Telefon Tavsiyesi LG G3 Almalı mıyım? Beklemeli miyim?

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
LG G3 Almalı mıyım? Beklemeli miyim?
Arkadaşlar kafam cidden çok karışık. Ağustos başında lg g3 32 gb alıp çekilecektim bir kenara. DH'deki Erdi abimizin bir yorumu kafamı karıştırdı:"LG G3 şu anki oyunları 1080 p de açtığından sıkıntı olmuyor fakat ileride 2k ekran destekli oyunlar çıktığından 2k ekran performansını sunamayacaktır." diyor. Baktığımda yorumu bayağı mantıklı geliyor aslında. S805'Li bir tel olsaydı sıkıntı olmaz ileride fikrine kafam yatıyor gibi. Ayrıca şimdi baktığımızda Samsung Galaxy F iddiaları var 13 Ağustos'da tanıtılacak deniyor Snapdragon 805 felan var G3'den ileride daha iyi bir performans verecektir.Ondan sonra G3 Prime iddiaları var.Şimdi acelede etmek istemiyorum verdiğim paranın hakkını tam verecek bir telefon istiyorum. LG G3'ün tasarımı çok güzel hoparlörü bayağı iyi fakat sadece onlar için de para vermem. Samsung Galaxy F, S805 ile gelirse düşünmeden onu alırım. Maksimum eylül'ün ortasına kadar bekleyebilirim ondan sonra karar verip alacağım telefonu. Telefonda bayağı oyun oynarım,internette gezinirim. Anlayacağınız kafam bayağı karışık siz olsanız ne yapardınız?Evet arkadaşlar görüşlerinizi alayım :)

aLoNeAnqe

aLoNeAnqe

Üye
Arkadaşlar kafam cidden çok karışık. Ağustos başında lg g3 32 gb alıp çekilecektim bir kenara. DH'deki Erdi abimizin bir yorumu kafamı karıştırdı:"LG G3 şu anki oyunları 1080 p de açtığından sıkıntı olmuyor fakat ileride 2k ekran destekli oyunlar çıktığından 2k ekran performansını sunamayacaktır." diyor. Baktığımda yorumu bayağı mantıklı geliyor aslında. S805'Li bir tel olsaydı sıkıntı olmaz ileride fikrine kafam yatıyor gibi. Ayrıca şimdi baktığımızda Samsung Galaxy F iddiaları var 13 Ağustos'da tanıtılacak deniyor Snapdragon 805 felan var G3'den ileride daha iyi bir performans verecektir.Ondan sonra G3 Prime iddiaları var.Şimdi acelede etmek istemiyorum verdiğim paranın hakkını tam verecek bir telefon istiyorum. LG G3'ün tasarımı çok güzel hoparlörü bayağı iyi fakat sadece onlar için de para vermem. Samsung Galaxy F, S805 ile gelirse düşünmeden onu alırım. Maksimum eylül'ün ortasına kadar bekleyebilirim ondan sonra karar verip alacağım telefonu. Telefonda bayağı oyun oynarım,internette gezinirim. Anlayacağınız kafam bayağı karışık siz olsanız ne yapardınız?Evet arkadaşlar görüşlerinizi alayım :)
z3 bekle ya da mi4ü

archh

Üye
ben z2 düşünüyorum z3 ile arasında fazla bi fark yok gibi

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
ben z2 düşünüyorum z3 ile arasında fazla bi fark yok gibi
Ben sony ye pek yakın bakmıyorum aslında. Ayrıca z3 çıkmadıki özelliklerini nasıl buluyorsunuz? Aslında benim sorumu tam okumadıysanız ben bir özetliyim.

Şimdi g3 alacaktım.Fakat ortaya Galaxy F iddiaları çıktı. Şimdi eğer samsung galaxy f quad hd+s805 ile gelirse g3 den daha performanslı olacaktır. S805 ileride 2k ekran ile daha iyi olacaktır. G3 belki ileride sıkıntı çıkarabilir. Sizce ne yapmalıyım? Direk g3ü almalı mıyım yoksa g3 prime ile galaxy f i mi beklemeliyim?

Bir sorum daha olacak g3 bu kadar yeni çıkmışken g3 prime çıkar mı sizce?

archh

Üye
Ben sony ye pek yakın bakmıyorum aslında. Ayrıca z3 çıkmadıki özelliklerini nasıl buluyorsunuz? Aslında benim sorumu tam okumadıysanız ben bir özetliyim.

Şimdi g3 alacaktım.Fakat ortaya Galaxy F iddiaları çıktı. Şimdi eğer samsung galaxy f quad hd+s805 ile gelirse g3 den daha performanslı olacaktır. S805 ileride 2k ekran ile daha iyi olacaktır. G3 belki ileride sıkıntı çıkarabilir. Sizce ne yapmalıyım? Direk g3ü almalı mıyım yoksa g3 prime ile galaxy f i mi beklemeliyim?

Bir sorum daha olacak g3 bu kadar yeni çıkmışken g3 prime çıkar mı sizce?
Sağda solda dolaşan bilgilere göre söylüyorum ama haklısın dostum çıkmadan bişey diyemeyiz. Her şeye rağmen bu hafta sonu alcam. Kafama en çok uyan şuan z2 :)

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Yokmu başka cevap?

MaxiCep Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

UpOneTR

UpOneTR

Üye
2K destekli oyunlar çıkana kadar sen zaten o telefondan sıkılır satarsın

3onur5

3onur5

Üye
her zaman yeni telefonlar çıkıyor sen böyle gidersen kısır döngüye girip telefon alamassın galaxy f çıkcak onun bi üstü çıkcak ondan sonra başka seriler cıkıcak ohoo al g3 bak keyfine

PriZm

PriZm

Üye
Lg 2k için fazla erken giriş yaptı.Play Store daki hiçbir geliştirici 1-2 2K ekranlı cihaz için uygulama güncellemeye uğraşmaz.

• Beğen
Tepkiler: Dede ve MaxipmaN
fk555897

fk555897

Üye
En iyisi iPhone 6'yı bekle kafan rahat etsin.

• Beğen
Tepkiler: MaxipmaN

MaxipmaN

Üye
Samsung çöp olum kasar galaksi f te neymis yorumları beklemıstim ama 805 herseyi değiştirmiş fan degilim ama fazla çamur atıyorlar samsunga bir de metal kasa sanırım cezbedici olur kalite algısı artar

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Kafan karışıksa yeni gelenleride gör pişman olma onlarda aklında varsa. Ama şuan alacaksan Z2 al derim.

0MG90

0MG90

Üye
Niye Samsung'a taktın. Ona vereceğin parayı Sony'e ver

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Yok normalde Samsung pek sevmem ama S805 ile fazla performans verecekse neden olmasın diye düşündüm.

burak1011

Üye
Hocam bence lg g3 almayın şimdilik. En azından yaz sonunu bekleyin derim. G3 prime iddiaları var eğer öyle bir tel gelirse pisman olursunuz açıkçası. İşlemci nin 2k ekrani kaldıramayacağı çok önceden söyleniyordu zaten 805i bekleyin derim. gerçek performansı o verecektir bence.

Emrah_-06

Emrah_-06

Üye
Yok normalde Samsung pek sevmem ama S805 ile fazla performans verecekse neden olmasın diye düşündüm.
Sana s805 li ve s800 lü bi telefon verseler bu telefon daha hızlı diye ayırt edebilcekmisin hayır. Fazlasıda göz çıkarmaz ama herşeyde işlemci değil. Şuan piyasada olanlar bile fazlasıyla yeterli değiştirmesen senelerce götürür.

Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Lg 2k ekran için çok aceleci davrandı.İşlemcisi ve grafik birimi 1080p ekran desteklerken 2k ekran kullanması mantıklı değil.Oyunları 1080p'de açıcaksan 2k ekran lükse kaçar.Sırf ben bu yüzden G3'e ısınamadım.805'li yonga setini bekleyip 2k ekran koysaydı işte o zaman Lg tamamdır diyecektim.Bu yüzden kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Eğer samsung metal kasa ve 805'li 2k ekranlı bir model çıkarsa bile işlemci tarafında muhtemelen 64 bitli işlemciler 2015'in ilk çeyreğinde tanıtılır.Ben bunun yerine İphone 6'yı düşün derim.Hem 64 bit li işlemci.Hem daha büyük ekran.Oyunlarıda en kral grafikte açar :)

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Lg 2k ekran için çok aceleci davrandı.İşlemcisi ve grafik birimi 1080p ekran desteklerken 2k ekran kullanması mantıklı değil.Oyunları 1080p'de açıcaksan 2k ekran lükse kaçar.Sırf ben bu yüzden G3'e ısınamadım.805'li yonga setini bekleyip 2k ekran koysaydı işte o zaman Lg tamamdır diyecektim.Bu yüzden kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Eğer samsung metal kasa ve 805'li 2k ekranlı bir model çıkarsa bile işlemci tarafında muhtemelen 64 bitli işlemciler 2015'in ilk çeyreğinde tanıtılır.Ben bunun yerine İphone 6'yı düşün derim.Hem 64 bit li işlemci.Hem daha büyük ekran.Oyunlarıda en kral grafikte açar :)
Ben ios istemiyorum. Android taraftarıyım. G3'ü çok beğendim ama ortaya atılan iddialarda s805li işlemcili lg g3 prime modeli gelebilir veya galaxy f gelebilir diye iddialar var. Sadece bunlar beni düşündürüyor.Zaten arkadaşlarda haklı 2k destekli oyunlar çıkana kadar telefonu iyice kullanmış olurum. Testlerde baktığımda 1080p de tüm oyunları sorunsuz çalıştırıyor. 2k ekranın artılarını belki şu an oyunlarda kullanamayacağım ama ekrandaki kalite olarak farkını hissedeceğimi düşünüyorum. Ben LG G3'ü bu iddialar olmasa direkt alırım. En iyisi arkadaşların dediği gibi beklemek. Bir yazın sonunu görelim galaxy f e bakalım olmadı direk alırım g3'ü.

Üst Alt