(Çözüldü) Sony Ericsson Xperia Pro'daki Android 4.0.4 ICS'in Kasma Sorununa Çözüm Arayışları

Sponsorlu Bağlantılar

arthur90

Üye
Srun kesinlikle GU kaynaklı. Tam ICS^nin kasmasına alışmışken GingerBread'e döndüm, uzay çağına geçmiş gibi telefonun hızlı çalıştığını anladım.

:):) bende ics kurdum neo v ye 1 gün dayandım çok kastı hemen gingerbreade döndüm ya çoğu insan diyo kasmıyor diye inanma onlar kendini avutuyor öyle:)

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Furkan abi sony ericsson xperia pro custom romlar diye konu açtım şuan yönetici onayında ordan seçip istersen yüklersin. ics den birşey olmaz adamlar gpu kapatıyorlar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Furkan abi sony ericsson xperia pro custom romlar diye konu açtım şuan yönetici onayında ordan seçip istersen yüklersin. ics den birşey olmaz adamlar gpu kapatıyorlar

Allah'tan sen varsın Xperia Pro kullanan, yoksa ben tek başıma başa çıkamıyorum :)

yakogg

Üye
arkadaslar xperia pro kullanıyorum. bende ics nin her sürümünde aynı kasmaları yaşadım. 2.3 e dönüncede mercedesten şahine binmiş gibi oluyo oda beni sarmıyodu. şimdilik yeni bir ics update i çıkana kadar geçici bir çözüm buldum. ayarlar - geliştirici seçeneklerden arka plan işlem sınırını 4 yapın kasmalar büyük ölçüde azalıyor. zaten 512 ramin tamamını kullanamıyoruz bize kalan kısımlada 5-6 tane programı arkaplanda çalıştırmamz mümkün değil o yüzden gayet mantıklı. önceden 60-70 arası olan boş ramim şu an 110 dan aşşağı düşmüyo deneyin derim. bu arada telefonu yeniden başlattıktan sonra tekrar yapmanız gerekebiliyor.

Üst Alt