Püf Noktası Windows Phone İçin Bedava Unlock Ve 1 GB Ram Sınırı Olan Oyunları Yüklemek

Sponsorlu Bağlantılar

bj_kmurat

Üye
baykuş programına telefonu tanıtmada sıkıntı yaşıyorum nasıl çözebilirim?

byibo

byibo

Üye
baykuş programına telefonu tanıtmada sıkıntı yaşıyorum nasıl çözebilirim?
nasıl bir sıkıntı ? gereken talimatları aynen uyguladınız mı ? yada nerde sorun oluyorsa ekran görüntüsü çeker misiniz?

m542tf

m542tf

Üye
Wp power tools ile appx nasıl yükleniyor. Xap görüyor appx görmüyor program

zihinci

Üye
Abi benim nokia lumia 520 telefonum var ben dream leauge soccer para hilesi yapmaya çalışıyorum ama bunun için windows phone power tools lazımmış bunu pc me yukledim ama hata veriyo açamadım nasıl açabilirim-

byibo

byibo

Üye
Abi benim nokia lumia 520 telefonum var ben dream leauge soccer para hilesi yapmaya çalışıyorum ama bunun için windows phone power tools lazımmış bunu pc me yukledim ama hata veriyo açamadım nasıl açabilirim-
Bunları yapabilmen için telefonunun unlock olması şart.
Sıfırdan başlayarak aşağıda verilen talimatları sırasıyla uygulaman gerekiyor.
Bunları yaptıktan sonra Dream League Soccer oyunu Windows Phone Power Tools ile telefonuna kur oyunu açıp oyna
sonra Windows Phone Power Tools açıp Isolated Storage'den oyun ismine çift tıklayıp "unlockstuff.xml" bu dosyayı tıklayıp get file'ye basıp masaüstünü gösterip dosyayı Notepad++ programıyla açıp
Kod:
...
<Coins>999999999</Coins>
...
kaydettikten sonra Windows Phone Power Tools'a put file'ye basarak düzenlemiş olduğun "unlockstuff.xml" göster dedikten sonra programı kapatabilirsin böylelikle oyunu hile yapabilirsin

Bir 512 Mb Ramli Lumia Cihaza Sahipsiniz. Cihazınıza Subway Surfers Veya Temple Run Brave Falan Kurmak İstiyorsunuz. Veya Crackli App’ler Kurmak İstiyorsunuz. İnternette WP İçin .APK Türü Dosyalar Aramaya Başladınız. .Xap Dosyaları Buldunuz Fakat Kuramıyorsunuz. Bu Yazıyı .Xap Yükleme Ve Ücretsiz Geliştirici Hesabı Almayı Anlatacağım. Unutmayınız Ki Bu İşlemler Cihazınızı Garantiden Çıkarabilir.
1.Adım (Gerekli Dosyalar);
Not; Bu İşlemlerin Yapılabilmesi İçin Sistemde Windows 8 Pro x64 Kurulu Olmalıdır…
[*Windows 7 (32&64) ve Windows 8 (32) kurulu olanlar en altta verilen linkten SDK8.0 Lite sürümünü yüklemeyi denesinler]
Windows Phone SDK 8.0’ı İndiriyoruz (Windows 8 için);

Windows Phone Power Tools’u İndiriyoruz;

2.Adım (App Studio);
İnternette Araştırıldığında WP Cihazı Unlock Etmek İçin Bir Windows Phone Developer Hesabına İhtiyacımız Var.
1-İlk Olarak Sitesine Giriyoruz…
2-Sitedeki Start Building Tuşuna Basıyoruz…
3-Microsoft Hesabımız İle Giriş Yapıyoruz…
4-Ekrana Gelen Bilgi Erişim İsteğini Onaylıyoruz…
5-Kutucuğu İşaretleyip Onaylıyoruz…
6-App Studio Hesabımızı Aldık…

Önemli Not : Bu yöntemle en fazla 2 uygulama kurabilirsiniz :(
3.Adım (SDK 8.0);
Şimdi Gelelim Cihazımızı Unlock Etmek İçin Gerekli Olan Yazılıma. 1.Adımda İndirmiş Olduğumuz SDK 8.0’ı Bilgisayarımıza Kuruyoruz. Programın Kurulabilmesi İçin Bilgisayarımızın Kesinlikle Windows 8 Olması Gerekiyor.
Program Kurulduğunda;
1-Windows Phone Developer Registration Adlı Yazılımı Açıyoruz.
(Bundan Sonraki İşlemler Cihazın Garantiden Çıkarabilir, Cihaz Daha Sonra Unlock Yapılabilir.)
2-Cihazımı USB Kablo İle Bilgisayarımıza Bağlıyoruz.
3-Cihazımın Ekranı Açık Olmalı.
4- Açtığımız Programdaki En Alt Sağdaki Register Tuşuna Basıyoruz.
5-Program Microsoft Hesabımız İle Oturum Açmamızı İstiyor.
6-Oturum Açıktan Sonra Status Kısmında Başarılı Yazıyor İse Cihazımız Unlock Olmuştur.
4.Adım (App Deloyment);
Cihazımı Unlock Ettik. Cihaza Crackli App Veya 1 GB Bellek Gerektiren Oyun Veya Program Kurmak İstiyoruz. 1.Adımda İndirdiğimiz WP Power Tools Programını Açıyoruz.
1- Cihazımızı USB İle Bilgisayara Bağlıyoruz. Ekran Açık Olmalı.
2- Bilgisayarımızda Bulunan .Xap Dosyasını Browse Tuşu İle Gösterizyoruz.
3- Install Tuşuna Basıyoruz. Yükleme Süresi Oyunun Büyüklüğüne Göre Değişiyor.
Konuyu alıntı yaptığım kişi l620 sinde subway surfers çalıştırmış fakat seçiceğiniz xap dosyası wp sitesinden olmasın.İnternette crackli xaplar dan kullanın konuya rağbet olursa gunceller bulabildiğim oyunlarıda eklerim :)
Çalıştığına dair kanıt:@Goodjober adlı arkadaşmıza teşekkür ediyoruz.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Windows 7&8'li Bilgisayarlara "SDK8.0 Lite" kurma:

Not1: Eğer kurulum sırasında "Connectivity.dll" hatası alıyorsanız, lütfen SDK Lite'i kurmadan önce bilgisayarınızda .NET Framework 4.5.1'in kurulu olduğundan emin olun. (Kurulu değilse şuradan indirin: )

Not2: Eğer SDK'daki araçlardan birinde "IpOverUsbSvc" hatası alıyorsanız ve bilgisayarınızı zaten yeniden başlattıysanız, telefonunuzu başka bir USB'ye bağlayarak telefonunuzun driverlarını yeniden yüklenmesini veya Windows Update'in söz konusu driverları indirmesini sağlayın.

Not 3:programın telefonu görmediği durumlarda yükelenecek driver:

WP POWER TOOLS u çalıştıramayanlar(yükleyemeyenler)için dosyalar :

Oyunlar İçin : Çoklu Paylaşım - Developer Unlock Telefonlar İçin Oyunları Paylaşalım - MaxiCep

mcgogo

Üye
Hocam Windows Phone Power Tools'u kurmaya çalıştığımda Sistem Güncelleştirmesi Gerekiyor diye bir hata veriyor ve yükleyemiyorum. Yükleyemeyenler için paylaştığın onedrive linki de çalışmıyor. Ne yapmam gerekir?

sebahattinART

sebahattinART

Üye
Bana bir yardımcı olun... SDK lite ı yükledim ama unregister diyor bu telefonun unlock olduğu anlamına mı geliyor? Eğer öyleyse ben wp 10 yükledim sonra tekrar wp8.1 e döndüm ve defalarca sıfırladım halen nasıl unlock olrak kalabilir ki? ve wptool u yüklerken şöyle bir hata alıyorum.

Son düzenleme:
byibo

byibo

Üye
Bana bir yardımcı olun... SDK lite ı yükledim ama unregister diyor bu telefonun unlock olduğu anlamına mı geliyor? Eğer öyleyse ben wp 10 yükledim sonra tekrar wp8.1 e döndüm ve defalarca sıfırladım halen nasıl unlock olrak kalabilir ki? ve wptool u yüklerken şöyle bir hata alıyorum.
anladım unregister deyip sonra istersen bilgisayarından unlock için gerekli olan kurduğun programları kaldırıp yeniden yüklemeyi dene bilgisayarında cache kalmış olabilir

sebahattinART

sebahattinART

Üye
usta bilgisayara yeni format atmıştım windows 8.1. wptools u yüklemenin bir yolu yok mu?? Halbuki ben ilk unlockumu atarken hiç sıkıntı yaşamamıştım.

byibo

byibo

Üye
usta bilgisayara yeni format atmıştım windows 8.1. wptools u yüklemenin bir yolu yok mu?? Halbuki ben ilk unlockumu atarken hiç sıkıntı yaşamamıştım.
bilgisayarında aldığın hatayı anladım; sırasıyla bu yönelgeleri takip edersen sorun düzelebilir arkadaşım :tebessüm:

Windows 7&8'li Bilgisayarlara "
SDK8.0 Lite" kurma:

1.Adım :
2.Adım : Eğer kurulum sırasında "Connectivity.dll" hatası alıyorsanız, lütfen SDK Lite'i kurmadan önce bilgisayarınızda .NET Framework 4.5.1'in kurulu olduğundan emin olun.
3.Adım : Kurulu değilse şuradan indirin: )
4.Adım : Eğer SDK'daki araçlardan birinde "IpOverUsbSvc" hatası alıyorsanız ve bilgisayarınızı zaten yeniden başlattıysanız, telefonunuzu başka bir USB'ye bağlayarak telefonunuzun driverlarını yeniden yüklenmesini veya Windows Update'in söz konusu driverları indirmesini sağlayın.
5.Adım : Programın telefonu görmediği durumlarda yükelenecek driver:

Son Adım WP POWER TOOLS u çalıştıramayanlar(yükleyemeyenler)için dosyalar :

• Beğen
Tepkiler: sebahattinART
sebahattinART

sebahattinART

Üye
Çok şükür oldu iki program attım valla :D çok sağolasın.

• Beğen
Tepkiler: byibo
byibo

byibo

Üye
Hocam Windows Phone Power Tools'u kurmaya çalıştığımda Sistem Güncelleştirmesi Gerekiyor diye bir hata veriyor ve yükleyemiyorum. Yükleyemeyenler için paylaştığın onedrive linki de çalışmıyor. Ne yapmam gerekir?
onedrive linki çalışıyor indirelebiliyor yukardaki mesajımda belirttiğim yöntemle kesin olarak unlock yapabilirsin Püf Noktası - Windows Phone İçin Bedava Unlock Ve 1 GB Ram Sınırı Olan Oyunları Yüklemek | Sayfa 95 - MaxiCep

mcgogo

Üye
Hocam ben telefonu windows 8 pc ile 2. yöntemle unlock ettim bir tek oyunları atmak kaldı. wp power tools'u denedim xap deployeri denedim o çince programdan yapmaya çalıştım ama olmadı, bir türlü yapamadım. Ne yapmam lazım her türlü yöntemi denedim olmuyor.

byibo

byibo

Üye
Hocam ben telefonu windows 8 pc ile 2. yöntemle unlock ettim bir tek oyunları atmak kaldı. wp power tools'u denedim xap deployeri denedim o çince programdan yapmaya çalıştım ama olmadı, bir türlü yapamadım. Ne yapmam lazım her türlü yöntemi denedim olmuyor.
sorunu tam olarak anlamadım ama dediğiniz wp power tools'u unlock etmeden çalışmıyor;eğer unlock ettiysen gerekenleri başarılı ile tamamlamışsın demektir ve oyun kurabilmen lazım.kurmaya çalıştığın oyun modifiyeli edilmiş xap mı ? yoksa mağazadan indirilen xap kurulmuyor

mcgogo

Üye
sorunu tam olarak anlamadım ama dediğiniz wp power tools'u unlock etmeden çalışmıyor;eğer unlock ettiysen gerekenleri başarılı ile tamamlamışsın demektir ve oyun kurabilmen lazım.kurmaya çalıştığın oyun modifiyeli edilmiş xap mı ? yoksa mağazadan indirilen xap kurulmuyor
Telefonumu unlock ettim 2. Yontem ile fakat wp power ve xap deployer bilgisayarimda acilmiyor. 3 tane bilgisayar degistirdim hepsinde acilmadan kapaniyor program.
Telefonumu unlock ettim ama oyun veya program atamiyorum. Yok mudur baska yontemi atmanin? Çince olan programi da denedim atmak icin onda da atilmiyor.

byibo

byibo

Üye
Telefonumu unlock ettim 2. Yontem ile fakat wp power ve xap deployer bilgisayarimda acilmiyor. 3 tane bilgisayar degistirdim hepsinde acilmadan kapaniyor program.
Telefonumu unlock ettim ama oyun veya program atamiyorum. Yok mudur baska yontemi atmanin? Çince olan programi da denedim atmak icin onda da atilmiyor.
normal şartlarda olması lazımdı ama şaun bilinen başka yöntem yok arkadaşım

OnurYurdakul

OnurYurdakul

Üye
baykuş unlem veriyor neden acaba ?
inable to open archive file hatası alıyorum

Üst Alt