Telefon Tavsiyesi iPhone 6 plus mı ? Sony Xperia Z3 mü ? LG G3 32 GB mı ? Samsung Galaxy Note 4 Mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRDINIZ

• APPLE iPhone 6 Plus 16 GB Altın

Kullanılan: 10 16.9%
  • SONY Xperia Z3 Siyah Akıllı Telefon

Kullanılan: 27 45.8%
  • LG D855 G3 32 GB Gold Akıllı Telefon

Kullanılan: 6 10.2%
  • SAMSUNG Galaxy Note 4 N910 32 GB Buz Beyazı

Kullanılan: 16 27.1%

• Kullanılan toplam oy
    59

iaRsinLii

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 6 plus mı ? Sony Xperia Z3 mü ? LG G3 32 GB mı ? Samsung Galaxy Note 4 Mü ?
Merhabalar.

2 Haftadır telefon araştırıyorum ama bir türlü karar veremiyorum.
Kamera Çok net ve güzel çeksin istiyorum bu yüzden şüphesiz kamera konusunda Sony ailesinden Z3 ilgimi çekiyor.
Almışken bir kere alayım uzun bir süre kullanayım dıyorum bu yüzdende hep Android kullanmış biri olarak alışılmışın dışına çıkıp IOS yazılımı Iphone 6 alayım içim rahat güvenli şekilde kullanayım dıyorum. Sonuçta iphone alman otomobili gibi birşey :D
Bir yandan da free takıl özgürce takıl dıye, Eski Samsung Kullanıcısı olarak yine bildiğinden şaşma NOTE 4 Al devam et diyor. NOTE serisindeki özgürce işlem yapmak çok hoşuma gidiyor. en son note 2 kullanmıstım.
Diğer yandan da bunlara eşdeğer LG G3 32 GB telefonu var. Normalde LG telefonlarına hiç güvenmem ama çevremden gelen tavsiyeler hep G3 yönünde... bu yüzden kafam çok karışık bana bı yardımcı olun başım ağırmaya başladı bunlara kafayı yormaktan :D

Hangisi niye alınmalı niye alınmamalı diye açıklarsanız sevinirim :)
APPLE iPhone 6 Plus 16 GB Altın

SONY Xperia Z3 Siyah Akıllı Telefon

LG D855 G3 32 GB Gold Akıllı Telefon

SAMSUNG Galaxy Note 4 N910 32 GB Buz Beyazı Akıllı Telefon

FK5896

FK5896

Üye
ben olsam Z3 alırdım. donanım özellikleri arasında dağlar kadar fark yok sonuçta. burada tasarım ve sağlamlık önemli olan. içlerinde bu konuda en iyisi Z3 ( sağlamlık olarak) ama senin için note 4' te kalmış galiba. bence hangisinin seni mutlu edebileceğini düşünüyorsan onu al. note 4'te çok güzel.. (bu arada tasarım olarak G3'ün eline hiçbiri su dökemez sanırım( bende kararsız kaldım şimdi yardım edeyim derken )) :D :D

• Beğen
Tepkiler: iaRsinLii
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Sony Z3 , ancak oda kısa bir süre sonra raflarda tozlanmaya başlar Sony bu hızı ile tüketicileri çok kızdırmışa benziyor. Kullanıcıların en hızlısı dahi 1-2 Ay sonra tam anlamıyla cihaza ısınıyor. Sonrasını siz düşünün Z4 geliyor nasıla sonrasıda malum zaten :cool

• Beğen
Tepkiler: iaRsinLii ve Furkan Emekli
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Ben z3 almanı tavsiye ediyorum kardeşim. Kamera konusunda zaten dediğin gibi z3 bir numara. Sağlamlık bakımından da yine z3 önde. Bana kalırsa dizayn olarak da z3 daha klas duruyor. Bir arkadaş geçenlerde note4 aldı iyice inceledim. Z1 bile kamera ve sağlamlık konusunda ezdi telefonu. Özellik olarak fiyatı da baz alırsak note 4 daha iyiydi. Yani hem hava hem sağlamlık hem de özelli bakımından z3 al almışken de mavi ya da kırmızı al :D

• Beğen
Tepkiler: AlperTunga87, Esendağlı ve iaRsinLii

iaRsinLii

Üye
    Konu Sahibi
ben olsam Z3 alırdım. donanım özellikleri arasında dağlar kadar fark yok sonuçta. burada tasarım ve sağlamlık önemli olan. içlerinde bu konuda en iyisi Z3 ( sağlamlık olarak) ama senin için note 4' te kalmış galiba. bence hangisinin seni mutlu edebileceğini düşünüyorsan onu al. note 4'te çok güzel.. (bu arada tasarım olarak G3'ün eline hiçbiri su dökemez sanırım( bende kararsız kaldım şimdi yardım edeyim derken )) :D :D

Sende ben gibi dawrandın şimdi :D ne yapacaz biz şimdi :D yine kaldık kararsız :D
Sony Z3 , ancak oda kısa bir süre sonra raflarda tozlanmaya başlar Sony bu hızı ile tüketicileri çok kızdırmışa benziyor. Kullanıcıların en hızlısı dahi 1-2 Ay sonra tam anlamıyla cihaza ısınıyor. Sonrasını siz düşünün Z4 geliyor nasıla sonrasıda malum zaten cool

Sony xperia arc s vardi bnde. İlk zamanlar süper ama sonra inanilmaz derecede kasma yapiyordu. Acaba Z3 ayni sekilde sonra kasar mi diye düşündürüyor açıkcası
Ben z3 almanı tavsiye ediyorum kardeşim. Kamera konusunda zaten dediğin gibi z3 bir numara. Sağlamlık bakımından da yine z3 önde. Bana kalırsa dizayn olarak da z3 daha klas duruyor. Bir arkadaş geçenlerde note4 aldı iyice inceledim. Z1 bile kamera ve sağlamlık konusunda ezdi telefonu. Özellik olarak fiyatı da baz alırsak note 4 daha iyiydi. Yani hem hava hem sağlamlık hem de özelli bakımından z3 al almışken de mavi ya da kırmızı al :D

Z3 yakın takibimde tabii ki ama kullanıcı yorumları önemli :-) iki gün sonra ısınma yada donma olsun istemem :-)
Note4 fiyasko imis duyduguma göre

• Beğen
Tepkiler: FK5896
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Sony xperia arc s vardi bnde. İlk zamanlar süper ama sonra inanilmaz derecede kasma yapiyordu. Acaba Z3 ayni sekilde sonra kasar mi diye düşündürüyor açıkcası
bu konuya takılma kardeşim sony z1 z2 ve z3 saf android kullandığından kolay kolay kasmaz samsung gibi. Aynı özellikte samsung ile kıyaslanırsa samsung 3 ayda kasmaa başlarsa sony 1 yılda kasmaya başlar ;)
Z3 yakın takibimde tabii ki ama kullanıcı yorumları önemli :-) iki gün sonra ısınma yada donma olsun istemem :-)
Note4 fiyasko inis duyduguma göre
Her telefon ısınır kardeşim ki z3 baya iyi işlemciye sahip. Arka taraf da ince olduğu için az hissedersin sıcaklığı ama öyle el yakmaz. Donma olacağına hiç ihtimal bile vermiyorum

• Beğen
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
bu konuya takılma kardeşim sony z1 z2 ve z3 saf android kullandığından kolay kolay kasmaz samsung gibi. Aynı özellikte samsung ile kıyaslanırsa samsung 3 ayda kasmaa başlarsa sony 1 yılda kasmaya başlar ;)

Her telefon ısınır kardeşim ki z3 baya iyi işlemciye sahip. Arka taraf da ince olduğu için az hissedersin sıcaklığı ama öyle el yakmaz. Donma olacağına hiç ihtimal bile vermiyorum
saf android kullanmıyor kendine has arayüzü var onunda yani sony nin, bencede Z3

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper, Esendağlı, iaRsinLii ve 2 diğerleri

iaRsinLii

Üye
    Konu Sahibi

Android sistemler kasma konusunda süperler. Z2 inceledim ama Z3 kısmet olmadi. Öyke gözüküyr ki Z3 olacak bu sefer ki telefonumuz :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Bugün akşam saatlerinde tekrar inceleme yaptım şimdi Z3 modeli ile Z2
Arasında çok fark yok düşüncesi hakim bende

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli
@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Android sistemler kasma konusunda süperler. Z2 inceledim ama Z3 kısmet olmadi. Öyke gözüküyr ki Z3 olacak bu sefer ki telefonumuz :)
Asla pişman olmayacağın bir tercih yaparsın kardeşim. Ben siyah z1 e bumper kılıf aldım aliexpres den arkayı full kaplayan. Bir de manyetik kablo aldım tadından yenmiyor vallaha. Böyle küçük çaplı aksesuarlar ile mükemmel ötesi oluyor.
Reklamda da dediği gibi "İyiyle yetinmeyin daha iyisini isteyin. Sony ayrıcalıktır" :D

Ne konuda abim

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Asla pişman olmayacağın bir tercih yaparsın kardeşim. Ben siyah z1 e bumper kılıf aldım aliexpres den arkayı fu ll kaplayan. Bir de manyetik kablo aldım tadından yenmiyor vallaha. Böyle küçük çaplı aksesuarlar ile mükemmel ötesi oluyor.
Reklamda da dediği gibi "İyiyle yetinmeyin daha iyisini isteyin. Sony ayrıcalıktır" :D

Ne konuda abim
Yani öle aman aman bir özellik göremedim doğrusu :cool

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Yani abi ben de z1 alırken z2 ile arada pek fark göremedim ram 2 den 3 e çıkmıştı bir de ekran ips olmuştu. Ekranın parlaklığı her açıdan göstermesi önemli değildi benim için yani sırf bunun için 400 tl fazladan veremezdim ben de z1 aldım ki şimdi z2 ile z3 arasında dediğin gibi fazla bir fark yok

iaRsinLii

Üye
    Konu Sahibi

Kamera ve işlemcı hızında farkedilir bir fark var mı peki ?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kamera ve işlemcı hızında farkedilir bir fark var mı peki ?
Yok kardeşim kemara aynı sadece uygulamaları arasında belki fark olabilir. İşlemci z1 ve z2 arasında bile farketmiyor

• Beğen
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
  • Beğen

iaRsinLii

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Nextman
Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
Z4 çok farklı olur ama orası bir gerçek oda Ocak Şubat gibi tanıtılması bekleniyor

iaRsinLii

Üye
    Konu Sahibi
Z4 çok farklı olur ama orası bir gerçek oda Ocak Şubat gibi tanıtılması bekleniyor

Usta teknoloji öyle birşeyki şu an ne varsa ona bakacksın. Sonrakini düşünürsen almak kismet olmaz, hele ki sony gibi peş peşe çıkartan bir firmaysa :)

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Üst Alt