Windows Phone8 Gdr3 Developer Preview Yayınlandı

• 14 Ekim 2013
  • 12655 Okunma
  • 284 Cevap

1. < Resmi açmak için tıklayın >

Microsoft geliştiriciler için Windows Phone 8 GDR3 güncellemesini geliştirici cihazları için OTA olarak yayınladı.

Bu güncellemeyle operatör ve firma firmware'lerinden bağımsız olarak saf Windows Phone firmware'ü ile uygulamalarını test etmeleri ve geri bildirim yapmaları amaçlandı. Bu sayede kısa sure içinde Windows Phone GDR3 güncellemesiyle ilgili çok daha fazla bilgi doğru olarak paylaşılabilecektir.

Güncelleme (bulutsuzgece)

Adım 1:

Öncelikle "Geliştirici hesabınız" veya "AppStudio hesabınız" olması gerekiyor.

Adım 2:

Cihazınızda en az WP8.0.10322.71 sürümü yüklü olmalı. Ayarlar -> Hakkında ->Daha fazla kısmından bakabilirsiniz.

Adım 3:
    (Bu adımdaki uygulamayı yüklemezseniz güncelleme görünmez)

Telefonunuzu güncellemek için Windows Phone Preview for Developers adresinden gerekli uygulamayı indirip kurun. Daha sonra çalıştırıp yönergeleri izleyin ve adımları onaylayın.

< Resmi açmak için tıklayın >

Adım 4:

Uygulamayı başarıyla ayarlayıp bitirdikten sonra uygulamadan çıkın ve doğruca telefonunuzdan Ayarlar->Telefon Güncellemeleri kısmına gidip güncellemeyi denetleyin.

Adım 5:

Güncelleme bulunacak ve indirilmeye başlayacaktır. Hayırlı olsun.

Video:

Yazan: papakudioflu
    Son düzenleme: 15 Ekim 2013
  2. skynet bunu beğendi.
  3. Nerede yayınlandı daha bekliyorum :)

Edit: Çıktı, yüklemek için hazırlanılıyor

Son düzenleme: 14 Ekim 2013
  4. abi sen denedinmi veya deniyecekmisim merakla bekliyoruz ben hesap alamıyorum şuan alabirsem denemek isterdim

5. Geliştirici arkadaşlardan güzel bilgiler bekliyoruz ;) hayırlı olsun.

6. cihazın developer(kayıtlı) olması ya da devcenter hesabıyla giriş yapılması gerekiyor.

7. Forumda hesabı olanlardan hayırlı haberleri bekliyoruz :))

8. benim yükleniyor şu anda

9. vay anasını yükleniyor ha :D

10. benim dosyaları taşıyor yükleme bitti bakıcam bi. :)

11. Çarklar dönüyor wp belediyesi çalışıyor :eller:

drangela61 ve PcCasper bunu beğendi.
  12. DEV HESABI ALIN SİZDE YÜKLEYİN BEN ÖNCEDEN ALMIŞTIM ŞİMDİ GÜNCELLİYOR

13. skynet, capkino06 ve osilost bunu beğendi.
  14. Bende daha veriler taşınıyor diyor bildirim merkezi gelmiş mi

15. Arkadaşlar aslında geliştirici hesabı olup güncellemeyi kuranlar resimli olarak yenilikleri paylaşırsa düzenli olarak süper olur

osilost bunu beğendi.
  16. benim az kaldı tamamlayan arkadaşlar resim paylaşsın

17. birde ekran rotası ayarlama var.

18. Bana niye gelmedi henüz:hmmm

19. arkadaşlar bu geliştirici hesabını tek kişimi kullanabiliyor yani 2 telde kullanım sunulmuyor eğer sunulmuyor sa benim web üzerinden edu. hesaı almama mümkünmü şuan okulda değilimde naısl yapıcagımı bilmiyorum ççok heyecanlıyım şaun okul afyon kocatepe üniversitesi bu üni ile biilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim

20. Yükleyen arkadaşlar şu ekstra karo zımbırtısı var mı varsa nasıl görünüyor bi ss bilgi vs paylaşabilirmi

Yüklüyor...
19/09/2018 - 18:07