[ROM][4.2.2][CM10.1Build3] BysaliH-v1.2.Şarj+Perf+S4 launc,[yeni vers.][08.03.2014]

Sponsorlu Bağlantılar

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: tayren

scope_123

Üye
Herkese cm10 öneririm. Final sürümü çıkmamış bir rom bence kimseyi tatmin etmez. @Bysalih41 kardeşim cm10 a ağırlık vermeni öneririm final rom sana daha fazla verim verir hem kullanan kişilere de. Ayrıca restore olarak yayınladığından ben editleme romlarını tercih etmiyorum google play hatası bezdirdi ve batarya kalibre sorunu. Flashlanacak şekilde yayınlarsan çok daha temiz ve sorunsuz olacağını dşünüyorum. Kolay gelsin. :)

tayren

tayren

Üye
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Herkese cm10 öneririm. Final sürümü çıkmamış bir rom bence kimseyi tatmin etmez. @Bysalih41 kardeşim cm10 a ağırlık vermeni öneririm final rom sana daha fazla verim verir hem kullanan kişilere de. Ayrıca restore olarak yayınladığından ben editleme romlarını tercih etmiyorum google play hatası bezdirdi ve batarya kalibre sorunu. Flashlanacak şekilde yayınlarsan çok daha temiz ve sorunsuz olacağını dşünüyorum. Kolay gelsin. :)
Tmm kardesim tsklr

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Cm10 final uzeronde yogunlasicam bakalim

themotto

themotto

Üye
Öncelikle emeğin için teşekkür ediyorum. Eline sağlık. Yazılım işi ( rom olur başka şey olur farketmez) %90 hata yapmaktan oluşur zaten. En son %90'lık kısım bittiğinde %10'luk kısım da emeğin meyvesi oluyor. O nedenle hatalı yerler olması çok normal. Ki ayrıca ekran görüntüleri de oldukça güzel görünüyor zaten. eğer zahmet olmazsa senden bir antutu skoru alabilir miyiz :)

Birde nacizane fikrimi soracak olursan bence 10.1 de kal. cm10 daha stabil olabilir ama illa en stabil istiyorsan cm9 dan hiç çıkmamalıydı kimse. Ama (BENCE) önemli olan birazda gelişen bir yazılımda bir yandan da kendin o gelişimle birlikte ilerlemek. elbette bu rom'un üstadı sensin en iyisini bilirsin. Ama ben senin yerinde olsam tüm yoğunluğumu elimdeki işe verirdim. :) emeğin için tekrardan eline sağlık. İyi çalışmalar dilerim

• Beğen
Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle emeğin için teşekkür ediyorum. Eline sağlık. Yazılım işi ( rom olur başka şey olur farketmez) %90 hata yapmaktan oluşur zaten. En son %90'lık kısım bittiğinde %10'luk kısım da emeğin meyvesi oluyor. O nedenle hatalı yerler olması çok normal. Ki ayrıca ekran görüntüleri de oldukça güzel görünüyor zaten. eğer zahmet olmazsa senden bir antutu skoru alabilir miyiz :)

Birde nacizane fikrimi soracak olursan bence 10.1 de kal. cm10 daha stabil olabilir ama illa en stabil istiyorsan cm9 dan hiç çıkmamalıydı kimse. Ama (BENCE) önemli olan birazda gelişen bir yazılımda bir yandan da kendin o gelişimle birlikte ilerlemek. elbette bu rom'un üstadı sensin en iyisini bilirsin. Ama ben senin yerinde olsam tüm yoğunluğumu elimdeki işe verirdim. :) emeğin için tekrardan eline sağlık. İyi çalışmalar dilerim
Cok tsk ederim guzel yorumun icin antutu puani ben denemedim ama 7445 diyen arkadaslarim var cm10.1 tabiki her acidan cm10 dan daha iyi kotu olan tek yani sarj incm10 a gore biraz cabuk bitmesiSanirim kararsiz kaldim simdi :)

• Beğen
tayren

tayren

Üye
Cok tsk ederim guzel yorumun icin antutu puani ben denemedim ama 7445 diyen arkadaslarim var cm10.1 tabiki her acidan cm10 dan daha iyi kotu olan tek yani sarj incm10 a gore biraz cabuk bitmesiSanirim kararsiz kaldim simdi :)
Aynen

scope_123

Üye
Şu an cm10 tabanlı kendi düzenlediğim romumu kullanıyorum. Sadece hurtsky rev5 ile sio 1.4mhz intreactive ayarlarla 6700 puan aldım. Bence gayet iyi. 300-400 puan için şarjdan feragat etmeye gerek yok.

tayren

tayren

Üye
Kardesim sen daha iyisini bilirsin karar senin sarj ve stabillik esitleniyosa sıkınti yok :)

scope_123

Üye

themotto

themotto

Üye
Dediğim gibi üstat sensin. Ama şöyle düşün birde,cm10 için uğraştın uğraştın bir rom çıkardın. onra hadi diyelim birkaç hatan çıktı onları da düzelttin. sonra ? ama şuan mesela 10.1 üzerinde yapılan her değişiklik her güncelleme ile sende kendi romun üzerinde daha bir hevesle o yeni düzenlemeleri uygulamak için uğraşırsın. Hem böylece kendini de daha çok geliştirme imkanı bulursun. Şahsen ben cm11 kullanıyorum şarj felan da hiç takmam gayet memnunum. Yani tamam şarj önemli tabiki ama ( kimse yanlış anlamasın lütfen sadece şahsen diyorum :) ) telefonu elime aldığımda istediğim verimi, görselliği görmem lazım .

Olay sadece bize rom vermek değil. Kendini de geliştirmen konusunda da değerlendirme yapmalısın bence. Ama dediğim gibi son söz senindir ben nacizane samimiyetine sığınarak yorum yaptım :)

• Beğen

scope_123

Üye
Paylaşmak istedim cm10 tercihen.

Bysalih41

Bysalih41

Üye
    Konu Sahibi
Sarj o kadarda kotu degil aslinda ama cm10.1 e devam etmek en iyisi

scope_123

Üye
Şu cm11 in final sürümünü çok merak ediyorum :)

themotto

themotto

Üye
Sarj o kadarda kotu degil aslinda ama cm10.1 e devam etmek en iyisi
Bence de böylesi daha mantıklı üstat. Mesela şöyle de birşey var. Bize de müşteri geliyor atıyorum x ürününden alıyım ama güç tüketimi a Watt üstünde olmasın diyor. E güç tüketimini o kadar olursa cihazın yapabileceği iş istediğinizi karşılamaz diyorum. Ama güç tüketimi yinede de az olsun diyor. Bizde adamın suratına öylece bakıp duruyoruz :) Yani her isteğe cevap vermen çok zor. Şarj ve performans birbirinin düşmanıdır. hiç bir zaman bir arada olmaz... Mutlaka bir yerden kısar birine verirsin. O yüzden yani yukarda özellikle kendini de düşün diye söyledim. İleriki çalışmaların için şimdiden Allah yardımcın olsun.Kolay gelsin.
Şu cm11 in final sürümünü çok merak ediyorum :)
Aynen bende senin gibiyim o konuda. Cm11 kullanıyorum ve sabırsızlıkla bekliyorum finali. ( hoş milestone 4 ümüzü bile alamadık ama olsun :) bize de bir gün kader güler inşallah :) )

Üst Alt