Nokia Pro Cam, Nokia Video Trimmer ve Nokia Video upload

Sponsorlu Bağlantılar

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Bu daha zahmetsiz :)
orası öyle de, yine de konuyu açan arkadaşın bir emeği var, şimdi onun yerine bunu koyun olmaz. ilave edilmesi daha adil. yeni bir konu açmaktansa....

• Beğen
Tepkiler: ferit.61
ferit.61

ferit.61

Üye
orası öyle de, yine de konuyu açan arkadaşın bir emeği var, şimdi onun yerine bunu koyun olmaz. ilave edilmesi daha adil. yeni bir konu açmaktansa....

Güzel düşünmüşsün arkadaşım,
Ayrı konu olarak özellikle açmadım, konuyu açan arkadaş emek vermiş ve onun konusu altından devam etmesini istedim.
Hem de ekstra konu kirliliği olmasın.

kimbilir_01

kimbilir_01

Üye
bu fiddler güncellendi ve eski yöntem çalışmaz oldu yav :dry:

recep288

recep288

Üye
ben iki yöntem ilede yapamadım teamwiever ile bana yapacak olan olursa çok sevinirim lütfen cihazım l820

tgoksen1

Üye
teamdan kuracak varmmı

recep288

recep288

Üye
2. Yontem en kolayi veriyi kapatip yapinca oluyor veri acikken olmuyor
Sent from my RM-825_eu_turkey_211 using Board Express

tgoksen1

Üye
tamam yaptım sağ olun

Bidds

Üye
Bu yöntemi kullanarak L620 üzerine double tap to wake gelmiş bir modelin RM kodu ile ekran+Dokunma güncellemesini kuran bir cengaver var mı? :D Evden uzak olmasam dead flash a güvenip çakardım. :D

metinmb407

Üye
Mağazaya girmedi Lumia Updater den yüklemeleri gerçekleştirmeye çalılıyorum inşallah başarırım.

SamilGoktas

SamilGoktas

Üye
Bende lumia 925 var ve kullanıyorum marketten yüklemiş olarak

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bende bölge ayarlarını ABD yaparak ve proxy ayarlarını değiştirerek yükleyebildim sonunda,ama bu bukadar sorunlu olmamalı.

osmanmert99

osmanmert99

Üye
Ya arkadaşlar ben hala yükleyemiyorum 2. yöntemle yükleyebilen biri bana tek tek maddeler halinde nasıl yaptığını yazabilir mi lütfen?

flutewoddy

flutewoddy

Üye
bu yöntemle 720ye here drive+ da yüklenebiliyor

Üst Alt