Tavsiye Bataryası İyi Telefon Arıyorum

Sponsorlu Bağlantılar

MaxipmaN

Üye
Ya note 3 çok düşündüm. O samsungun ara yüzünü sevemiyorum ve donuyor. Bir de o ortadaki tuş yok mu... Tasarım faciası bence :) arkası deriyle falan toparlıyor azıcık Allah'tan. Note 3ten vazgeçeli baya oldu aslında. Yine de sağ olun önerileriniz için :)
stabilite daha iyi olabilir ama note2 aldıgımdan beri donmadı hıc arkasi deri degıl plastik bir izlenim veriyor

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
2 Aylık g2 kullanıcısıyım ben bu kadar şarjı giden telefon görmedim teknolojiyi takip eden birisiyim , kameranın iyi olduğunda şuradan anlayabilirsiniz tüm telefonlar gece çekim yapılır netlik o zaman belli eder ben bu kaliteyi g2 de gördüm g3 de kullandım ama bu kadar iyi değildi hız bakımdan keza öyle şıklık bakımından on numara
G3'ün kamerası G2'den niye kötü olsun ki ? Ayrıca G2 şık da değil

GianniInfantino

GianniInfantino

Üye
    Konu Sahibi
2 Aylık g2 kullanıcısıyım ben bu kadar şarjı giden telefon görmedim teknolojiyi takip eden birisiyim , kameranın iyi olduğunda şuradan anlayabilirsiniz tüm telefonlar gece çekim yapılır netlik o zaman belli eder ben bu kaliteyi g2 de gördüm g3 de kullandım ama bu kadar iyi değildi hız bakımdan keza öyle şıklık bakımından on numara
Teşekkür ederim tavsiyen için ama G2 nin donanımı ile Lumia 1520 nin donanımı aynı zaten. 1520de ekstradan kamera artısı var. Ben kamerada optik zoom a önem veren bir insanım. Sırf ondan dolayı vaktinde N97 ile 808 takasına girmiştim. Bir de yeni telefon alacakken donanım yükselteyim diyorum. Çok arkadaşıma G2 aldırmışlığım var. Yine de tavsiyen için teşekkürler :)

stabilite daha iyi olabilir ama note2 aldıgımdan beri donmadı hıc arkasi deri degıl plastik bir izlenim veriyor

Dediğim gibi note 3 ün kasmaması falan değil aslında ilk olayım. İlk olayım ara yüzünü ve o ortadaki tuşunu sevmemem :)

Pikkaccu

Pikkaccu

Üye
Teşekkür ederim tavsiyen için ama G2 nin donanımı ile Lumia 1520 nin donanımı aynı zaten. 1520de ekstradan kamera artısı var. Ben kamerada optik zoom a önem veren bir insanım. Sırf ondan dolayı vaktinde N97 ile 808 takasına girmiştim. Bir de yeni telefon alacakken donanım yükselteyim diyorum. Çok arkadaşıma G2 aldırmışlığım var. Yine de tavsiyen için teşekkürler :)

Dediğim gibi note 3 ün kasmaması falan değil aslında ilk olayım. İlk olayım ara yüzünü ve o ortadaki tuşunu sevmemem :)
808 4 kata kadar mükemmel zoom yapıyordu

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Aslında ben dedikoduları dönen 5.5luk iPhone u bekliyordum. Phablet kullanmayı tercih eden birisiyim. Tablete para vermek mantıksız geliyor çünkü iyi bir dizüstü bilgisayarım var. O büyük ekranlı gecikeceği söylentileri çıkınca beklemeyip kamerası 1520 kadar iyi olan Z2 ye doğru karar kılıyordum ki şu an iyice kararsız kaldım. Son kararım beklemek. Eğer iphone çok gecikmezse iphone alırım herhalde :)

Ön kamerada sıkıntı yaşayanlar çok olmuş. Bazı yazılımsal sıkıntılar yaşayanlar olmuş. Olmuş bazı sıkıntılar da sanırım ilk parti cihazlardaymış. Ben de 0 cihaz almayı düşünmüyorum. 0 alırsam iPhone 6 veya Note 4 alırım.
5.5 inçlik iPhone 6 Plus piyasada :oke:

Luck Star

Luck Star

Üye
Z3 ve Z3 Compact.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Z3 compact ;)

asroma7

asroma7

Üye