Telefon Tavsiyesi Z2 vs M8 vs G3

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
G3 derim :spr

nimeemin

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar neden olduğunu da söylerseniz sevinirim

The SLayeR

The SLayeR

Üye
Ben olsam g3 alirim yane tasarimi hos geldi g2 kullanan biri olarak tabiki bide gorusum bnce git z2 yi g3 u m8 elinde bi incele hepside muhtsem telefonlar

0MG90

0MG90

Üye
Z2 ve M8 varken hayatta G3 almazdım ben.

fk555897

fk555897

Üye
Ben olsam G3 32 GB'lık versiyonu alırım. Ama Z2'de güzel. Bir tek ısınma problemi kafamı kurcaladı. G3 hem şık hem de hızlı bir telefon olacağa benziyor.

furkey

Üye
G3 alacağına g2 al daha iyi . Sony optimizasyonda ve güncelleme vermekte hep sıkıntılı bir firma oldu. Ben htc yi tavsiye ederim. En güzel telefon bence o. Aynı zamanda malzeme kalitesi,multimedya özellikleri , guncellemeleri , unofficial desteği , ile benim için hep bi adım öndedir htc rakiplerinden

nimeemin

Üye
    Konu Sahibi
G3 alacağına g2 al daha iyi . Sony optimizasyonda ve güncelleme vermekte hep sıkıntılı bir firma oldu. Ben htc yi tavsiye ederim. En güzel telefon bence o. Aynı zamanda malzeme kalitesi,multimedya özellikleri , guncellemeleri , unofficial desteği , ile benim için hep bi adım öndedir htc rakiplerinden

aynen sonu hep sıkıntı çıkarıyor güncellemelerde

yakupb03

yakupb03

Üye
Bu konu yu ben açacaktım bende 3 telefon arasında kaldım root Vs uğraşırm hep her gün Video izliyorum ayrıca xdadaki kaynaklar falan hep z2 den yana m8 iyi ama arayüzü falan sevmiyorum lg2 var kuzen de bildiğin samsung arayüzü ve plastik yarın yada en gec haftaya bende z2 alacağım şu an elimdeki cihaz xperia s :-) xperia al kafan rahat olsun. :-)

• Beğen
Tepkiler: Invoke

nimeemin

Üye
    Konu Sahibi
Bu konu yu ben açacaktım bende 3 telefon arasında kaldım root Vs uğraşırm hep her gün Video izliyorum ayrıca xdadaki kaynaklar falan hep z2 den yana m8 iyi ama arayüzü falan sevmiyorum lg2 var kuzen de bildiğin samsung arayüzü ve plastik yarın yada en gec haftaya bende z2 alacağım şu an elimdeki cihaz xperia s :-) xperia al kafan rahat olsun. :-)

bende xperia'a daha yakınım ama ısınması güncelleme sıkıntısı kalitesiz kulaklığı uzun olan şarj alımda lens kayması kasa açıklığı ölü piksel gibi şeyler canımı sıkıyor

Invoke

Invoke

Üye
Z2

Invoke

Invoke

Üye
@nimeemin
Kasa açıklığı, ölü pikseli, ısınması, lens kayması, optimizasyon sorunu diye şişirmiş ve giydirmişsin. Buna rağmen xperia'ya yakınım demişsin, ben de seni anlayamadım. Bu kadar sorunlu olduğuna gerçekten inanıyorsan yakın olma.
--
G3 konusunda da değişik bir şeyler yazmışsın anlamadım yine. 2K 1080p açıyormuş, kasıyormuş... Enteresan. Kasmaz, sen rahat ol. Beğendiğini al.

sacid589

sacid589

Üye
Z2 her türlü ısınsa ne olur aşırı derece bi ısınma olucağını zannetmiyorum

zgonacy

Üye
Z2 kullanıcısı olarak öneririm sana. Öyle çok çok aşırı bir ısınma yok cihazda. 4k video özelliğini kullanmıyorum tabi kullanıcaksan bilemem. Kitkatta bir tek hafıza sorunu vardı. Onu da root yaparak aştım. Ben tabi bootloader kilidini açtım sen açmadan da yapabilirsin rootu. Foldermount adlı uygulama hafıza sorununa çözüm oluyor. Kamerası çok iyi telefonun dememe gerek yok. Kısaca öneriyorum.

yakupb03

yakupb03

Üye
Z2 kullanıcısı olarak öneririm sana. Öyle çok çok aşırı bir ısınma yok cihazda. 4k video özelliğini kullanmıyorum tabi kullanıcaksan bilemem. Kitkatta bir tek hafıza sorunu vardı. Onu da root yaparak aştım. Ben tabi bootloader kilidini açtım sen açmadan da yapabilirsin rootu. Foldermount adlı uygulama hafıza sorununa çözüm oluyor. Kamerası çok iyi telefonun dememe gerek yok. Kısaca öneriyorum.
Hocam sesi nasıl diğer xperia z1 gibi kısık mi çıkıyor yoksa hoparlörler hakkını veriyor mu basslari falan elinde hissedebiliyn mu? :-)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt