Telefon Tavsiyesi iPhone 6 plus mı ? Sony Xperia Z3 mü ? LG G3 32 GB mı ? Samsung Galaxy Note 4 Mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRDINIZ

• APPLE iPhone 6 Plus 16 GB Altın

Kullanılan: 10 16.9%
  • SONY Xperia Z3 Siyah Akıllı Telefon

Kullanılan: 27 45.8%
  • LG D855 G3 32 GB Gold Akıllı Telefon

Kullanılan: 6 10.2%
  • SAMSUNG Galaxy Note 4 N910 32 GB Buz Beyazı

Kullanılan: 16 27.1%

• Kullanılan toplam oy
    59
Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Diğer telefonları elediğini varsayaraktan:

Z3= (Nano Sim) + (IP68) + (Snapdragon 801ac haliyle 2.5 ghz işlemci hızı) + (600 Nit Parlaklık) + (Çok etkili değil dense de ısı borusu var)

Z2= (Micro Sim) + (IP58) + (Snapdragon 801ab haliyle 2.3 ghz işlemci hızı) + (450 Nit Parlaklık)
Seçim senin ben görevimi yaptım, tüm farklar bunlar. İki cihazı da inceledim sıkça ve ikisi de çok başarılı. Ayrıca cidden Z2 ile Z3 arasında neredeyse fark yok gibi. Ben F/P oranına göre bu durumda yorum yapıyorum ve Xperia Z2 öneriyorum.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli

ahuramazdatr

ahuramazdatr

Üye
Htc one m8'e baktiniz mi

cici60

cici60

Üye
Kesinlikle z3 iphone 5s ve 6 alanlar z3e dönüyor

BelaMonte

BelaMonte

Üye
Valla sırf kamerasında 240 fps video çeken ı phone 6 derim ama o özellik ilgini çekmiyorsa, z3 :D

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
98farom98

98farom98

Üye
Z3 al kardeşim pişman olmazsın :oke:

iurhan

Üye
Merhaba Arkadaşlar,
15 Aralık 2014 tarihinden beri Sony Xperia z3 kullanıcısıyım yaptığım bazı testleri aşağıda size anlatmaya çalışacağım.
-Benim için şarj süresi önemli olduğu için telefonu full şarj ettikten sonra normal telefon modunda (internet ve veri tansferi yapmadan) 7 gün boyunca şarj etmeden dayandı,yine aynı şekilde şarjı full yaparak günde yaklaşık 4-5 saat olmak üzere internet veri transferi yaparak 2 gün kullanılabiliyor.
-Kamera bence mükemmel. Yanlız 4k çekim yaparsanız belli bir süre sonra ısınma yapıyor ve kendini koruma moduna geçiyor.
-Benin diğer telefon uygulamalarında görmediğim, Z3 gördüğüm çalınma veya kaybolmalara karşı telefon yerinin tespit edilmesi.
-Xperia Lounge uygulaması ile çeşitli aktivitelere katılarak (sacede sony xperia kullanıcılarına özel) yurtdışı tatilleri ve sony telefonlarına özel uygulamaları indirme şansına sahip olursunuz.

cici60

cici60

Üye
Merhaba Arkadaşlar,
15 Aralık 2014 tarihinden beri Sony Xperia z3 kullanıcısıyım yaptığım bazı testleri aşağıda size anlatmaya çalışacağım.
-Benim için şarj süresi önemli olduğu için telefonu fu ll şarj ettikten sonra normal telefon modunda (internet ve veri tansferi yapmadan) 7 gün boyunca şarj etmeden dayandı,yine aynı şekilde şarjı fu ll yaparak günde yaklaşık 4-5 saat olmak üzere internet veri transferi yaparak 2 gün kullanılabiliyor.
-Kamera bence mükemmel. Yanlız 4k çekim yaparsanız belli bir süre sonra ısınma yapıyor ve kendini koruma moduna geçiyor.
-Benin diğer telefon uygulamalarında görmediğim, Z3 gördüğüm çalınma veya kaybolmalara karşı telefon yerinin tespit edilmesi.
-Xperia Lounge uygulaması ile çeşitli aktivitelere katılarak (sacede sony xperia kullanıcılarına özel) yurtdışı tatilleri ve sony telefonlarına özel uygulamaları indirme şansına sahip olursunuz.
Z3 kullanıcılar külübüne davetlsiniz https://www.maxicep.com/forum/konu/...ri-kulubu-ana-konu-z3-hakkinda-hersey.933980/

SpyChef

SpyChef

Üye
BENDE KARARSIZIM HANGİSİNİ ALDIN MERAK İÇİNDEYİM

androtik12

androtik12

Üye
Kesinlikle ama kesinlikle note 4. Bende z3 ile note 4 arasında kaldım note 4 aldım. Daha sonra z3 kullanma fırsatì buldum. Note 4 tek kelime ile ezici üstün. Hele o qhd ekrana alıştınmı. Diğer ekranlar berbat görüyor artk. S pen başlı başına alma sebebi. Gta s.a full grafik gram kasmıyor ve piyasanın en sorunsuz lolipop güncellemesini aldı. Bataryası full kullanımda sabah 10 da şarjdan çıkarıyorum gece 12de %30 hala. Kamerası bence note 4 z3den daha iyi telefon bence şuan android dünyasında en iyilerden. Note almassanda iphone 6p al

• Beğen
Tepkiler: FK5896, B.A.R.O.N ve iaRsinLii

iaRsinLii

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle ama kesinlikle note 4. Bende z3 ile note 4 arasında kaldım note 4 aldım. Daha sonra z3 kullanma fırsatì buldum. Note 4 tek kelime ile ezici üstün. Hele o qhd ekrana alıştınmı. Diğer ekranlar berbat görüyor artk. S pen başlı başına alma sebebi. Gta s.a fu ll grafik gram kasmıyor ve piyasanın en sorunsuz lolipop güncellemesini aldı. Bataryası fu ll kullanımda sabah 10 da şarjdan çıkarıyorum gece 12de %30 hala. Kamerası bence note 4 z3den daha iyi telefon bence şuan android dünyasında en iyilerden. Note almassanda iphone 6p al

Note serisini kullandim 3 e kadar. İyi bilirim o telefonları dediğin gibi ekran ollsun S pen olsun başlı başına ayrıcalık ama farklılık yapmak istedim HTC ONE M8 aldım bi sefer

• Beğen
Tepkiler: androtik12
androtik12

androtik12

Üye
Note serisini kullandim 3 e kadar. İyi bilirim o telefonları dediğin gibi ekran ollsun S pen olsun başlı başına ayrıcalık ama farklılık yapmak istedim HTC ONE M8 aldım bi sefer
Haa aldn mı. Hayırlì olsun m8 de gayet iyi. Tasarım olarak en yakışıklı tel :)

• Beğen
Tepkiler: iaRsinLii

iaRsinLii

Üye
    Konu Sahibi
Haa aldn mı. Hayırlì olsun m8 de gayet iyi. Tasarım olarak en yakışıklı tel :)

M8 en çok kasası ilgimi çekti. Sağlam ve bütün bir parça. yazılım ve özellikte fevkalade zaten yanı iyi ki M8 aldım diyorum

• Beğen
Tepkiler: androtik12
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Kesinlikle ama kesinlikle note 4. Bende z3 ile note 4 arasında kaldım note 4 aldım. Daha sonra z3 kullanma fırsatì buldum. Note 4 tek kelime ile ezici üstün. Hele o qhd ekrana alıştınmı. Diğer ekranlar berbat görüyor artk. S pen başlı başına alma sebebi. Gta s.a fu ll grafik gram kasmıyor ve piyasanın en sorunsuz lolipop güncellemesini aldı. Bataryası fu ll kullanımda sabah 10 da şarjdan çıkarıyorum gece 12de %30 hala. Kamerası bence note 4 z3den daha iyi telefon bence şuan android dünyasında en iyilerden. Note almassanda iphone 6p al
Karşılaştırma - Sony Xperia Z3 Vs Samsung Galaxy Note 4 Camera Test - MaxiCep

mrzstyl

mrzstyl

Üye
NOTE 4 Z3 ten daha üstün bi telefondur kamera karşılaştırması falan filan boşverin :oke:

PriZm

PriZm

Üye

silivriserdar

silivriserdar

Üye
Amiral gemisi olan telefonlarda fazla fark yok işlemci rem hız kamera ve diğer özellikler ama o zamanda şöyle bir durum ortaya çıkıyor. Teknik destek müşteri memnuniyeti garanti durumu yedek parça ve fiyatları gibi bu yönleri ile değerlendirmek gerekiyor benim fikrim bu şekilde ve htc'nin telefonlarını bu yönüyle pek önermiyorum. Diğer marka olan samsung oda aynı şekilde müşteriye pek iliğili değiller. Lg ve Sony ile deneyimim olmadı.

FK5896

FK5896

Üye
Note 4 aldım geçenlerde her şeyiyle harika. Anlatmaya gerek yok zaten. Tavsiye ederim. Ayrıca kamerası da çok iyi. ☺

• Beğen
Tepkiler: mrzstyl
mrzstyl

mrzstyl

Üye
  • Beğen
Tepkiler: FK5896

Üst Alt