galaxy s mi alıyım iPhone 4 mü?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

franzliszt

franzliszt

Üye
yok hakan abi tüm herkes iphone 5 in apple a5 ile çıkcağını söylüyor ipad 2 deki işlemci ile aynı işlemci sen nerden buldun ki cortex olacağını bence apple kendi işlemcilerini kullanmaya başladı bırakmaz daha

alla allah kendi işlemcisi kullandığını biliyorumda acaba platform olarakmı söylemek istediler cortex i maxicepdede söylemişler dur bakim

----------Eklendi @ 20:25:40 ---------- Yazıldı @ 20:20:24 ----------

hasan doğru hatırlamışım cortex mimarisine dayanıyor nvidia gibi

uppset

Üye
    Konu Sahibi
iphone 5 ne zaman çıkacak sanki galaxy s2'nin boyutları büyükmüş bide iphone sanki daha geleceğe dönük gibi satarken en az zarar ediyoruz:hmmm:hmmm:hmmm

bide appstoreda çok uygulama var ama tabiki sgs nin flash playeri var ve video kalitesi daha çok

Uruloki

Uruloki

Üye
hakan abi sonuçta a5 kullanıyor dimi ayrıca o 1.2 ghz de çalışmıyor mu niye düşürmüşler şarjı fazla gitsin diyedir belkide zaten çift çekirdek

franzliszt

franzliszt

Üye
hakan abi sonuçta a5 kullanıyor dimi ayrıca o 1.2 ghz de çalışmıyor mu niye düşürmüşler şarjı fazla gitsin diyedir belkide zaten çift çekirdek

hasan valla mimarinin çok önemi var diye yazılar okudum yani cortex platformunu kullanarak bir sürü değişik işlemci elde edebilirsin tabi hızlarda bununki bu kadar demekki yada dediğin gibi underclock durumu ama apple yeni girdi işlemci üretimine ben sanmıyorumki bir omap qualcomm gibi işlemciler çıkarsın yoksa çıkarırmı (h)

Uruloki

Uruloki

Üye
yok abi mimarinin önemini bende biliyorum ve şunu hatırlatıyom 2000li yıllardan önce hatta 2003 den filan önce apple kendi pc lerinde kendi işlemcilerini kullanıyordu sonra intele geçti abi yoksa dolu işlemcileri var adamların ve bence qualcomm tarzu işlemciler bu kadar birikimi olan bir firmaya kafa tutamaz hele ki MeeGo ile intel işe girerse ki girdi prototip cihazlarda moorestown dı galiba ismi o platformu kullanıyor ayrıca lg gw990 da 1.6 ghz lik intel işlemci vardı yani bence piyasa bundan sonra korksun qualcomm omaplar çöpe gider bence koskaca intelle bir mi qualcomm texas intruments dimi

franzliszt

franzliszt

Üye
yok abi mimarinin önemini bende biliyorum ve şunu hatırlatıyom 2000li yıllardan önce hatta 2003 den filan önce apple kendi pc lerinde kendi işlemcilerini kullanıyordu sonra intele geçti abi yoksa dolu işlemcileri var adamların ve bence qualcomm tarzu işlemciler bu kadar birikimi olan bir firmaya kafa tutamaz hele ki MeeGo ile intel işe girerse ki girdi prototip cihazlarda moorestown dı galiba ismi o platformu kullanıyor ayrıca lg gw990 da 1.6 ghz lik intel işlemci vardı yani bence piyasa bundan sonra korksun qualcomm omaplar çöpe gider bence koskaca intelle bir mi qualcomm texas intruments dimi

hasan mobil işlemci olarak kastedtim apple ı :) ama elbet hak veriyorum sana sonuçta bu işe girdiyse arkasına güveniyordur ama bu biliyorsun normal işlemci ile mobil işlemci pazarı ayrı intelde atomdan gidiyor intel herzaman tabiki ilk tercihim olur ne yapim qualcomm u intel varken :) nokia da tam tilki gitti intelle anlaştı (h) şimdi istermisin intel işlemcili linux kernelli hayvani birşey gelsin n900 ün yerini alcak :D

Uruloki

Uruloki

Üye
abi o zaman ağzım açık kalır ama o denilen cihaz tablet olabilir ama telefon için nvidia tegra 2 platformu olacak galiba tabi intel olsa fena olur

hoss

hoss

Üye
iphone 4

Uruloki

Uruloki

Üye
KaTLeDeN67

KaTLeDeN67

Üye
bencede tam tersi android bin basar ios a

rave4

rave4

Üye
aynen arkadaşlar ıphone alın havanızı atın hava atmak için 1e1:d: ama manyak bi telefon kullanmak istiyorum diyorsanız,hem indirme hızına bakın ekran zoom una bakın ekran hızına bakın abi galaxz s2 yaaaa. (hıza ekran boyutuna ekran parlaklıgına vs önem veriyorsanız buyrun size2 tane link izleyin.)

Uruloki

Uruloki

Üye
verdigin videoda asphalt 6 dakikalarina iyi bak

Consul9

Consul9

Üye
Arkadaslar android iyi ama iOS çok daha iyi
Android iOS tan oyunları kendine uyarliyor misal pes11...

die4you.

Üye
Samsung'un camıyla ekranın arasında hava girmesin diye boşluk bile yok ama samsung'un bada,android vs ios portlansa ozamanda iphone ile eşit tutulucak heralde.
Kabul ediliyor artık,yalan da değil ne android de nede symbian da veya w.m. de ios kadar detaylı oyun yada üstüne düşülen başka bir sistem yok.
Etrafta ne görsek gazete,dergi yada tanılan bir siteyi ios'a uyarlıyorlar. İphone için okadar fazla uyumlu parça varki bunlar ne android de nede symbian da nede w.m de var.Birşey çıkarıpta hiç değilse çıkardıklarının arkasında duruyorlar.Uyumlu eşya,araç gereç fazlasıyla var.
Tutupta yeni çıkan arabalarda bile android uyumlu dediklerini görmedim.Hemen altına ipod uyumlu diye yaptıştırıyorlar.

Satış tekniği tabiki,bunu android de yada symbian da w.m. de ama şu anlık bile alanları dar.Uyumlu parçalar bile şarj aleti ve kulaklıktan öteye gitmiyor.
İphone olsunda hava basalım değilde kaliteli müzik dinliyelim yeri geldiğindede güzel bir oyun oynuyalım deniliyor.
Müzik konusunda kulaklıtan dinlerken bir ipod'tan yada iphone'dan daha kaliteli ses verebilcek şu anlık göremiyorum.
Derseniz bu kadar tavana çıkardın sende iphone kullanıyorsun.Hayır şimdi kullanmıyorum(önceden kullandım) ama oyun,uygulama vs yönünden daha gelişmiş olduğunu biliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...