(Güncellendi) ICS 4.0.4 Kullananlar Buraya - Bin Pişmanım (Sorunları Buraya Rapor Edin)

Sponsorlu Bağlantılar

ulaskorkut07

ulaskorkut07

Üye
Ne zaman gelecek bu 4.0.5 ya ????:vur

klongs

klongs

Üye
4.0.5 diye bir şey de yok gelmez büyük ihtimal

canaytekin

canaytekin

Üye
ics den sonra jelly bean gelıyor dıye bılıyorum bu arada xperia s de kasma hıc yok tam tersı performans artısı var hele ki tarayıcı ucuyor resmen

- - - Eklendi - - -

arkadaslar herkez bilmeden konusuyor lutfen ıcs yukleyınce eskı bılgılerın uzerıne yukluyor onun ıcın buyuk kasmalar neden oluyor ıcs yı yukledıkten sonra telefonu sıfırlayn ozaman konusun telefon ucuyor abı yaa :D
dostum sana mesaj atamıyorum mesaj hafızanı sıl ıstersen

- - - Eklendi - - -

ama arkadasımın xperia neosunda kamera problemı vardı rambo_ft arkadasın koydugu vıdeodakınden dahada kotuydu bırde menulerde hafıf kasmalar vardı ama bnce bunların hepsı ram yetersızlıgınden kaynaklanıyor neo mını pro vb tellere 1gb ram koysalar hıc bı sorun olmaz acıkcası

apaçi stayla

Üye
HTC EVO 3D'ye gelgi güncelleme, clockwork moda girip sarı üçgenli ünlem çıkıp error veriyor. sizce ne yapmam gerek. ya güncelleyecem yada sorunsuz bir rom bulup onu yükleyecem bana iyi bir rom önerirseniz sevinirim.

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
HTC için rom bilmiyorum.

SouLW3

SouLW3

Üye
Eve bencede Sony daha iyi bilir.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Konuyu tekrar ve son kez güncelledim.

• Beğen
Tepkiler: Cihanî Sultan

paxal

Üye
Arkadaşlar ben de aynı dertten muzdaribim 4.0 kullanıyorum ve 2.3.4 e geri dönmek istiyorum bana yardımcı olabilicek arkadaş var mı :(

- - - Eklendi - - -

xperia ray bu arada telefonum..

Silinen Üye 94869

Silinen Üye 94869

Kapalı Hesap
    Konu Sahibi
Android Modifikasyon Destek bölümüne uğra :oke:

Üst Alt