Telefon Tavsiyesi S5 mi G3 mü Z2 mi M8 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
@Kaspersky Lab.

2K ekran başından beri bana hiç çekici gelmedi ama ekran 2K olduğundan dolayı çok büyük sorunlar yaşayacağını da sanmıyorum. Öyle kasma filan bekleme zaten. En fazla yüklediğin oyun 2K ekran için düzgün çalışmıyordur. Oyunla alakalıdır, güncelleme gelir, düzelir. (bknz: Most Wanted ilk çıktığında nexus 4'de kasıyordu, hd ekrandan dolayı.) Önce cihazı ve performansını görsek daha iyi olur tabi. Zaten almana da bayağı zaman varmış. Akışına bırak. :D

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
@Kaspersky Lab.

2K ekran başından beri bana hiç çekici gelmedi ama ekran 2K olduğundan dolayı çok büyük sorunlar yaşayacağını da sanmıyorum. Öyle kasma filan bekleme zaten. En fazla yüklediğin oyun 2K ekran için düzgün çalışmıyordur. Oyunla alakalıdır, güncelleme gelir, düzelir. (bknz: Most Wanted ilk çıktığında nexus 4'de kasıyordu, hd ekrandan dolayı.) Önce cihazı ve performansını görsek daha iyi olur tabi. Zaten almana da bayağı zaman varmış. Akışına bırak. :D
Herkese teşekkürler özellikle siz çok yardımcı oldunuz çok teşekkürler.

• Beğen
Tepkiler: Invoke
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Bir kere 4*4lük cihaz yoktur. Her zaman bir yerlerde bir şeyler eksiktir. :D

M8 hiç de kasmaz. Bu donanımlarla... Üstelik androidde gelişiyor... Senin dediğin zaman kim bilir android 2.3 sense v? ram desen o da yoktur. :D
Sense tahminen son 2.3.5 güncellemesi ile 2.1'e çıktı.

TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
  • Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve Microsoft Corporation
0MG90

0MG90

Üye
2k ekran sorun olmaz tanıtımda yeterince açıkladılar.

Preloader

Preloader

Üye
Bence Z2 al. Zaten sony aradan kaç zaman geçmesine rağmen nerdeyse hiç fiyat düşürmüyor. Z2 > 2399TL Z1 > 2000TL civarı bu yüzden sony öneririm ikinci elde falan kârlı çıkarsın. Ayroca Z2 çok sağlam telefon benim çok hoşuma gitti. Ama sen yine de eline alıp bi incele video kaydederken çok acaip ısınıyor ve bazen uyarı veriyormuş. Gerçi bu böyle bi telefon için pek sorun değil sok soğuk suyun altına nasıl olsa su geçirmiyor :D ayrıca Z2 androidde İphone stabilliğine en fazla yaklaşan telefonlardan biri küçük sorunları var ama yazılımlarla düzeltileceğini umuyorum. Keşke param olsa da alabilsem dediğim bi telefon :) iyi forumlar herkese :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
fk555897

fk555897

Üye
Ben Z2 alırdım. Diğerleri de hemen hemen aynı donanıma sahip. Ben G3'ü öneririm. :D:D:D:D:D:D
Demeye çalıştığım ben olsa S5 alırdım ama senin için Z2 daha iyi gibi. Anlayışında bir sorun varsa başkalarını yargılamaya çalışma bence.

• Beğen
TeknoÖmer

TeknoÖmer

Üye
Demeye çalıştığım ben olsa S5 alırdım ama senin için Z2 daha iyi gibi. Anlayışında bir sorun varsa başkalarını yargılamaya çalışma bence.
Yargılamak değildi amacım, ne demek istediğini anladım ama anlatış tarzın biraz garip geldi.

fk555897

fk555897

Üye
  • Beğen
Türe

Türe

Üye
Bence Z2 al. Zaten sony aradan kaç zaman geçmesine rağmen nerdeyse hiç fiyat düşürmüyor. Z2 > 2399TL Z1 > 2000TL civarı bu yüzden sony öneririm ikinci elde falan kârlı çıkarsın. Ayroca Z2 çok sağlam telefon benim çok hoşuma gitti. Ama sen yine de eline alıp bi incele video kaydederken çok acaip ısınıyor ve bazen uyarı veriyormuş. Gerçi bu böyle bi telefon için pek sorun değil sok soğuk suyun altına nasıl olsa su geçirmiyor :D ayrıca Z2 androidde İphone stabilliğine en fazla yaklaşan telefonlardan biri küçük sorunları var ama yazılımlarla düzeltileceğini umuyorum. Keşke param olsa da alabilsem dediğim bi telefon :) iyi forumlar herkese :tebessüm:
Satis fiyatinin yuksek olmasi 2. Elin iyi olacagi anlamina gelmez. Bkz. Lumia serisi.

• Beğen
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar bir soru sormuştum fakat cevap alamadım. LG G3'ün 16gb hafızalı 2gb ramli modeli mi alınır yoksa 32gb 3gb ramli olan mı? Oldu diyelim para sıkıntı oldu 16gblık modeli aldım ikisi arasında çok büyük bir performans farkı olur mu?

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
16Gblık model de yeterli olur. Fark olmaz, bence.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve Microsoft Corporation
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
16Gblık model de yeterli olur. Fark olmaz, bence.
Teşekkürler ön sipariş fiyatlarına baktımda Almanya Saturn internet sitesinde 549 euro ön sipariş fiyatı 16gb modeli olanın. Ki ön sipariş fiyatı böyleyse 2 ay sonrasında 500 euro olur bu fiyat

hookword

hookword

Üye
Arkadaşlar bir soru sormuştum fakat cevap alamadım. LG G3'ün 16gb hafızalı 2gb ramli modeli mi alınır yoksa 32gb 3gb ramli olan mı? Oldu diyelim para sıkıntı oldu 16gblık modeli aldım ikisi arasında çok büyük bir performans farkı olur mu?

Hacı bi seneye herkes 2k ya geçip büyük oyunlar da optimize edilirse özellikle oyun oynamak istediğinde hem hafızası hem de ram i lazım olur bence.

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS.
Türe

Türe

Üye
Lg nin arayuzu samsung kadar olmadigi icin 2 gb ram yeter. Ki kalirsa m8 in arayuzu lg den daha agir olmasina ragmen cok stabil calismakta 2 gb ram ile.

• Beğen
NEXUS

NEXUS

Üye
Lg nin arayuzu samsung kadar olmadigi icin 2 gb ram yeter. Ki kalirsa m8 in arayuzu lg den daha agir olmasina ragmen cok stabil calismakta 2 gb ram ile.
M8'in arayüzü daha mı ağır :hmmm

Preloader

Preloader

Üye
  • Beğen
Tepkiler: Türe

Üst Alt