Telefon Tavsiyesi LG nexus 4 LG optimus G vs SAMSUNG galaxy s3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
gerçekten mi eğer 4.2 alacaksa 4.3 te alır ve telefon güncel kalır eğer gerçekten lg sözünü tutarsa çok iyi olur valla :D yalnız lg optimus g türkiyeye mart-nisan gibi geç bir tarihte girdiği için hala biraz pahalı ben biraz daha bekleyeceğim yada indirim olursa almayı düşünüyorum :D. oğuz kardeş sende bu telefonu almayı düşünüyorsun galiba başka bir konuda seni gördüm :D optimus 4x düşümmemin nedeni fiyat/performans açısından değerlidirmesi ve yaklaşık 100-150 tl civarı aksesuar paketi vermesi en çok sorulan soru htc one x gibi fazla ısınma sorunu fakat çoğu kişi en azından htc one x kadar ısınmadığı söylüyor ve şu an 4.1 jelly bean güncellemesi var fakat 4.2 ve 4.3 gelir mi belli olmaz galaxy s3 android 5.0 a kadar hep güncel kalacak fakat dediğim gibi samsung galaxy s3 artık herkeste var ve herşeyini zaten biliyorum farklı marka ve modeller düşünüyorum htc de htc one s-one x-one dışında güzel telefon yok ve fiyatları bana pek uygun gelmedi samsungdan zaten birtek galaxy s3 düşünüyorum sony de xperia z dışında güzel telefon yok diğerlerinden hayır gelmez :D işte bu yüzden lg ye yöneliyorum çünkü hoş ve şık ve gayet kaliteli
telefonlar üretiyorlar ve fiyat/performans açısından iyi telefonlar üretiyor bu son 1 yılda . bana göre tek ama tek sorun güncelleme konusu yoksa kamera ses bunlar faso fiso diğerleri pek önemli değil ve ben optimus arayüzünü çok sevdim neden d

Teknosada 1499tl ama internette n11 de 1200 e bulursun.Gelelim güncelleme işine şimdi bak herkes lg den önce davranır güncelleme dağıtırken lg hep bekler çalışır en geç ve en iyi güncellemeyi verir bu açıdan lg geç ama öz güncelleme verir 4x nın alacagı son güncelleme belkide 4.1di.Ama lg optimus pro,optimus g2 teller çıkardı bunlar için g serisinin başlangıcı olan lg optimus g ve diger optimuslar güncel kalacak...

- - - Eklendi - - -

g yi yakın zamanda alıcam ilk izlenimlerimi seninle paylaşırım =D

aslında mantıklı optimus g den sonra g pro gk ve şimdi g2 gibi modeller var gerçi g2 çıkmadı yani dediğin gibi burda 'G' serisi var yani G2 olan özellikleri G de alacak :D aynı galaxy s2 de olduğu gibi telefonu aldığın zaman bana anlatırsan sevinirim :D

sinan627

sinan627

Üye
optimus g al derim çok şık bi telefon

enterneoll

enterneoll

Üye
nexus 4 veya galaxy s3

oguztz

Üye
S3 te ne plastik leğen optimus g, xperia z yi sollamış telefon s3 e fark atar

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
ben s3 son çare almak istiyorum ilk nexus 4 dikkatimi çekti fakat bazı sorunları olduğundan ve tuşları ekrana monte edildiğinden kafamı karıştırıyor optimus g güncelleme verirse çok iyi olur aslında

oguztz

Üye
ben s3 son çare almak istiyorum ilk nexus 4 dikkatimi çekti fakat bazı sorunları olduğundan ve tuşları ekrana monte edildiğinden kafamı karıştırıyor optimus g güncelleme verirse çok iyi olur aslında

Hayırlısı en yakın zamanda elime geçer.Ve aldığım yeni duyumlara göre LG 4.2.2 güncellemesini atlayıp direk 4.3 ü verecekmiş...

• Beğen
Tepkiler: maskedboy
maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
benim bildiğim optimus g donanımsal olarak çok daha üstün ve oyunları daha oynanabiliyor diye biliyorum fakat bu video biraz sinirimi bozdu sanki galaxy s3 daha iyi gibi geldi :S

oguztz

Üye
benim bildiğim optimus g donanımsal olarak çok daha üstün ve oyunları daha oynanabiliyor diye biliyorum fakat bu video biraz sinirimi bozdu sanki galaxy s3 daha iyi gibi geldi :S

Yok yok g daha iyi sana öyle geliyor =D

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
neyse bu zaten eski bir video ve optimus g de ics var biraz sorun olabilir o zamanlar. şimdi jelly bean olarak geliyor ve ilerde büyük ihtimalle güncelleme alır bu arada sizin optimus g seçme nedenleriniz neler ve ne zaman almayı düşünüyorsunuz

oguztz

Üye
neyse bu zaten eski bir video ve optimus g de ics var biraz sorun olabilir o zamanlar. şimdi jelly bean olarak geliyor ve ilerde büyük ihtimalle güncelleme alır bu arada sizin optimus g seçme nedenleriniz neler ve ne zaman almayı düşünüyorsunuz

Kardeş ben n11.com dan almayı planlıyorum 1180tl ye denk geliyor.Alma nedenlerime gelicek olursak bi kere o fiyata sahip olabileceğin en iyi telefon.Kamera iyi,ses ev sineması tadında gayet tatmin edici.Ben çok oyun oynarım bu nedenle oyun performansı süper olan lg optms g tam bana göreydi ekran muhteşem zaten insan gözü 300ppi üstünü ayırt edemezken ben nie ful hd tellere o kadar para veriyim ki.Aynı zamanda zerogap teknolojisi var oda süper daha sayamıcam.Heee en önemlisini unuttum =D bu tel. hep güncel kalcak.

• Beğen
Tepkiler: maskedboy
maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
verdiğin bilgiler için teşekkürler bir şey soracağım kardeş artık günümüzde çoğu kişi telefonları medimark teknosa gibi yerlerden değilde internet sipariş ediyorlar bu arada niye fiyatlar internette ucuz ... ve internette baktığımda ''distribütör garantili'' yazıyor bu ne demek yani bir sorun çıkarsa kime götürecem bu telefonu ?

oguztz

Üye
verdiğin bilgiler için teşekkürler bir şey soracağım kardeş artık günümüzde çoğu kişi telefonları medimark teknosa gibi yerlerden değilde internet sipariş ediyorlar bu arada niye fiyatlar internette ucuz ... ve internette baktığımda ''distribütör garantili'' yazıyor bu ne demek yani bir sorun çıkarsa kime götürecem bu telefonu ?

Şimdi şöyle oluyor dist. garantili cihaz diyelim lg optimus g aldın ve dist. garantili yani lg türkiye garantili demek oluyo bu bi sorun çıkarsada lg türkiye bayileri var oraya götürcen.

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
hmm o zaman bir sorun yok yine garantili oluyor bide ben senin verdiğin siteden baktım yani n11 den baktım beyaz renk seçeneği yokmuş :( belki bende internetten alırdım ve ben daha önce hiç internetten almadım :D

oguztz

Üye
hmm o zaman bir sorun yok yine garantili oluyor bide ben senin verdiğin siteden baktım yani n11 den baktım beyaz renk seçeneği yokmuş :( belki bende internetten alırdım ve ben daha önce hiç internetten almadım :D

=D al zaten dogus grubun bi sıkıntı olmaz

maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
kardeş dogus grub ne ? ve ben hepsi buradan optimus g buldum 200 tl hediye çeki veriyorlar ve fiyatı 1270 tl

oguztz

Üye
maskedboy

maskedboy

Üye
    Konu Sahibi
ben lg optimus g araştırırken bazıları hepsi buradan almış bazılarıda dediin gibi n11 den almış ve hepside memnunmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt