Tavsiye Bataryası İyi Telefon Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Bataryası İyi Telefon Arıyorum
Arkadaşlar, Lumia 1520 kullanıyorum. Gün içerisinde 3G açık hep online oyun twitter face whatsapp falan 16-18 saat arası kullanıyorum az gidiyormuş falan demeyin. En iyi giden batarya şu zamana kadar gördüğüm en iyi batarya.ben biraz suyunu çıkartıyorum. Yoksa normal kullanımla 50 saat civarında giden bir bataryası var :) Bana bu batarya performansını Z2, G3, M8 veya Note 3ten hangisi verebilir? Telefonumu satıp bunlardan birini düşünüyorum. Uygulamalardan bıkkınlık geldi. Yoksa hayatta Windows Phone telefonumu androide değişmem. Önerilerinizi bekliyorum

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Ben olsam Z2 ve Note 3 arasında tercih yaparım

0MG90

0MG90

Üye
Z2 en iyisi bataryada

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Ya ben de Z2 note 3 arasında kaldım ama note3 tipini ve Ara yüzünü sevmiyorum. yakında note 4 çıkacak onu mu beklesem diyorum. Z2 güzel telefon ama G3 te donanımıyla beni cezbediyor. Z2 nin batarya nasıl gidiyor acaba kullananlar biraz anlatsa iyi olur aslında. İstanbul'da yaşıyorum. Malum uzun yollarda telefon dert ortağı oluyor. Batarya lazım yani. G3 donanımından dolayı herhâlde iyi gitmez diye düşünüyorum.

• Beğen
Tepkiler: Pikkaccu
Seglopsi

Seglopsi

Üye
G2 ye bak istersen yeni nesil batarya teknolojisine sahip bir telefon. 3000mah bataryası var.

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
G2 ye bak istersen yeni nesil batarya teknolojisine sahip bir telefon. 3000mah bataryası var.
Şimdi yeni bir telefon alacakken aynı donanımda bir telefon almak istemiyorum. Note 3te aynı donanım dersen onun kalem artısı var ondan da istiyorum az çok. Ben telefonu biraz da tablet gibi kullandığımdan. G2yi 3 arkadaşa aldırdım ama ben 1520 aldım vaktinde. Anlatabilmişimdir sanıyorum kendimi :)

messevim

messevim

Üye
Gel seninle G2 yi takas edelim 1520 ile :) Bende kamerası için istiyorum aslında 1020 veya 1520 yi... Yoksa G2 den memnunum fazlasıyla...

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Z2 de çok küçük sayılmaz aslında

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Gel seninle G2 yi takas edelim 1520 ile :) Bende kamerası için istiyorum aslında 1020 veya 1520 yi... Yoksa G2 den memnunum fazlasıyla...
Ah o "G" değil de"Z" olsaydı sana sarılırdım :) Z"2nşn kamerası da baya iyi. Sanırım gönlümde yatan Z2 ama biraz zaman lazım düşünmem için. 3200mAh batarya varmış. Gayet iyi. 1520de 3400 var. İyi görünüyor Z2. Ben kameraya da önem veriyorum. Ya Z2 KULLANAN YOK MU KOCA FORUMDA!! :)

messevim

messevim

Üye
Ah o "G" değil de"Z" olsaydı sana sarılırdım :) Z"2nşn kamerası da baya iyi. Sanırım gönlümde yatan Z2 ama biraz zaman lazım düşünmem için. 3200mAh batarya varmış. Gayet iyi. 1520de 3400 var. İyi görünüyor Z2. Ben kameraya da önem veriyorum. Ya Z2 KULLANAN YOK MU KOCA FORUMDA!! :)
Ah keşke :) Z2 si olan birisinin 1520 ile takas edeceğini sanmıyorum. Çünkü 1520 nin hiçbir artısı yok Z2 ye göre . Deyiminiz le Z2 nin de kamerası çok güzel... Sony farkı..

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
Ah keşke :) Z2 si olan birisinin 1520 ile takas edeceğini sanmıyorum. Çünkü 1520 nin hiçbir artısı yok Z2 ye göre . Deyiminiz le Z2 nin de kamerası çok güzel... Sony farkı..
Ne bileyim farlılık ister, androidi sevmez. Androidli cihazı zaten vardır;dur bir de Windows deneyeyim deyip değişebilir. Mesela ben normalde android kullanamıyorum. Kayboluyorum telefonda ya :) ama bir instagram beni çileden çıkarttı. Zaten temiz Z2 takası yapabilirsem üzerine 300tl ye kadar vermeye hazırım.

messevim

messevim

Üye
Ne bileyim farlılık ister, androidi sevmez. Androidli cihazı zaten vardır;dur bir de Windows deneyeyim deyip değişebilir. Mesela ben normalde android kullanamıyorum. Kayboluyorum telefonda ya :) ama bir instagram beni çileden çıkarttı. Zaten temiz Z2 takası yapabilirsem üzerine 300tl ye kadar vermeye hazırım.
Hadi bakalım inşAllah gönlünde ki hakkında hayırlı olur hocam. :)

• Beğen
Tepkiler: GianniInfantino
4MaGuS

4MaGuS

Üye
media markette aynı telefonları S5, 5s, z2, g3, 1520, 1020 hepsini denedim 1520 ve 1020 gibi çeken yoktu aynı yeri çektim hep zomladım öyle çektim kıyaslama yaotım kısaca bence z2 de fena degil ama aralarında fark yok gibi bir şey tabi ben gündüz çektiğim içinde olabilir gecede denemek gerekiyor, birde ben nette z2 çok övüldüğü için en iyi kamera çok farklı bir algoritma falan yazıldı diye söylemler üzerine gidip deneme yapmak istemiştim hiç beklentimi karşılamadı

messevim

messevim

Üye
media markette aynı telefonları S5, 5s, z2, g3, 1520, 1020 hepsini denedim 1520 ve 1020 gibi çeken yoktu aynı yeri çektim hep zomladım öyle çektim kıyaslama yaotım kısaca bence z2 de fena degil ama aralarında fark yok gibi bir şey tabi ben gündüz çektiğim içinde olabilir gecede denemek gerekiyor, birde ben nette z2 çok övüldüğü için en iyi kamera çok farklı bir algoritma falan yazıldı diye söylemler üzerine gidip deneme yapmak istemiştim hiç beklentimi karşılamadı
Hocam kamera da Nokia yı tek geçerim.. 10 yıllık N95 var evde.. yeni çıkan 5 mp telefonlara taş çıkartır...

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
4MaGuS

4MaGuS

Üye
Hocam kamera da Nokia yı tek geçerim.. 10 yıllık N95 var evde.. yeni çıkan 5 mp telefonlara taş çıkartır...
n95 i iyi bilirim ya bende çok fena telefon ya 5800 da kamerası güzel olarak anılar telefonlardan ancak bunlar ilk olarak n73 den sonra başladı bu telefonda nokia bir çığ atladı gibi bir şey hala duruyor bende n73 gündüz hiç fena çekmiyor

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
fk555897

fk555897

Üye
Batarya performansı olarak en iyi Z2, S5 ve Note 3 var. Eğer güncelleme desteğini biraz fazla alan, hızlı bir telefon istersen S5. Kamerası iyi, donanımı iyi olan bir telefon istersen Z2. Büyük ekran ve S-Pen için Note 3. 3 telefonda batarya konusunda başarılılar.

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Z2 808'le karşılaştıracağım tek telefon kamera konusunda gerisi yalan dolan

Seglopsi

Seglopsi

Üye

Kamerası ne kadar güzel olursa olsun. Nokia'dan 2 yıl geride diğer firmalar. 2+2=4 gibi bişey bu. :)

• Beğen
Tepkiler: 4MaGuS
ogzhnoTr

ogzhnoTr

Üye
Samsungdan şaşma bence.

neyle gönderildiyse gönderildi.

ANIL

ANIL

Admin
Bekleyebilirsin ama maalesef batarya diğer donanımlar kadar hızlı ilerlemiyor.