ReisCFWv1.2 Fixed N8 Belle RM-596_111.030.0609 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ЯReiS

ЯReiS

Üye
dur ben bi bakiyim..siz hangisini yuklemek istiyorsunuz? yani belle mi?

sercanx1

Üye
suan anna yükü bende senın belleyi yapıcam yapabilirsem ama sen ıkısıne bulabilirsen cok makbule geçer eger zor bişise belle yeterli olur

ЯReiS

ЯReiS

Üye
suan anna yükü bende senın belleyi yapıcam yapabilirsem ama sen ıkısıne bulabilirsen cok makbule geçer eger zor bişise belle yeterli olur

Tamam kardesim ekledim..simdi ekteki dosyayi indir rofs2 dir..diger dosyalari ilk sayfadan indir ama karistirma sakin sadece bu rofs2 yi benim konudaki belle icin kullan..ilk sayfadan baska rofs2 indirmeyin..bir guzellik yaptim ekrani acinca ismini goruceksin..telefon dili arapca olmayacak sadece klavyede yazma dili var arapca harfler cikicak..kolay gelsin..

sercanx1

Üye
sağolasın denicem nasıl yapıyon bunları ya :)

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS

seyfi aga

Üye
reis ellerine sağlık çok güzel olmuş sağol.

• Beğen
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
reis bu videolar klasörunde cektgm videolar görunmuyo e dcim klasorune atiliyo fotolarla beraber. Bunu nasil halledicez?

ЯReiS

ЯReiS

Üye
valla muratcim simdi baktim bendede oyle galeride gozukuyo ama videolarimda yok..bunun icin 200009fe.txt bu dosyanin duzenlenmesi lazim malesef o da Z diskte bi sey yapilmiyor..o dosyada en alta o yolun yazilmasi lazim yani E:\DCIM\100NOKIA yazarsak okucak onda..videolara gidicek..

ama su yeni cikana bakalim simdilik boyle kalsin..insallah bu tip sorunlarin hic biri olmicak..

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
ЯReiS;4291245' Alıntı:
valla muratcim simdi baktim bendede oyle galeride gozukuyo ama videolarimda yok..bunun icin 200009fe.txt bu dosyanin duzenlenmesi lazim malesef o da Z diskte bi sey yapilmiyor..o dosyada en alta o yolun yazilmasi lazim yani E:\DCIM\100NOKIA yazarsak okucak onda..videolara gidicek..

ama su yeni cikana bakalim simdilik boyle kalsin..insallah bu tip sorunlarin hic biri olmicak..
tamam kardesim sen ne diyosan o.

• Beğen
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
$ahin bu bahsettigm i$ik olayini arastirdin mi?

ЯReiS

ЯReiS

Üye
ya murat kusura bakma son bi kac gundur islerde bi yogunluk bir proje var ona calisiyorumda..ofis bayagi karisik eve gelincede bi tema isine girdim nerden girdiysem su da olsun bu da olsun derken bayagi buyudu is..2 tema yaptim bence guzel oldu yeni cfw ye eklicem..

isik derken menu isigi miydi? bende normal o ayarlardan bildirim isiklarini acin tamamdir.(konuyu hatirlamadan yazdim bi sey) kusura kalmayasin..tekrar yazarmisin soruyu lutfen..

bu arada dcim olayi cok karisik ve cozumunude bulamadim onada cok takildim..eklenen camera modundan oluyo..yeni bellede olmucak zaten pek kafama takmadim onun icin..ama ogrenelim diye az arastirdim bi sey yok dostum..yada ben bulamadim..

----------Eklendi @ 21:47:42 ---------- Yazıldı @ 19:57:04 ----------

hatirladim senin isik isini ama inan bilmiyorum nasil oldugunu..dogrusu bakamadim ama soyle bi guzellik yapabilirim eger elinde guzel resim amblem vs varsa tema icin sana ozel bi tane yaparim..gs liydin galiba ben bi ornek vereyim bu bitmis hali degil olesine ornektir..

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
$ahin supersin bonkörlugun icin sagol canim kardesim. Teme super görunuyo. Dcim olayina takma fazla o kadar önemli diil. Isik olayini bende arastircm ama bu aralar pek vakit bulamiyorum. Fakat bigun mutlaka sarj isigini sari kirmizi yapicm elbet. Sen kendi islerini hallet kardesim bana sonra tema yaparsin. Tekrar tekrar sagol. Sen iyi bir dostsun kardesim

• Beğen
Furbey40

Furbey40

Üye
Menüdeki dönen yazı efektini iptal edebilir miyiz?

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
anca efekti tekrar duzenleyip ekler ve flash atarsaniz olur. Temalar efektleri kapat diyip tum efektleri kapatmaniz mumkun.

epts

epts

Üye
sahin hocam ara sıra arama yapmak istedigimde tuş takımı geçici bir süreligine çıkmıyor. Sebbebi ne olabilir.. Ben yükledigim bazı programlardan kaynaklandıgını düşünüyorum.. Bide böyle bir sıkıntısı olan başka arkadaşlar var mı? Yanlış anlaşılmasın bu problem 2-3 kere oldu.

ЯReiS

ЯReiS

Üye
recep belki tema efekti ile alakalida olabilir bende kullandigim tema efektinden dolayi tus takimi gecikmeli geliyo ama ilk acilista sonra normal..bunlari halledebiliriz sebebinde biliyorum ama simdi bir flash atmak bilmiyorum gerek varmi az kaldi su yenis bir gelsin hele bir bakalim..ben yeni cfw nin temasini bile hazirladim bekliyorum..

epts

epts

Üye
ЯReiS;4304649' Alıntı:
recep belki tema efekti ile alakalida olabilir bende kullandigim tema efektinden dolayi tus takimi gecikmeli geliyo ama ilk acilista sonra normal..bunlari halledebiliriz sebebinde biliyorum ama simdi bir flash atmak bilmiyorum gerek varmi az kaldi su yenis bir gelsin hele bir bakalim..ben yeni cfw nin temasini bile hazirladim bekliyorum..
teşekkür ederim..bekleyelim hocam..

• Beğen

gfb_10

Üye
arkadslar bu kilit titresimini nasıl etkinleştiricez bi fikri olan varmı

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
bu konuyu bastan sona oku ögrenirsin

• Beğen

yunus1936

Üye
bir sorum olacak bunu yükledikten sonra orjınalı cıktı ne yapacam bunu silmem mi gerekir silinmesi lazımsa nasıl silinir lütfen bana mesaj atar mısınız

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
hayir arkadasm silme fln yok. Sadece ayni sekilde flash yapcaksin. Tabi gelen belle 0609 olursa. Eger daha dusuk bi surum numarasyla yayinlanirsa downgrade yapman gerekir

Üst Alt