Telefon Tavsiyesi LG nexus 4 LG optimus G vs SAMSUNG galaxy s3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oguztz

Üye
Evet bu sitelerde sıkıntı olmaz

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
ne zaman almayı düşünüyorsun ?

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
nerden almayı düşüyorsun yada hangi sitedenn almayı düşünüyorsun kardeş ?

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
bimeks pahalı ben geçen hafta baktım 1500 tl yazıyor :S hocam peki neden n11 daha mı güvenilir bir hepsi burada fiyat daha iyi gibi ayrıca 200 tl hediye çeki veriyorlar ?

oguztz

Üye
bimeks pahalı ben geçen hafta baktım 1500 tl yazıyor :S hocam peki neden n11 daha mı güvenilir bir hepsi burada fiyat daha iyi gibi ayrıca 200 tl hediye çeki veriyorlar ?

Bimekste şuan 1399tl

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
biraz pahalı değilmi

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Aslinda iki telefonda birbirine cok yakin, hatta optimus g'ye nexus 4 cakmasi deniliyor ama nexus kullanmama ragmen optimus g bana daha guzel geliyor.

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
donanımları aynı fakat nexus 4 te nazıları sorun yaşayabiliyormuş lg optimus g bence tek eksiği güncelleme fakat optimus g2 çıkmasıyla beraber bence android 4.2.2 verir

oguztz

Üye
bazı duyumlarıma göre 4.2.2 yi almayıp direk 4.3 alacakmış.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Dur hele yav daha 4.3 le ilgili detay bile yok elde

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
aslında biraz var android 4.3 bir tayvan fuarında nexus 4 te görüldü kamera ile ilgili biraz farklılıklar var

oguztz

Üye
Bi lg optimus g kullananlar klubü kursak =D

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
Olabilir neden olmasın yalnız ben bu sabah bir telefon gördüm general mobile discovery diye bir telefon özellikleri harika geldi hatta galaxy s3 ten oyun kalitesi daha iyiymis ve flyatı sadece 600 tl özellikleri ise 4.7 inç true hd ips plus ekran 8 ve 2 mp kamera 1800 batarya 1 gb ram 4 çekirdekli 1.2 ghz lşlemci ve yorumlara baktı çoğu kişi çok oyun oynadiğı halde telefefonun diğerlerine göre daha azısındığını sösöylüyorlar bu arada en dikkat çekenkısımları ise 7.59 mm kalinliği 125 gr olması ve android 4.2.1 olarak gelmesi büyük oolasılikla 4.2.2 alır sen ne düşüyorsun

- - - Eklendi - - -

Ve ben zaten çok oyun oynayan birisi değilim

oguztz

Üye
Olabilir neden olmasın yalnız ben bu sabah bir telefon gördüm general mobile discovery diye bir telefon özellikleri harika geldi hatta galaxy s3 ten oyun kalitesi daha iyiymis ve flyatı sadece 600 tl özellikleri ise 4.7 inç true hd ips plus ekran 8 ve 2 mp kamera 1800 batarya 1 gb ram 4 çekirdekli 1.2 ghz lşlemci ve yorumlara baktı çoğu kişi çok oyun oynadiğı halde telefefonun diğerlerine göre daha azısındığını sösöylüyorlar bu arada en dikkat çekenkısımları ise 7.59 mm kalinliği 125 gr olması ve android 4.2.1 olarak gelmesi büyük oolasılikla 4.2.2 alır sen ne düşüyorsun

- - - Eklendi - - -

Benim düşüncem gayet başarılı bi telefon ancak bana 1gb ram yeterli gelmedi ayrıca o telin güncelleme alacağını düşünmüyorum ama şuan piyasada 600 liraya discovery kadar iyi tel bulamazsın.Bütçesi az olanların tercihi olabilir.

SeniGördüm

SeniGördüm

Üye

- - - Eklendi - - -

Android 4.2.2 ile geliyor:oke:

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
Bilmiyorum ben biraz beklicem galiba alanlar çoğalsın ona göre hareket ederim eğer güncelleme alırsa telefin hızıda artar bence mesele telefon modern combat 4 bile oynatıyor nfs most wantedda gram kasılma yok hatta bazı kullanıcılar oyunlarda s3 teb çok daha lyi diyorlar fakar asphalt 7 de biraz kasma oluyor ama s3 te olmuyor belki güncelleme ile düzelir bilmiyorum fiyatına göre çok iyi geldi güncelleme rom desteği gelirse muhtesem olur

LimePie

LimePie

Üye
nexus 4 bence güncellemelerde sıkıntı yaşamazsın :oke:

Invoke

Invoke

Üye
Nexus 4

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt