Telefon Tavsiyesi S5 mi G3 mü Z2 mi M8 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Siycey

Siycey

Üye
Xperia Z2 4K video kaydını 5 dk den fazla yapamıyormuş, phonearenada da çoğu kez test edilmiş ve 5 dk sonra sıcaklık 44 derece olup aşağıdaki hatayı veriyormuş, klimalı soğuk ortamda ise 10 dk dayanabilmiş, bi de yaz mevsimi var önümüzde çok can sıkıcı bir durum bence de.
Şu an cidden telefona acaip soğudum :(

Invoke

Invoke

Üye
Onlar düzeltilebilecek sorunlar.

• Beğen
Tepkiler: Preloader
Türe

Türe

Üye
Tabii ki daha agir. Z2 nin 4k sorununa gelirsek bu hem donanimsal hem yazilimsal yani bir nebze duzeltilebilir ama normalde bile kamerada cok isinir telefonlar bu yuzden cok fazla duzeltilebilecegini sanmiyorum.

Invoke

Invoke

Üye
4.4.2'nin de kamera sorunu var zaten. Nexus 5'de de kamera yüzünden telefon çok ısınıyor, 4K çekim olmadığı halde.
4.4.3 ile bu sorun giderilmiş diyorlar ama daha göremedik 4.4.3'ü.

• Beğen
Tepkiler: Türe ve .NeXuS.
Türe

Türe

Üye
4.4.2'nin de kamera sorunu var zaten. Nexus 5'de de kamera yüzünden telefon çok ısınıyor, 4K çekim olmadığı halde.
4.4.3 ile bu sorun giderilmiş diyorlar ama daha göremedik 4.4.3'ü.
Note 3 de deli gibi isiniyor fotoyla cok ugrasinca. Umarim duzeltirler.

0MG90

0MG90

Üye
4.4.2 de Z1C de sorunluydu herhalde. Öyle okumuştum.

Preloader

Preloader

Üye
Şu an cidden telefona acaip soğudum :(

Bence sürekli 4K video çekmeyecek biri için çok problem olmaz. Fakat telefon oyun oynarken de çok ısınıyor. Umarım yazılımla giderilebilir bir sorundur.

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Lg G3 oyunlarda video bakılırsa pek sorunlu değil gibi ama bakalım bir de kullanacak olanların yorumlarını beklemek gerek.

Invoke

Invoke

Üye
1. Oyunun adı nedir? Bilen var mı ? :D

Koradam

Üye
Yazilimsal ozelliklerinden dolayi s5 alirdim

• Beğen
Tepkiler: fk555897
Invoke

Invoke

Üye
Bakayım. :D

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
Bence Performansa bakacaksan g3 ama Bence eğer kullanıma bakacaksan m8 ben de yakn zamanda alacağım bence m8 kamerası 4mp ama derinlik ölçmesi ultra piksel falan eşitliyo gece z2 nin 20.7sini geçer m7 de gördm z1e kıyasla Bence su geçirmezliğin gereksiz olduğunu düşünüyorum zaten 50 cmden aşagı girdi mi su almaya başliyo Bence 4k video çok kullanamazsın 10dk da 1gb hafıza yiyor. Bence m8 2gb ram onun için yeterli arayüzü hafif ama z2 nin arayüzüne 3gb ram anca yeter Bence g3 güzel telefon oyun oynayacaksan onu alabilirsin ama bana sorarsan HTC ONE M8.

Son düzenleme:
NEXUS

NEXUS

Üye
Performansa bakacaksan g3 ama eğer kullanıma bakacaksan m8 ben de yakn zamanda alacağım m8 kamerası 4mp ama derinlik ölçmesi ultra piksel falan eşitliyo gece z2 nin 20.7sini geçer m7 de gördm z1e kıyasla su geçirmezliğin gereksiz olduğunu düşünüyorum zaten 50 cmden aşagı girdi mi su almaya başliyo 4k video çok kullanamazsın 10dk da 1gb hafıza yiyor. m8 2gb ram onun için yeterli arayüzü hafif ama z2 nin arayüzüne 3gb ram anca yeter g3 güzel telefon oyun oynayacaksan onu alabilirsin ama bana sorarsan HTC ONE M8.
dediklerin yanlış htc one m8'in kamerası çok iyi değil öle eşitlemiyor ayriyetten xperia'nın arayüzü kasmayan arayüzlerden biri , en satyabil çalışan arayüzlerden biri.

Rıza Soylu

Rıza Soylu

Üye
    Konu Sahibi
dediklerin yanlış htc one m8'in kamerası çok iyi değil öle eşitlemiyor ayriyetten xperia'nın arayüzü kasmayan arayüzlerden biri , en satyabil çalışan arayüzlerden biri.
Doğru söylüyorsunuz Xperia'nın arayüzü daha hafif :good:

TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
Bence Kamerada senin dediğin %100 yanlıs eşit internetten karşılaştırmaya baktım (siz sadece rakamlara bakıyorsunuzBence 4mp bu 20mp 5 kat daha iyi z2 daha iyi mantığı) ama biraz araştır m8 salak mı da aniral gemisine 4mp koysun ? Bence Arayüzde m8 daha kullanışliBence Ayrıca tasarım olarak m8 xperia ya fark atıyor

Son düzenleme:
messevim

messevim

Üye
Kamerada senin dediğin %100 yanlıs eşit internetten karşılaştırmaya baktım (siz sadece rakamlara bakıyorsunuz 4mp bu 20mp 5 kat daha iyi z2 daha iyi mantığı) ama biraz araştır m8 salak mı da aniral gemisine 4mp koysun ? Arayüzde m8 daha kullanışliAyrıca tasarım olarak m8 xperia ya fark atıyor
Olayı çok yanlış anlamışsın.

• Beğen
Tepkiler: Microsoft Corporation
TuqRaa58

TuqRaa58

Üye
Olayı çok yanlış anlamışsın.
Arkadaşım bu benim görüşüm size göre de z2 iyi olabilir nisanın başından beridir m8 yazan çoğu siteye girdim onlara dayanarak paylaştım yazıyı

messevim

messevim

Üye
Arkadaşım bu benim görüşüm size göre de z2 iyi olabilir nisanın başından beridir m8 yazan çoğu siteye girdim onlara dayanarak paylaştım yazıyı
Hayir ben Z2yi savunmuyorum. M8 belkide dediğin gibidir. Kameradan üstün olabilir ama senin M8in ultrapixel kamera anlayışın yanlış.

Üst Alt