Haber Windows Phone8 Gdr3 Developer Preview Yayınlandı

Sponsorlu Bağlantılar

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
Resimler bende çok büyük çıkıyor tamamına bakabilmek için ekranı sağa sola çekmem gerekiyor

m.facebook' a girdiğimde resimler büyük L820 sağa sola ise gitmiyor tarayıcıda,yada Facebook da sorun var ama çözmedim

eyup ensar

eyup ensar

Üye
diğer klasörü halen 3.1 GB burda değişen hiç bişey yok..

GaniJura

Üye
Benm cihazım lumia 920 ve is 71 degil 78 yuklememde sıkıntı olurmu ? Birde arkadaslar bildirim merkezi genel olarak konusuyorum gdr3 de gelecekmı bu beta da bıldırım gelmeme sorunu gıderılmısmı ? Tesekkurler

nargo

nargo

Üye
güncellemeyi bende yükledim fakat Facebook ta resim açarken ortadan gösteriyor tam boyut göstermiyor sadece bendemi böyle yoksa aynı sorunu yaşayan varmı arkadaşlar

EsaSOgLaNN

EsaSOgLaNN

Üye
güncellemeyi bende yükledim fakat Facebook ta resim açarken ortadan gösteriyor tam boyut göstermiyor sadece bendemi böyle yoksa aynı sorunu yaşayan varmı arkadaşlar

ie'den faceden resimler normal görünmüyor açtığım zaman resim yarım görünüyor sağa gitmediğnden resmi açarken ekranı kaplıyor cihazı sıfırladım ama aynı değişen birşey yok ... m.facebook , mbasic.facebook aynı sorun

efeler12

efeler12

Üye
ie'den faceden resimler normal görünmüyor açtığım zaman resim yarım görünüyor sağa gitmediğnden resmi açarken ekranı kaplıyor cihazı sıfırladım ama aynı değişen birşey yok ... m.facebook , mbasic.facebook aynı sorun
tam boyut olarak gör seçeneği var en kötü onu kullanabilirsin ama facebook uygulaması iyi

fk555897

fk555897

Üye
WP8 kullananlara hayırlı olsun. Güzel güncelleme olmuş.

dilmenibrahim

dilmenibrahim

Üye
Bu gdr 3 deneme test gibi birşeymi ?

OhMyDrogba

OhMyDrogba

Üye
güncellemenin,ilkel baetasını sorunsuz yüklemiştim bu yolla ama şu an asıl güncelleme gorunmuyor

OhMyDrogba

OhMyDrogba

Üye
allahım :( ben de başlıkta Gdr3 Developer Preview yazınca güncelleme geldi tekrar sanıyorum sağol kardeşim

Parody34

Üye
Arkadaşlar bende hala %0 da takılı kaldı ne yapmam gerekiyor? Beklemeye ne kadar devam edeyim?

Parody34

Üye
Batarya ile güncelleme arasında nasıl bi ilişki olabilir ki? + birinci sayfalarda bi arkadaş da aynı sorundan bahşetmişti nasıl çözdü acaba. Ve de telefon bir hafta oldu alınalı. L925

turbocore35

turbocore35

Üye
Batarya ile güncelleme arasında nasıl bi ilişki olabilir ki? + birinci sayfalarda bi arkadaş da aynı sorundan bahşetmişti nasıl çözdü acaba. Ve de telefon bir hafta oldu alınalı. L925
ddaha da öncelerden şarj oluyormuydu ?.:D.

Parody34

Üye
Ben durumu yeniden anlatayım. Örnek olarak donanımhaber'de bir konunun altına sorunumu şöyle yazdım.

Arkadaşlar bu GDR3 güncellemesi hakkında sorunlarım var. Galiba geliştirici hesabı olanlar bu durumdan yararlanıyormuş ama Hotmail hesabı ile yapanlarda varmış. Ben Hotmail ile deneyeyim dedim başarılı dedi ardından ayarlar kısmından telefon güncellemesi dedim güncelleme buldu fakat yüklerken aradan 1 saat geçti hâlâ %0'da. İlerlemediğine göre bir sorun var sonuçta. Başka hangi türle yükleyebilirim?

Biraz karışık olabilir ama durum bundan ibaret.

Yönetici tarafından düzenlendi:
papakudioflu

papakudioflu

Admin
    Konu Sahibi
Ben durumu yeniden anlatayım. Örnek olarak donanımhaber'de bir konunun altına sorunumu şöyle yazdım.

Arkadaşlar bu GDR3 güncellemesi hakkında sorunlarım var. Galiba geliştirici hesabı olanlar bu durumdan yararlanıyormuş ama Hotmail hesabı ile yapanlarda varmış. Ben Hotmail ile deneyeyim dedim başarılı dedi ardından ayarlar kısmından telefon güncellemesi dedim güncelleme buldu fakat yüklerken aradan 1 saat geçti hâlâ %0'da. İlerlemediğine göre bir sorun var sonuçta. Başka hangi türle yükleyebilirim?

Biraz karışık olabilir ama durum bundan ibaret.
indirme bitip güncelleme yüklemeye hazırlanıyor durumuna geçti mi.

Parody34

Üye
Yok sadece güncelleme indiriliyor durumunda. Orada %0 da kaldı işte.