Püf Noktası Developer Hesabınız Yok Ve Gdr3'i Test Mi Etmek Istiyorsunuz?

Sponsorlu Bağlantılar

yusuf41

yusuf41

Üye
evet hucresel veride sorun yok ttnet sağolsun yurtdışı çıkışları yüzünden indirilmiyor.

pirenuri

pirenuri

Üye
telefonu kapattım açtım, bölge değiştim yine de aynı sorun devam ediyor.
IS sürümü: 8.0.10328.78 diye mi yapıyor acaba bu sürümde olup da güncellenebilen var mı.
bende de aynı sürüm var ve bende de olmuyor

metrix355

metrix355

Üye
izmirdeyim güncelleme sorunsuz indi kullanıyorum

yusuf41

yusuf41

Üye
dediğim gibi yurtdışı çıkışlarında sorun var wifiden güncelleme kontrol edenler için kocaelinde şahsen yaşadım zaten bir çok yabancı siteye girmiyor şuanda bazı arkadaşlarda sorun olmamış olabilir.

metrix355

metrix355

Üye
Çok merak ediyorum şu ttnet ne zaman sorunsuz olacak ya :)
dediğim gibi yurtdışı çıkışlarında sorun var wifiden güncelleme kontrol edenler için kocaelinde şahsen yaşadım zaten bir çok yabancı siteye girmiyor şuanda bazı arkadaşlarda sorun olmamış olabilir.

4MaGuS

4MaGuS

Üye
kardeşim önce bayramın mubarek olsun.Bendede aynı sorun var sen bi çözüm bulabildinmi.
arkadaşlar bir kaç kişi ttnet ile baglanırken sorun yaşamız sizin kullandıgınız net ney acaba ttnet ise onu değiştirip deneyin bir sorun düzelebilir mobil veriniz varsa onu deneyin

• Beğen
Tepkiler: sinanozcan312
ThunderblastX

ThunderblastX

Üye
Ben kurdum bi sorun yok kullanıyorum

ON9

ON9

Üye
telefonu kapattım açtım, bölge değiştim yine de aynı sorun devam ediyor.
IS sürümü: 8.0.10328.78 diye mi yapıyor acaba bu sürümde olup da güncellenebilen var mı.

Güncelleme mesajı aldım ama 2g kapsamında 31 mb ı indiremiyorum. Yarına kaldı galiba :(

realname11

Üye
güncellemeyi indirdimde bu %100 de kaldı tık yok

4MaGuS

4MaGuS

Üye
bekle orası biraz uzun sürüyor

realname11

Üye
sorunsuz şekilde yüklendi :anlas:

ON9

ON9

Üye
kardeşim önce bayramın mubarek olsun.Bendede aynı sorun var sen bi çözüm bulabildinmi.
Önce giriş yapın siteden sonra da programı açın bende de aynı oldu once sonra bu şekilde de Nedim. Oldu :D

• Beğen
Tepkiler: sinanozcan312
ekoks20

ekoks20

Üye
Teşekkürler güncellemeyi sorunsuz kurdum.

serkan410

serkan410

Üye
Şuanda güncellemeleri kontrol edemiyoruz(80072ee2)

OhMyDrogba

OhMyDrogba

Üye
kuruyorum bakalım :) teşekkürler. Umarım asıl guncellemede sorun çıkarmaz

serkan410

serkan410

Üye
varmı aynı sorunu yaşayan. Şuanda güncellemeri kontrol edemiyoruz 80072ee2 ??

q0nzalez

q0nzalez

Üye
O değil de yukleyenler ne tur sorunlarla karşılaşıyo yda sorun yaşayan varmı onu yazsnda ona gore bizde kurmaktan çekinelim şimdilik yada çekinmeyelim duruma gore :)

5800

Üye
O değil de yukleyenler ne tur sorunlarla karşılaşıyo yda sorun yaşayan varmı onu yazsnda ona gore bizde kurmaktan çekinelim şimdilik yada çekinmeyelim duruma gore :)

Bende sorun yok

Üst Alt