Nokia FP2 Güncellemesinden Izlenimlerim

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

storovi

Üye
    Konu Sahibi
Nokia FP2 Güncellemesinden Izlenimlerim
Merhaba Arkadaslar,
Sali günü Nokia fp2 güncellemesi yayinlandiginda OTA(Telefon üzeri) olarak kurmustum.Aslinda bende pek aksilikler olmadi bir iki sey disinda.Durum su; Gömülü olanlar,microsoft app,nokia play to(DLNA Playe.),nokia VPN V.45.0.5,nokia car mode 1.06(50),nokia maps en son versiyon ve nokia store.Kamera menüsü tamamen yenilenmis,resim düzenleme format(tuslar ile ve *#7370#)atsaniz bile silinmiyor,nokia store formattan(tuslar ile ve *#7370#) sonra güncelleme ile sorunsuz kurulabiliyor,format(*#7370#)cok cabuk oluyor(eskisi gibi cok uzun sürmüyor),tus kilitleme saga sola dogru hareketle aciliyor ve bence cok gereksiz olmus.Hatirladiklarim bunlar.Baska birsey kesfedersem yazarim yine.Hatalar; internet brovser acilirken adres yazma cubugu daha önce aciliyor,hesap makinasida acilmadan önce baska birseyler görünüyor,klavyede ki hata ise saga ve sola satir aralarinda ilerleme yok(yada ben daha kesfedemedim),resim cektikten sonra kronik olsun diye tarih koyuyor kocaman,microsoft app. gömülü geliyor(kaldirilmiyor en azindan ben beceremedim kaldirmayi).

luckysleven

luckysleven

Üye
peki klavye kullanimi eskiye gore rahatmi daha kullanisli olmusmu ?

storovi

Üye
    Konu Sahibi
Yani,,,sanki parmak tanima daha iyilesmis gibi.

punisher123

punisher123

Üye
Güncelleme iyi hoş olmuş bence ama eksikler ve hatalar var gerçekten.

SheFy

SheFy

Üye
arkadaslar klavyedeki yon tuslari kelimelrin arasina veya harflerin arasina dokundugunuz zaman cikiyor

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
bende yazayım görüşlerimi öcelikle eski sistem üzerine kurunca genel olarak telefonda bi ağırlık kasma falan oluyo ben şuan hard format attım o şekilde kullanayorum ufak bişey bile yok. klavye eskisine göre daha rahat, tuş kilidi gereksiz demiş arkadaş ama çok iyi oldu bence örneğin mesaj gelince artislik bi şekilde açabiliyoruz, kamera menüsü de gayet kullanışlı ve hoş, yeni gelen uygulamalar falan da da falan güzel. ufak tefek şeylerde düzelir inşallah..

pirenuri

pirenuri

Üye
hard format atarsam güncelleme yüklediğim de fotodüzenleyici felan geri gelir mi.

pirenuri

pirenuri

Üye
hmm ok

storovi

Üye
    Konu Sahibi
Yazmistim ama heralde okumamissin,hard formatta gitmiyor iki defa format atmak zorunda kalmistim her ikisinde de foto düzenleyici kaliyor...iyi forumlar

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
vay be 701 i satmasa mıydım acaba :hmmm.. Hayırlı olsun bu arada herkese.

• Beğen
Tepkiler: storovi
pirenuri

pirenuri

Üye
Yazmistim ama heralde okumamissin,hard formatta gitmiyor iki defa format atmak zorunda kalmistim her ikisinde de foto düzenleyici kaliyor...iyi forumlar

hard formattan kastın tuşlarla olan demi

asigsasi

asigsasi

Üye
ben soft format attım gitti

drivenn

Üye
peki ben hard format atmıştım ve foto video düzenleyici gitmişti fp2 ile onlar tekrar geri gelir mi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt