(Çözüldü) Sony Ericsson Xperia Pro'daki Android 4.0.4 ICS'in Kasma Sorununa Çözüm Arayışları

Sponsorlu Bağlantılar

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
belki alakasız olacak ama telefonun kendi hafızası içindeki android klasörünün içinde oyunlar hariç bütün klasörleri silmeyi dene :D

birde bende LOST diye bir klasör oluşuyor her flash attığında.belki sendede oluşuyordur onuda silmeyi dene.

Sanmıyorum bunlardan olacağını. Çünkü öyle bi kasıyor ki, yani hafıza kartıyla şuyla buyla alakalı değil. Direkt telefonun ana sorunu olarak göze çarpıyor. Hafıza kartsızda denedim aynı :s

Telefonun kendi içinden fabrika ayarlarına da dönüştürdüm aynı :s

PriZm

PriZm

Üye
Gingerbreadda oluyormu bu?

fnldstntn

Üye
Eger herturlu kasiyorsa servise gonder...

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Böyle giderse custom rom yükleyeceğim

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Arkadaşlar, telefonun ayarlarında birşey keşfettim: Ayarlar > Geliştirici seçenekleri > Ekran güncellemelerini göster'i işaretlediğimde, telefonun arayüzü hareket ettiği sürece arkaplandaki siyah renk devamlı renk değiştiyor. Aynen bozuk bir yazılım gibi. Acaba bu sizde de oluyor mu?

Gingerbreadda oluyormu bu?

GB'de her türlü telefon rahat. O kadar akıcı ki, bir zamanlar kastığını düşündüğüm Modern Combat 3 oyununu bile GB'ye hard format sonucu oldukça akıcı oynayınca şaşırmıştım. Ama Android 4.0'da durum böyle değil, en baştan kendi arayüzü kasıyor.

PriZm

PriZm

Üye
Arkadaşlar, telefonun ayarlarında birşey keşfettim: Ayarlar > Geliştirici seçenekleri > Ekran güncellemelerini göster'i işaretlediğimde, telefonun arayüzü hareket ettiği sürece arkaplandaki siyah renk devamlı renk değiştiyor. Aynen bozuk bir yazılım gibi. Acaba bu sizde de oluyor mu?
o normal,ekran güncellemelerini göster dediğinde gösterilen her 1 kare için ekran yanıp söner :oke:

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 94869
KayraBey

KayraBey

Üye
Bozuk o telefon Furkan :)

Emma-Watson

Emma-Watson

Üye
Yok yok Ics bozuk :D
Yoksa benim telefonda bozuk O_o

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Çözdüm sorunu :zzz:

arthur90

Üye
nasıl çözdün:)

Symbianize

Symbianize

Üye
5800 kadar kasiyormu :D

Never_Back_Down

Never_Back_Down

Üye
Furkan abi yazda benide bilgilendir nasıl çözdün :D

PriZm

PriZm

Üye
Bence Gingerbread'e geri döndü yada ICS'yi kasarak kullanarak çözdüm diyor:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe:ehe

Üst Alt