Telefon Tavsiyesi S5 mi G3 mü Z2 mi M8 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

NEXUS

NEXUS

Üye
Arkadaşım bu benim görüşüm size göre de z2 iyi olabilir nisanın başından beridir m8 yazan çoğu siteye girdim onlara dayanarak paylaştım yazıyı
Görüşünü Bildirmişsinde ''Ayrıca tasarım olarak m8 xperia ya fark atıyor'' bu cümle görüş bildirmek olmuyor. kimine göre xperia'nın tasarımı daha iyi , kimine gröe m8'in ayritten m8 4 ultrapxiel ama xperia kadar kaliteli çekim yapmıyor. ayriyetten fotoğraflara bende baktım z2'nin daha kaliteli.
ayriyetten m8'in arayüzü daha kullanışlı yazmışsınız ama bu kişiden kişiye değişir benimde xperia'nın arayüzü daha çok hoşuma gidiyor :) bazı konularda görüş bildirmek yerine herkes öle düşünüyormuş gibi yazmışsınız :)

Son düzenleme:

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
Görüşünü Bildirmişsinde ''Ayrıca tasarım olarak m8 xperia ya fark atıyor'' bu cümle görüş bildirmek olmuyor. kimine göre xperia'nın tasarımı daha iyi , kimine gröe m8'in ayritten m8 4 ultrapxiel ama xperia kadar kaliteli çekim yapmıyor. ayriyetten fotoğraflara bende baktım z2'nin daha kaliteli.
ayriyetten m8'in arayüzü daha kullanışlı yazmışsınız ama bu kişiden kişiye değişir benimde xperia'nın arayüzü daha çok hoşuma gidiyor :) bazı konularda görüş bildirmek yerine herkes öle düşünüyormuş gibi yazmışsınız :)
Hepsi bnm görüşüm bence dememe gerek yok sanırım :)

NEXUS

NEXUS

Üye
Hepsi bnm görüşüm bence dememe gerek yok sanırım :)
fakat öle gözükmüyor herkes öle düşünüyormuş gibi yazmışsın başına bence eklemen gerekir sonra xperia destekcileri m8'e laf atar sonra sen atarsın öle öle uyarı alırsınız. :oke: başıma geldi :)

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
fakat öle gözükmüyor herkes öle düşünüyormuş gibi yazmışsın başına bence eklemen gerekir sonra xperia destekcileri m8'e laf atar sonra sen atarsın öle öle uyarı alırsınız. :oke: başıma geldi :)
Ekliyorum

AndroidTR20

AndroidTR20

Üye
LG G3 al bence 16 gb fiyatı 1800 tl gibi bir fiyatla gelirse biraz bekle 1500-1600 bulursun 3-4 sene yeterde artar bile bütün oyunları açıyor no problem

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
LG G3'ün 16 Gb'ını 1.800 Tl'den beklemek büyük hayal. 32 Gb'ı bile 2.300 Tl ise 16'sı 2.100 olur.

Bu arada ben M8 derim. Şarjı çok çok iyi gidiyor. Kasa kalitesi çok iyi. Ayrıca performans olarakta muhteşem.

Türe

Türe

Üye
LG G3'ün 16 Gb'ını 1.800 Tl'den beklemek büyük hayal. 32 Gb'ı bile 2.300 Tl ise 16'sı 2.100 olur.

Bu arada ben M8 derim. Şarjı çok çok iyi gidiyor. Kasa kalitesi çok iyi. Ayrıca performans olarakta muhteşem.
Eylul ekim gibi o araliga duser.

ArMaGeDdOn_87

Üye
Benim sana tavsiyem kesinlikle iPhone 6 yı beklemendir

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
G3 tavsiye ederim.Ekrani sarji performansi etkilemez rahat ol o konuda G2 nin sarjini ortalama kullanimla 95 saat kullandim G3 de iyi olacaktir G3 ü bekle

Üst Alt