Öneri Hangisini Alsam (lg G, Nexus 4 Ve S3) ?

Sponsorlu Bağlantılar

Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
Hangisini Alsam (lg G, Nexus 4 Ve S3) ?
Atrix servise gitti ve hala gelmedi. Kuvvetle muhtemel iade çıkacak. Motorola ve Telerservice yetkililerle yaptığım görüşmeler iade kararı çıkaracaklarını söylediler. Durumda böyle olunca bir cihaz almam gerek.

LG Optimus G

4.7" True HD IPS Ekran (Corning Gorilla Glass 2) 318 ppi pixel density
2 GB RAM
1.5 GHZ hızında 4. Çekirdekli Snaptron Krait İşlemci
Adreno 320 GPU
32 GB hafıza (SD Kart Desteği Yok)
13 MP Kamera - 1080P 30 FPS video kayıt
2100 Mah Pil
AOS: 4.1.2 - Güncelleme hakkına bilgi yok ama Offical CM10.1 ROM mevcut

Fiyat:1149 Kart Kampanya: 1049

Nexus 4

4.7" Tru HD IPS Ekran (Corning Gorilla Glass2) 318 ppi
2 GB RAM
Adreno 320 GPU
16 GB hafıza (SD Kart Desteği Yok)
2100 Mah Pil
8 MP Kamera - 1080P 30 FPS video kayıt
AOS: 4.4

Fiyat: 1049 - Kart Kampanya: 949

Galaxy S3

4.8" Super Amoled Ekran (Corning Gorilla Glass 2) 306 ppi pixel density
1 GB RAM
16 GB hafıza (Sd Kart Desteği Var)
4 çekirdekli 1.4 GHz Cortex-A9
GPU Mali-400MP
8MP Kamera - 1080P video 30 FPS
2100 Mah Batarya
AOS: 4.3 & 4.4 Gelecek

Fiyat:1079 Kart Kampanya:979

NOT:Biraz daha para ver iyisini daha iyisini al diyenleriniz olabilir ama prensip meselesi esasında bu kadar parada vermek istemiyorum ama Atrix sonra alınabilecek cihazlar bunlar. Cihazların fiyatları Kliksa'dan alınmıştır ve LG Türkiye ve Samsung Türkiye garantilidir.

Bu fiyatlarda daha iyi bir cihaz öneriniz varsa ve konu altına yazarsanız çok makbule geçer.

Son düzenleme:

LordSeco35

Üye
Ben s3 ile nexus4 arasinda kalmistim s3u seçtim iyikide seçtim kardeşim bence nexusu ele g ile s3u düşün derim kamerasi çok kotuydu nexusun ses çıkışıda öyle antutudan s3 nexus4ten daha fazla çekiyor. Geri menu secenekler tusu ekranda ekrani biraz daha kucultuyor. Arka kasasi cam dusurunce işin şansa kaliyor kırılır catlayabilir. Ozellik olarak bakarsan lg g ama 2.el dusunursen g2 alabilirsen süper olur.Birde htc one x ve x+ bakabilirsin.

• Beğen
Tepkiler: mehmettech ve Sarangni
Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 4 en zayif ihtimal. LG G en kuvvetli. S3 ise hem hafiza karti hem cikabilen batarya ile avantajli. Rom atma konusunda da en kolay cihaz. Ayrica developer destegi cok.

LG G bootloder kilidi var ama kaldirmasi kolay gorunuyor. Rom desteginde sikinti yok. Stock rom cok stabil diyorlar.

Son düzenleme:

LordSeco35

Üye
Benim konum var dostum en basit romdan fotoğraflarını attim s4 gibi htc one x mi samsung s 3 mu inceleyip bakarbilirsin. Gde hafiza arttirma yoksa sıkıntı olabilir eskiden olsa 1 gb h.karti bile yeterdi ama suan akilli telefonun en az bence 32 gb hafızası olmasi şuanki telefonum 16 gb h.karti ve 16 kendi hafızası var kart full dolu telefonun hafizasonda 8 9 gb bos yer var.

• Beğen
Tepkiler: Sarangni
Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
LG G 32 GB hafiza var kullaniciya 25 kaliyor. Yeter gibi geliyor.

Hali hazirda Sandisk Ultra Class 10 32 GB kartim var. Kart verdigim para mundar olacak dogrusu karta abim talip :D

LordSeco35

Üye
Boşta kalmasinda yeterli olur o zaman googleda depo vs vs bir suru uygulama var 25i doldurursan bile orda devam edersin :D 2.el temiz g2 bulursan daha güzel olur hocam marka takintin yoksa bide g al. Mesela bana deseler lg mi samsung ozellik olarak 2 tik geride olsa bile samsungu secerim kisiye gore değişir.

Mustafa-26

Mustafa-26

Üye
Atrix servise gitti ve hala gelmedi. Kuvvetle muhtemel iade çıkacak. Motorola ve Telerservice yetkililerle yaptığım görüşmeler iade kararı çıkaracaklarını söylediler. Durumda böyle olunca bir cihaz almam gerek.

LG Optimus G

K

4.7" True HD IPS Ekran (Corning Gorilla Glass 2) 318 ppi pixel density
2 GB RAM
Adreno 320 GPU
32 GB hafıza (SD Kart Desteği Yok)
13 MP Kamera - 1080P 30 FPS video kayıt
2100 Mah Pil
AOS: 4.1.2 - Güncelleme hakkına bilgi yok ama Offical CM10.1 ROM mevcut

Fiyat:1149 Kart Kampanya: 1049

Nexus 4

4.7" Tru HD IPS Ekran (Corning Gorilla Glass2) 318 ppi
2 GB RAM
Adreno 320 GPU
16 GB hafıza (SD Kart Desteği Yok)
2100 Mah Pil
8 MP Kamera - 1080P 30 FPS video kayıt
AOS: 4.4

Fiyat: 1049 - Kart Kampanya: 949

Galaxy S3

4.8" Super Amoled Ekran (Corning Gorilla Glass 2) 306 ppi pixel density
1 GB RAM
16 GB hafıza (Sd Kart Desteği Var)
4 çekirdekli 1.4 GHz Cortex-A9
GPU Mali-400MP
8MP Kamera - 1080P video 30 FPS
2100 Mah Batarya
AOS: 4.3 & 4.4 Gelecek

Fiyat:1079 Kart Kampanya:979

NOT:Biraz daha para ver iyisini daha iyisini al diyenleriniz olabilir ama prensip meselesi esasında bu kadar parada vermek istemiyorum ama Atrix sonra alınabilecek cihazlar bunlar. Cihazların fiyatları Kliksa'dan alınmıştır ve LG Türkiye ve Samsung Türkiye garantilidir.

Bu fiyatlarda daha iyi bir cihaz öneriniz varsa ve konu altına yazarsanız çok makbule geçer.
Kardeşim s3 ün fiyatı 949 değilki kliksada

Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
Marka takintim hic yok. Samsung kullanirken Motorolaya gectim farkli markalar kullanmayi severim.

Samsung, Nokia, Siemens, Sony Ericcson, Motorola, kullandim.

MaxipmaN

Üye
s3 al ama indirim falan yakala parasını haketmiyor biraz daha ucuz olmalı

Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
HTC One X baktim ama hicte ucuz degilmis :D

OnurErtas

OnurErtas

Üye
Bence nexus 4 tercih et güncelleme sıkıntın olmaz. S3 bu sene bitiminde rafa kalkacak zaten s2 nin su anki hali gibi olacak. O yüzden nexus 4 ü seç arkanda google amcan olsun :)

Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
Nexus 4 eledim hafiza sikinti cikarir.

Invoke

Invoke

Üye
Optimus G

• Beğen
Tepkiler: Sarangni
Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi

İlk bastan bu yana aklim da olan cihaz. İki defa da dunya gozuyle inceledim. Cihaz hem donanim hem iscilik kalitesi acisindan cok iyi. İnceleme videolari oldukca tatmin edici. Bir guncelleme daha alacak diyorlar.

Invoke

Invoke

Üye
Güzel cihaz.Bir kere ekranı hepsinden iyi. Ayrıca tasarımı da güzel kamerası da yeterince iyi, nexus 4'ten de S3ten de iyi. Tek eksiği bildiğim kadarıyla onda da hafıza kartı girişi yok. Güncellemeye gelirsek zor alır, en fazla 1 güncelleme daha alır yapacak bir şey yok nexus almadıktan sonra güncelleme sıkıntı. Xdada takılacaksınız. :D

Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
Ekran ciddi anlamda goz dolduruyor. Rom meselesini sorun etmiyorum. Aliskin oldugum bir konu. Cihaz yeterli ise stock da kalirim. Bu anlamda CM Romlar kullanmayi sevdigim icin Rom isine girerim. Artik Rom isleri amelelik gibi geliyor. :D

Sarangni

Sarangni

Üye
    Konu Sahibi
Para iadesi cikti. LG G Beyaz mı Siyah mı?

Üst Alt