Karşılaştırma Sony Xperia Z3 Vs Samsung Galaxy Note 4 Camera Test

Sponsorlu Bağlantılar

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Sony Xperia Z3 Vs Samsung Galaxy Note 4 Camera Test
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Sony Z3 daha iyi gibi bence.

98farom98

98farom98

Üye
Kesinlikle Z3 önde ya

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Z3 daha iyi tabi ki. Eskiden Sony lens kullanan firmalar daha iyi kamera gövdesi ya da daha iyi yazılım ile Xperia serisi modellerin bile önüne geçebiliyorlardı. Bu durum gerçekten Sony için berbat bir durumdu resmen kendi silahıyla vuruluyodu, ancak görünen o ki Sony Xperia Z3'de bu duruma izin vermemiş.

98farom98

98farom98

Üye
Z3 daha iyi tabi ki. Eskiden Sony lens kullanan firmalar daha iyi kamera gövdesi ya da daha iyi yazılım ile Xperia serisi modellerin bile önüne geçebiliyorlardı. Bu durum gerçekten Sony için berbat bir durumdu resmen kendi silahıyla vuruluyodu, ancak görünen o ki Sony Xperia Z3'de bu duruma izin vermemiş.
Aynen öyle

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
    Konu Sahibi
Kullanılan lens Sony'nin lensi değil bildiğim kadarıyla. Carl Zeiss'i kullanıyor ancak sensörler Sony'e ait. G sensör diye biliyorum.

PriZm

PriZm

Üye
Resim kalitesinde Z3 önde.
Video kıyaslamasında Note 4 öne geçer tahminimce.

Koradam

Üye
Bana kalırsa bu video da ne Note 4 kullanılmış ne de Xperia Z3

Koradam

Üye
Her iki fotoğraf da berbat.Şahsen 2014 yılında çıkan amiral gemisi bir telefonun çekmiş olması çok düşük ihtimal bu fotoğrafı yaklaşık 4yıl önce çıkan Samsung Wave ile çektim.Kendim 3. Parti veya 2. Parti bir yazılım ile fotoğrafa işlem yapmadım

98farom98

98farom98

Üye
Neden öyle diyorsun kardeşim Z3 bence muhteşem fotoğraf çekiyor note 4 de öyle :)

Koradam

Üye
Neden öyle diyorsun kardeşim Z3 bence muhteşem fotoğraf çekiyor note 4 de öyle :)
Videoya bakarak diyorum kimi fotoğrafta ne fotoğraf net ne de renkler düzgün
Videoyu birde Amoled ekranda izliyorum yani renkler daha iyi olmalı ama yok

98farom98

98farom98

Üye
Videoya bakarak diyorum kimi fotoğrafta ne fotoğraf net ne de renkler düzgün
Videoyu birde Amoled ekranda izliyorum yani renkler daha iyi olmalı ama yok
O senin tercihin kardeşim tabi ama bana göre Z3 çok güzel fotoğraf ve video çekiyor :)

Koradam

Üye
O senin tercihin kardeşim tabi ama bana göre Z3 çok güzel fotoğraf ve video çekiyor :)
Benim yorumum videoya gore gerçekte hangisi iyi ona gore değil
Ama bu videoda iki telefonunda kullanildigina inanmıyorum

98farom98

98farom98

Üye
Benim yorumum videoya gore gerçekte hangisi iyi ona gore değil
Ama bu videoda iki telefonunda kullanildigina inanmıyorum
Anladım sence ne kullanmış olabilirler ? başka telefon mu yada fotoğraf makinesi mi ?

Üst Alt