Telefon Tavsiyesi iPhone 6 plus mı ? Sony Xperia Z3 mü ? LG G3 32 GB mı ? Samsung Galaxy Note 4 Mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRDINIZ

• APPLE iPhone 6 Plus 16 GB Altın

Kullanılan: 10 16.9%
  • SONY Xperia Z3 Siyah Akıllı Telefon

Kullanılan: 27 45.8%
  • LG D855 G3 32 GB Gold Akıllı Telefon

Kullanılan: 6 10.2%
  • SAMSUNG Galaxy Note 4 N910 32 GB Buz Beyazı

Kullanılan: 16 27.1%

• Kullanılan toplam oy
    59

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Şimdiden hayırlı olsun gerçketen pişman olmayacağın bir seçim yaparsın. Ben 2 ay önce z1 aldım sağolsun @najanaja abim z2 yi gözüme gözüme sokmasaydı telefona aşıktım halen :D ama yine de telefonumu çok seviyorum :D

• Beğen
Tepkiler: Nextman
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Bencede z3 almalısın.

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
Z2 ile Z3 arasında ;
Z2 = 2300mhz işlemci hızı - 8.2mm kalınlık
Z3 = 2500mhz işlemci hızı - 7.3mm kalınlık

belirgin farklar bunlar bunun dışında bataryaları hemen hemen aynı olmasına rağmen test değerlerine göre Z3 açık ara önde . Ben olsam Z2 alırdım bu karşılaştırmada. Sony'nin mantığını çözebilmiş değilim halen , z1 den z2 ye ram farkı koyup ekranı parlatıp çıkarttılar z2 den z3 e azıcık işlemci hızı :( üstelik buna rağmen fiyatlar da pahalı..

Senin yerinde olsam uzun vadede kullanmak ve ikinci el piyasası iyi olsun istersen iphone 6 plus alırdım android telefonların fiyatı hemen düşüyor HTC hariç .

G3 ise evet gayet iyi ancak 32GB olanı iyi 16gb olanı bir önceki model G2 den daha az performans gösteriyor.

Note4 için tasarımını çok sevdim özelliklerini de sevdim ama o marka batırıyor işte :D Samsung bu sağı solu belli olmaz bence samsung alma.

Eşleştirmeye koymamışsın ancak anladğım kadarıyla fiyat sınırı yok . Ben kesinlikle HTC One M8 al derim .Hayırlı olsun şimdiden.

• Beğen

iaRsinLii

Üye
    Konu Sahibi
Z2 ile Z3 arasında ;
Z2 = 2300mhz işlemci hızı - 8.2mm kalınlık
Z3 = 2500mhz işlemci hızı - 7.3mm kalınlık

belirgin farklar bunlar bunun dışında bataryaları hemen hemen aynı olmasına rağmen test değerlerine göre Z3 açık ara önde . Ben olsam Z2 alırdım bu karşılaştırmada. Sony'nin mantığını çözebilmiş değilim halen , z1 den z2 ye ram farkı koyup ekranı parlatıp çıkarttılar z2 den z3 e azıcık işlemci hızı :( üstelik buna rağmen fiyatlar da pahalı..

Senin yerinde olsam uzun vadede kullanmak ve ikinci el piyasası iyi olsun istersen iphone 6 plus alırdım android telefonların fiyatı hemen düşüyor HTC hariç .

G3 ise evet gayet iyi ancak 32GB olanı iyi 16gb olanı bir önceki model G2 den daha az performans gösteriyor.

Note4 için tasarımını çok sevdim özelliklerini de sevdim ama o marka batırıyor işte :D Samsung bu sağı solu belli olmaz bence samsung alma.

Eşleştirmeye koymamışsın ancak anladğım kadarıyla fiyat sınırı yok . Ben kesinlikle HTC One M8 al derim .Hayırlı olsun şimdiden.

Peki m8 kamera bakımından nasıldır

iaRsinLii

Üye
    Konu Sahibi
Luck Star

Luck Star

Üye
Elim Z3 yazmis :D Z2 ve G3 arasinda yoğunlaşacam :) ikisi arasinda iyi bi değerlendirme yapacağız artik :-)

Dogruyu söylemek gerekirse yazılıım bakımından LG kullanıcıyı düşünüyor bir sürü özellik var var tek kötü yanı sağlamlık . O da kasa kalitesi felan değil yani yere düştümü ekran büyük ihtimal kırılır :) G3 ten ziyade Z2 daha iyi bir seçim olur

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
her türlü z3 derim başkada bir şey demem :)

najanaja

najanaja

Üye
Şimdiden hayırlı olsun gerçketen pişman olmayacağın bir seçim yaparsın. Ben 2 ay önce z1 aldım sağolsun @najanaja abim z2 yi gözüme gözüme sokmasaydı telefona aşıktım halen :D ama yine de telefonumu çok seviyorum :D
ben gözüne bişey sokmadım yalan gonuşma sen kendin telin içine düştün ben napam :D kardeşim bence z3 al 400 tl için gerek yok açıkçası ateşe bile dayanıyo z3 youtube de videosunu izle adam hamburger yapıyo z3 le :D sistem süper ötesi canavar gibi kamera zaten sony i tek geçerim kamerada, illaki z2 de yeterli diyosan buda bi canavar :D zaten 4.4.4 güncellemesiyle z3 ün özelliklerini getirdiler z2 ye de şuan ki yazılım çok güzel bakalım 2015 te lolipop u bekliyoruz şimdi o nasıl gelecek :D kısacası gözün kapalı sony al boşver lg yi samsung u :oke:

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
@najanaja yaptın gene reklamı :cool

Pizza tercihim aslında Hamburger şişiriyor

• Beğen
Tepkiler: najanaja
najanaja

najanaja

Üye
@najanaja yaptın gene reklamı :cool

Pizza tercihim aslında Hamburger şişiriyor
bende pizza yı tercih ederim ama telefon sığmaz pizza hamuruna :D reklamlık değil gerçek bu bence sony kalite kasayı mükemmel yapıyo adamlar, şuna baksana telefon ne hallere geldi :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

• Beğen

iaRsinLii

Üye
    Konu Sahibi
bende pizza yı tercih ederim ama telefon sığmaz pizza hamuruna :D reklamlık değil gerçek bu bence sony kalite kasayı mükemmel yapıyo adamlar, şuna baksana telefon ne hallere geldi :)

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Z3'lü Hamburger olsada yesek :D

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Z3 tabii ki
Diğerlerine daha uzun güncelleme alacağını umuyorum ayrıca Z4'ten sonra artık yılda bir telefon çıkacak ve Z3'ün güncelleme desteği uzuyor
Kameraya bir şey demeye gerek yok zaten en iyisi

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
iPhone 6 Plus öneriyorum. Z3 çok oy almış ama onu alacaksanda bence Z4'e çok bir şey kalmamıştır onu bekle derim.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
ben gözüne bişey sokmadım yalan gonuşma sen kendin telin içine düştün ben napam :D kardeşim bence z3 al 400 tl için gerek yok açıkçası ateşe bile dayanıyo z3 youtube de videosunu izle adam hamburger yapıyo z3 le :D sistem süper ötesi canavar gibi kamera zaten sony i tek geçerim kamerada, illaki z2 de yeterli diyosan buda bi canavar :D zaten 4.4.4 güncellemesiyle z3 ün özelliklerini getirdiler z2 ye de şuan ki yazılım çok güzel bakalım 2015 te lolipop u bekliyoruz şimdi o nasıl gelecek :D kısacası gözün kapalı sony al boşver lg yi samsung u :oke:
Vallaha bilmiyorum abi ben seninkini görene kadar aşıktım telefonuma :D Fazla fark olmasa da küçük detaylar iyiymiş :D

• Beğen
alical33

alical33

Üye
ben iphone 6 plus kullanıyorum ve tavsiye ederim hiç bir stabilite sorunu yaşamadım nerdeyse 2 ay olacak alalı. z2 ve z3 arasında kaldım illa diyorsan da z2 nin aşırı ısınma sorunu vardı z3 de çözmüşlerdi ama sony nin 2. el piyasasıda kötü yarın birgün beğenmedim değiştirecem dersen de çok zarar edersin

Üst Alt