Telefon Tavsiyesi iPhone 6 plus mı ? Sony Xperia Z3 mü ? LG G3 32 GB mı ? Samsung Galaxy Note 4 Mü ?

Sponsorlu Bağlantılar

SİZ OLSANIZ HANGİSİNİ ALIRDINIZ

• APPLE iPhone 6 Plus 16 GB Altın

Kullanılan: 10 16.9%
  • SONY Xperia Z3 Siyah Akıllı Telefon

Kullanılan: 27 45.8%
  • LG D855 G3 32 GB Gold Akıllı Telefon

Kullanılan: 6 10.2%
  • SAMSUNG Galaxy Note 4 N910 32 GB Buz Beyazı

Kullanılan: 16 27.1%

• Kullanılan toplam oy
    59
najanaja

najanaja

Üye
z2 de ilk aldığım zamanlar ısınsa sorunu baya vardı yalan değil ama şuanda neredeyse hiç ısınmıyor saatlerce oyun oynuyorum pilide gayet iyi elbet kullanıma bağlı ama 2 gün rahat gidiyor.

• Beğen
Tepkiler: Furkan Emekli ve @@DiAbLo@@

Luck Star

Luck Star

Üye
z2 de ilk aldığım zamanlar ısınsa sorunu baya vardı yalan değil ama şuanda neredeyse hiç ısınmıyor saatlerce oyun oynuyorum pilide gayet iyi elbet kullanıma bağlı ama 2 gün rahat gidiyor.
Yazılımsal sorundu çünkü...

KayraBey

KayraBey

Üye
Lg g3

vegatablo

vegatablo

Üye
G3 iyi güzel ben kullanıyorum fakat note 4 ve z3 ün bi tık altında oluyo z2 ve note 3 le kafa dengi iphone ise senin tercihine kalmış xperia z2 al bence z3 le fazla farkı yok tasarımı çok yakından incelemezsen anlamazsın bile neden 300 400 tl fazla veresin g3 de alabilirsin ama z2 daha mantıklı fotoğraf felan demissin

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
g3ü direkt elerdim

• Beğen
Tepkiler: cici60
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Al Z2'yi arkana yaslan.

Sucrofe

Sucrofe

Üye
G3'ü hiç düşünmeye gerek yok. Z3 iyi bir seçim olur.

AlperTunga87

AlperTunga87

Üye
kesinlikle z3 ya bende alıcam allahın izniyle lanet apple dan bıktım :lac:

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@

furkankaya559758

Üye
Bence Z3 al. Kamera, stabilite, dayanıklılık gibi konularda diğerlerinden daha iyi. Not: stabilite de İphone daha iyi.

aybatmaz

aybatmaz

Üye
Kamera konusunda o kadar iyi diyemem Sony kamera konusunda çoğu cihazı sollar kamera konusunda LG de iyidir .

Z3 kullanıyorum daha önce Lg G3 vardı sanki Lg g3ün kamerası daha iyi zoom yapınca bozmuyor Z3de görüntü dağılıyor nedeni ne olabilir ? yada farklı bir ayar modu var mı ?

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
mrzstyl

mrzstyl

Üye
galaxy note 4

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Z3

Luck Star

Luck Star

Üye
ixperia m8
Z3 kullanıyorum daha önce Lg G3 vardı sanki Lg g3ün kamerası daha iyi zoom yapınca bozmuyor Z3de görüntü dağılıyor nedeni ne olabilir ? yada farklı bir ayar modu var mı ?

usta kamera konusunu bilmiyorum ya :( ben normal fotoğraf makinesı kullanıyorum ancak şöyle bir durum var sony çekmeden önce yağ gibi hareket eden kamerası felan var ancak çektikten sonra bozulmalar oluyor onu farkettim aslında o kadar da iyi değil yakınlaşma olayını bilmiyorum .G3 odaklanma konusunda çok iyi gibime geldi.

cici60

cici60

Üye
z3 kullanıcısı olarak pil tüketimi 10 numara şarj 3gün gidiyor. Tek gün en düşük 7 saat ekran süresi veriyor. Şarj konusnda sülalem rahat :D kamerada zaten üstüne cihaz yok
arayüz g3 ve note 4 daha ağır kalıyor Z3 daha hızlı. Sonyde artık Apple gibi artık 6 ayda bir cihaz çıkartcak

2saat 15dk traffic racer oynadım pil tüketimi ortada.

incele sorun olursa bana sor kardeş
Öneri - Sony Z3 Almak İsteyenler Mutlaka Okusun(Kullanım Deneyimim) - MaxiCep

Sony Xperia™ Z3 Kullanıcıları Kulubü < Ana Konu > Z3 Hakkında Herşey - MaxiCep

Son düzenleme:
KayraBey

KayraBey

Üye
Note 4 :ehe

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
@cici60 sen baya bağlanmışsın sony'ye :D