Developer Hesabınız Yok Ve Gdr3'i Test Mi Etmek Istiyorsunuz?

• 14 Ekim 2013
  • 12638 Okunma
  • 182 Cevap

1. Merhaba arkadaşlar. Bugün GDR3 Developer Preview yayınlandı, ve sizde test etmek istiyorsanız hemen aşağıda ki basit bir kaç adımı takip edin:

1- http://www.windowsphone.com/en-us/s...velopers/178ac8a1-6519-4a0b-960c-038393741e96 Linkten uygulamayı telefonunuza yükleyin.

2- http://apps.windowsstore.com/ Adresine girin.

3- Start Building butonuna tıklayın.

< Resmi açmak için tıklayın >

4- Gelen ekranda kullandığınız e-posta ve şifrenizi yazın.

5- Karşınıza onaylama ekranı gelecek evet deyin.

6- İsminizi ya da kuruluşunuzu (daimi olacaksanız) yazın. Kırmızı yıldızın olduğu yerdeki kutucuğa bir tik koyun ve "register" tıklatın.

Başarı ile kayıt oldunuz. Şimdi telefonunuzdan indirdiğiniz uygulamaya girin.

7- Next > Accept adımlarından sonra yukarıda ki App studio hesabınızın bağlı olduğu e-posta yı ve şifreyi girin. Ardından karşınıza gelen ekranda ki kutucuğa tik koyun ve "done" butonuna tıklatın. Uygulama otomatik kapanacak.

8- Ayarlar > Telefon güncellemeleri > "Güncellemeleri Denetle" butonuna tıkladığınızda güncelleme inmeye başlayacaktır.

Verilerinizi yedeklemeye gerek yoktur. İyi forumlar.

Yazan: MCR Killjoy
    Serhan, nigzes1907, blasto ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  2. Helal :good:

Herhaarrr orsun bee :good:

MCR Killjoy bunu beğendi.
  3. bu tam olarak ne oluyor :) gdr 3 un betası falan mı :)

4. Beta da değil daha ilkel hali.

Geliştiricilere sunuldu, hataları gözlemleyip geri bildirim yapmaları için ;)

n000k bunu beğendi.
  5. peki sen yüklediysen biraz bilgi paylaşabilirmisin neler var farklı

6. kaç mb bu güncelleme( ilkel beta :) ) ben indirmeye başladım hala tık yok. Bu arada çok teşekkurler

7. yapamayanlar için iyi olmuş benim şuna verileri taşıyor

8. benim kuruldu ama baska beta güncellemesi gelcekmi ios 7 ye benzer gibi :D

9. Şuan bende indiriyorum çark ekranındayım bakalım neler olucak merak ediyorum Telefon L820 :)

10. guncl diyor alçak telefon

11. iniyor güncelleme çok sağol konu için :)

12. Beta değil, ilkel betaymış bu. Sanırım en azından betasını beklemek daha faydalı olacaktır.

13. saol kardeş oldu indiricem birazdan bulduda kararsız kaldım indireyim mi diye

14. ilkel beta ne oluyorki
    ---
    i
    ndir çok güzel ozellikler gelmiş
    ---
    ekran dondurme kılıdı multitasking yani görev kapatma geçiçi dosyaları silme bu betada normal sürüş modu stabil ve hızlanmış :D

15. Teşekkür yorumlarınız için, " rica ederim" arkadaşlar. :)

Eğer multitask ekranından uygulama kapatmayı bekleyenler varsa bu "ilkel beta" onlar için bulunmaz bir nimet. :)

Ayrıca Microsoft'a geri bildirim yapın bol bol. Bu betalar boşuna değil. Fikrimize önem veriyor Microsoft.

BLasTeaR ve n000k bunu beğendi.
  16. L820 bu hesapla yükledim pek bişey yok ama genede indirin birkaç eksik giderilmiş.

17. Geri bildirimi nereye yapacaığımızı bilemiyoruz :good:

18. Alfasını 1 ay gibi çıkarır bence geribildirimlerdede iyi şeyler çıkarsa başka eksiklerde gider.

19. Arıyorum bende. :D

Bu arada multitask ekranından uygulama kapatmak çok hoş. Canım sıkıldıkça uygulama açıp kapıyorum. Küçülüyor alta iniyor filan. :ehe

BLasTeaR ve sebahattinART bunu beğendi.
  20. ilkel ne ya beta verceklermi bidaha ne zaman verirler
    ---
    nokiaya geri bildirimden yapabilirsiniz

Yüklüyor...
20/09/2018 - 01:33