Püf Noktası Windows Phone İçin Bedava Unlock Ve 1 GB Ram Sınırı Olan Oyunları Yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

sahanemir

sahanemir

Üye
wp 10da geliştirici seçeneklerden ayarlanabiliyor fakat uygun bir program bulamadım.yani indirebileceğim bir link bulamadım.

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
Arkadaşlar nokia lumia 520 telefona xap dosyası yuklenebiliyormu bi yardım lütfen sd kart fln hepsi var bi yardım lutfen

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
50 ye yakın okunma var cevap yok kimsemi bilmiyo arkadaşlar ?

sahanemir

sahanemir

Üye
bildiğim kadarıyla win10 kurulu cihazınız var ise geliririci seçeneklerden aktif edip kurabiliyorsunuz max 10 adet ben denemedim . xap program bulmak zor ..

Son düzenleme:
EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
Mağaza aracılığıyla kuruluyomuş ama pek anlayamadım bu yöntem ile nasıl yapıyoruz ???

Rock Ve Roll

Rock Ve Roll

Üye
Mağaza aracılığıyla kuruluyomuş ama pek anlayamadım bu yöntem ile nasıl yapıyoruz ???
Mağazadan kurarsanız lisans hatası verir ya da demo sürüm kullandırır (ücretliyse eğer) mağazadan kurma olayının amacı xap dosyasını tekrar indirmek zorunda kalmamak yoksa zaten aynı uygulama mağazada demo olarak ya da tam sürüm olarak var

bilalbilik

bilalbilik

Üye
Merhaba
lumia 630 telefonumu unlock apmak istiyorum bunun için internetten kısa bir araştırma yaptım çin işi unlock için programları indirdim.
çince olan açıldı ama " WPA XAP DEPLOYER " programı açılmıyor.
Ne yapmalıyım ?
(Farklı sürüm denedim gene olmadı )
Pc win10 olduğu için olmuyo olabilir mi?

bilalbilik

bilalbilik

Üye
1. yöntemi kulanıp unlock yaptım ama xap yükleyemiyorum
wpv xap deployer programı açılmıyor ne yapmalıyım pc win10

Serhan

Serhan

Üye
ana konulardan yardım isteyebilirsin.
:sirit: (bunu özlemişim)

Reihnart

Üye
Arkadaşlar,Lumia 520 telefonum var,unlock yapmak istiyorum fakat aiyingyong programını kullanırken şöyle bir hata geliyor:
Telefonu bağlayıp,programı açtığımda önce şöyle bir hata geliyor:

Sonrasında biraz bekleyince böyle bir hata yazısı çıkıyor:

Acaba ne eksiktir de böyle oluyor?Yardımcı olursanız sevinirim.
Şimdiden teşşekkürler.
Edit:Konuyu yanlış yere açtıysam,moderatör kardeşlerimden şimdiden özür dilerim.

EmRe Akyldz

EmRe Akyldz

Üye
Arkadaşlar bilgisayar windows 10 olsa bi sorun olur mu ?

PARS BİLİŞİM

PARS BİLİŞİM

Üye
telefonu unlock ettik ama power tools açılmıyor.WPPowerTools_VS2013Compatible_Standalone nette kurulum olanını buldum buda bağlanmıyor.denemediğim şey kalmadı xap lumia 525 de hayal.200 tl civarına almıştım.daha lumia almam
windows 10 x64 kullanıyorum

sebahattinART

sebahattinART

Üye
windows phone SDK 8.1 ile unlock ediyorum ama sadece ''.xap'' yükleniyor. ''.appx'' ve ''.appxbundle'' error hatası veriyor. Bilgili arkadaşlar yardımcı olurlar ise sevinirim.

-Lumia 820
-Windows phone 8.1

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Kurmak için gerekli olan programlar;
1-Telefonunuz windows phone 8.1 olmalı

2-Telefonunuzun kilidi açık olmalı

3- Visual Studio Express 2013 with Update 4 for Windows kurulu olmalı

4-SDKkurulu olmalı. Get it here SDK 8.1 (requires a 64-bit system). or SDK 8.1 Lite from the forum , which can be installed on any Windows 8 / 8.1 (32-bit and 64-bit).

5-Appx Dosyası olmalı.

KURULUM:
1. Başlat menüsünden Windows Phone Uygulama Dağıtım 8.1 çalıştırın ve istenilen .APPX / .APPXBUNDLE seçin.
Açılan menüden 2. Cihaz seçin ve USB üzerinden bilgisayarınıza Akıllı telefonunuzu bağlayın.
3. Kurulum işlemini başlatmak için deploy düğmesini tıklatın.
4. kurulumu bekleyin.
5. Ve bitirin.

Rainesto

Rainesto

Üye
Hocam bana powertool'un dosyaları lazım birisi update edebilir mi kurma işlemini yapmıyor da konudaki link ölmüş

bilalbilik

bilalbilik

Üye
Merhaba arkadaşlar Windows phone application deployment 8.1 uygulamasına ihtiyacım var ancak sdk ile daha önceden sorun çıkmıştı sadece windows phone application deployment 8.1 uygulamasını internete upload eder misiniz? Önemli

afwerker

afwerker

Üye
Merhaba arkadaşlar Windows phone application deployment 8.1 uygulamasına ihtiyacım var ancak sdk ile daha önceden sorun çıkmıştı sadece windows phone application deployment 8.1 uygulamasını internete upload eder misiniz? Önemli
Tek başına yükleyemiyorsun sadece sdk 8.1 lite yazıp indirebilirsin gerekli programları

biltek

biltek

Üye
nasıl yüklenir

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
wp 8.1 için
xap dosyasını hafıza kartında ana dizine at.
mağazaya git ... bas harici yüklüme kısmından görünüyor
win 10 için ayarlar > güncelleme & güvenlik > geliştiriciler için : Geliştirici modunu seçin.
dosya gezgininden xap dosyasına basın kuracaktır
kurulum bitince cihazınızı kapatıp açın

Üst Alt