[ROM][4.2.2][CM10.1Build3] BysaliH-v1.2.Şarj+Perf+S4 launc,[yeni vers.][08.03.2014]

Sponsorlu Bağlantılar

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Dediğim gibi üstat sensin. Ama şöyle düşün birde,cm10 için uğraştın uğraştın bir rom çıkardın. onra hadi diyelim birkaç hatan çıktı onları da düzelttin. sonra ? ama şuan mesela 10.1 üzerinde yapılan her değişiklik her güncelleme ile sende kendi romun üzerinde daha bir hevesle o yeni düzenlemeleri uygulamak için uğraşırsın. Hem böylece kendini de daha çok geliştirme imkanı bulursun. Şahsen ben cm11 kullanıyorum şarj felan da hiç takmam gayet memnunum. Yani tamam şarj önemli tabiki ama ( kimse yanlış anlamasın lütfen sadece şahsen diyorum :) ) telefonu elime aldığımda istediğim verimi, görselliği görmem lazım .

Olay sadece bize rom vermek değil. Kendini de geliştirmen konusunda da değerlendirme yapmalısın bence. Ama dediğim gibi son söz senindir ben nacizane samimiyetine sığınarak yorum yaptım :)
Kesinlikle bu konuda haklisin fikirlerin onemli benim icin nitekim ayni fikirdeyiz ama sarj konusuna fazla onem veren arkadasim var bu nedenle onlarin fikirleride onemli kararsiz kaldim simdi :)

• Beğen
Tepkiler: tayren

scope_123

Üye
Bence de böylesi daha mantıklı üstat. Mesela şöyle de birşey var. Bize de müşteri geliyor atıyorum x ürününden alıyım ama güç tüketimi a Watt üstünde olmasın diyor. E güç tüketimini o kadar olursa cihazın yapabileceği iş istediğinizi karşılamaz diyorum. Ama güç tüketimi yinede de az olsun diyor. Bizde adamın suratına öylece bakıp duruyoruz :) Yani her isteğe cevap vermen çok zor. Şarj ve performans birbirinin düşmanıdır. hiç bir zaman bir arada olmaz... Mutlaka bir yerden kısar birine verirsin. O yüzden yani yukarda özellikle kendini de düşün diye söyledim. İleriki çalışmaların için şimdiden Allah yardımcın olsun.Kolay gelsin.

Aynen bende senin gibiyim o konuda. Cm11 kullanıyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum finali. ( hoş milestone 4 ümüzü bile alamadık ama olsun :) bize de bir gün kader güler inşallah :) )

İnşallah :)Antutu puanlarımı da koydum buraya. Yani görsellik, performans ve şarj cm10 da iyi. Ama cm10.1 e gelindiğinde şarj konusunda açık veriyor. Cm10 da kalmak en ideali bence. Bir de şöyle bir şey var. Cm10 kullanmıyorsan cm11 kullan, cm11 kullanmıyorsan cm10 kullan. Ama cm10.1 beta versiyonda ve şarj sömürüyor. cm11 de beta da ama kitkat ın verdiği ayrıcalıklar olduğu için şarjı ve performansı iyi.

• Beğen
Tepkiler: hasaneness
themotto

themotto

Üye
İnşallah :)Antutu puanlarımı da koydum buraya. Yani görsellik, performans ve şarj cm10 da iyi. Ama cm10.1 e gelindiğinde şarj konusunda açık veriyor. Cm10 da kalmak en ideali bence. Bir de şöyle bir şey var. Cm10 kullanmıyorsan cm11 kullan, cm11 kullanmıyorsan cm10 kullan. Ama cm10.1 beta versiyonda ve şarj sömürüyor. cm11 de beta da ama kitkat ın verdiği ayrıcalıklar olduğu için şarjı ve performansı iyi.
İşte bu oldukça yerinde bir yaklaşım scope. Bende cm11 in getirilerini tattıktan sonra vazgeçemeyenlerdenim :)

Ali Egemen

Ali Egemen

Üye
Allah !! Abim eline sağlık. :yavrum: :tşk: :D
Salih kardeşim bişey soracam bu romu cm 10 final sürümüne uyarlamak daha iyi olmaz mı? cm 10 da şarj sıkıntısı pek yok. Sadece bir fikir rom hakkında pek bilgim yok.

Ben söylemiştim Salih Abiye onu ama bakalım onu yapacak mı ?

Stalker0

Üye
Salih abi süpersin romlarin da super fkt romdaki klavyeler bitik.Swift key kadar dandik yazarken tahmin yuzunden kasiyor yanlis duzeltecegine kelimeleri fln duzeltiyo bu yuzden bana guzel bi klvue bulabilirmisin ?

themotto

themotto

Üye
swift key dandik mi ? Şuan piyasadaki en iyi klavyelerden biridir ve şahsen final sürümünü kullanıyorum ( romum cm11 ) gayet memnunum. Üstelik stock sms programı değil go sms kullanıyorum birde. ona rağmen hiç sorun olmuyor :) ama çok aşırı kasıyorsa senin telefonda ozaman swype dene bence kardeş. ( olmadı google'ınki de güzel onu da deneyebilirsin)

• Beğen
Tepkiler: Stalker0
Ali Egemen

Ali Egemen

Üye
Salih abi süpersin romlarin da super fkt romdaki klavyeler bitik.Swift key kadar dandik yazarken tahmin yuzunden kasiyor yanlis duzeltecegine kelimeleri fln duzeltiyo bu yuzden bana guzel bi klvue bulabilirmisin ?

GO Keyboard indir güzel bir uygulama..

Edit : Salih abi aynı resim sorunu devam etmekte.. ayrıca status barı tekrar nasıl siyah yapabilirim ?

NOT : Wallpaper sorununu hallettim. "Simple Image Wallpaper Free" adlı program ile.

Son düzenleme:
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Allah !! Abim eline sağlık. :yavrum: :tşk: :D

Ben söylemiştim Salih Abiye onu ama bakalım onu yapacak mı ?
Cm10 v3 bekleyin arkadaslar yakinda
GO Keyboard indir güzel bir uygulama..

Edit : Salih abi aynı resim sorunu devam etmekte.. ayrıca status barı tekrar nasıl siyah yapabilirim ?

NOT : Wallpaper sorununu hallettim. "Simple Image Wallpaper Free" adlı program ile.
Resim kaymasi bir hata degil cm10 da bu romun aynisi olacak tek avantaji sarji mikemmel

• Beğen
Tepkiler: tayren
tayren

tayren

Üye
Çılgn bu romdasin dimi

tayren

tayren

Üye
Bugun discowery i inceledim biraz general mobil in android yazilimi cm gibi bar cubugu ayar menusu camera prorami ayni
Evet kardesim bu romu kullaniyorum guzel olmus salih hocanin eline saglik
Aynen pasam

• Beğen
Tepkiler: clgnkral
clgnkral

clgnkral

Üye
Bugun discowery i inceledim biraz general mobil in android yazilim gibi bar cubugu ayar menusu camera prorami ayni
Aynen pasam
Bende birkac kez baktim ama pek sevemedim ya benim hosuma gitmesi romu ana ekran goruntusu biraz tuhafima gitti belki wonderin stock romuna alistiimdandir

Ali Egemen

Ali Egemen

Üye
Cm10 v3 bekleyin arkadaslar yakinda
Resim kaymasi bir hata degil cm10 da bu romun aynisi olacak tek avantaji sarji mikemmel

Sorun değilse ney abi o ? Peki status bar olayını yazacak mısın ?

samsungkullanıcısı

samsungkullanıcısı

Üye
Bu rom cok sarj yiyiyor ya 10 daha iyi sanki

abluka1993

Üye
Acil biri kilit ekranini cekip atabilir mi?

NextWorld

NextWorld

Üye
mega conz yerine alternatif link eklermisiniz acaba Salihcim :)

Üst Alt