Telefon Tavsiyesi S5 mi G3 mü Z2 mi M8 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
S5 mi G3 mü Z2 mi M8 mi?
Arkadaşlar önceden de konu açmıştım biliyorsunuz. O zaman sadece Samsung önerisi istiyordum fakat şimdi Samsung'da ısrarcı olmamaya karar verdim. Şimdi telefonu Almanya'dan alacağım Ağustos başında. Z2 için bayağı kişi çok güzel diyor, s5 için karışık fikirler var , g3 ise daha alıp deneyemedik fakat quad hd ekran ve s801 in birlikte kullanılması performans sorunu olur diyenler var mükemmel diyen de var m8 i bilmiyorum.
1-Bende bu 4 modelden birini düşünüyorum siz hangisini alırdınız neden?
2-Bir sorum daha olacak Lg ve Sony nin fiyat politikası nasıl mesela Samsung hemen birkaç ay geçsin düşürüyor telefonun fiyatını Sony ve Lg de öyle mi=?

Son düzenleme:

Türe

Türe

Üye
Ben G3 diyorum.

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, mehsevim, Dede ve 1 kişi daha
Invoke

Invoke

Üye
Ben ise Z2 diyorum.

Bir de seçenekler arasından S5'i çıkarıp yerine M8'i eklemeni tavsiye ediyorum. :D

• Beğen
Tepkiler: wwwhmz, ozakin70, Dede ve 2 diğerleri
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Ben ise Z2 diyorum.

Bir de seçenekler arasından S5'i çıkarıp yerine M8'i eklemeni tavsiye ediyorum. :D
Tamam konu başlığını güncelleyeyim Htc One M8 de eklenmiştir arkadaşlar. Bir de bu fiyat politikası nasıl firmaların mesela Samsung hemen birkaç ay geçsin telefonun fiyatını düşürüyor Sony ve Lg de öyle mi=?

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer
NEXUS

NEXUS

Üye
bence z2 veya htc one m8 de olabılır :)

• Beğen
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
bence z2 veya htc one m8 de olabılır :)

Ben ise Z2 diyorum.

Arkadaşlar bir de telefon tercihinizin yanında şu soruyu da cevaplarsanız sevinirim
Fiyat politikası nasıl firmaların mesela Samsung hemen birkaç ay geçsin telefonun fiyatını düşürüyor Sony, Lg ve Htc de öyle hemen düşürüyor mu fiyatları?

• Beğen
Tepkiler: .NeXuS. ve Invoke
NEXUS

NEXUS

Üye
Arkadaşlar bir de telefon tercihinizin yanında şu soruyu da cevaplarsanız sevinirim
Fiyat politikası nasıl firmaların mesela Samsung hemen birkaç ay geçsin telefonun fiyatını düşürüyor Sony, Lg ve Htc de öyle hemen düşürüyor mu fiyatları?
üçüde düşmüyor galiba öle tahmin ediyorum :)

• Beğen
Türe

Türe

Üye
Bir şey sormak istiyorum Neden G3 mesela Z2 de öneren çok insan var siz neden G3 tercih ederdiniz ?
Sony' ye telefon konusunda para vermem. Tasarimini sevmiyorum keza telefon icerigi de yazilimi da bence o parayi haketmiyor. G3 ise cok fazla yazilimsal yenilik iceriyor ve tasarimi gercekten cok guzel.

• Beğen
Tepkiler: tatar1926, TeknoÖmer, mehsevim ve 2 diğerleri

dany92

Üye
G3 te arayuz harika olmuş

MaxiCep NOKİA Windows Phone uygulamasıyla gönderildi.

Mr.FSK

Mr.FSK

Üye
...En iyi Glaxy S5 bence öneririm...

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve B.A.R.O.N
KayraBey

KayraBey

Üye
İşte beklenen malum konu :D

G3 diyom

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, mehsevim ve Microsoft Corporation
>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
Konuda tutar, kanda çıkarrrr.:box

G3 diyoruz ve 3 evetle gönderiyoruz. :catcat:

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer, mehsevim ve Microsoft Corporation
Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Dede
fk555897

fk555897

Üye
Ben S5 alırdım. Diğerleri de hemen hemen aynı donanıma sahip. Ben Z2'yi öneririm.

manyax2007

manyax2007

Üye
G3 ;)

• Beğen
Tepkiler: TeknoÖmer ve mehsevim

Üst Alt