ReisCFWv1.2 Fixed N8 Belle RM-596_111.030.0609 Türkçe

Sponsorlu Bağlantılar

ЯReiS

ЯReiS

Üye
Arkadaslar buyrun resim ekliyorum

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
ben de z dosyası olumsuz görunmuyor..link var mı acaba

X-plore adlı programı yükleyip, ayarlardan tüm disklere ulaşımı aktif hale getiriniz.

Reis eline sağlık, dün yükledim son yazılımı. Ancak şarj ledi yanmıyor, neden acaba?

ЯReiS

ЯReiS

Üye
osenok yazan kamera iyilestirme icindir

send protected ... yazan sistem dosyalarini gonderebilmek icindir.

white widget .... yazan saati beyaz yapan eklentidir.

----------Eklendi @ 21:48:18 ---------- Yazıldı @ 21:47:30 ----------

X-plore adlı programı yükleyip, ayarlardan tüm disklere ulaşımı aktif hale getiriniz.

Reis eline sağlık, dün yükledim son yazılımı. Ancak şarj ledi yanmıyor, neden acaba?

bu ayarlardan bildirim isigi default olarak kapali geliyor onu acin..

----------Eklendi @ 21:54:34 ---------- Yazıldı @ 21:48:18 ----------

Üstad ben undomds klasörüne ulaşamdım x-plore ilede baktım ama yok birde bişey sorucam şu videodaki kilit programını biliomusunuz acaba çok hoş...

kardesim bu program SSP Slide Unlock Pro Edition s^3 dur..buda videosu..

[video=youtube;OSX_Fl5hx1Q]http://www.youtube.com/watch?v=OSX_Fl5hx1Q[/video]

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
ЯReiS;4275356' Alıntı:
isin ilginc tarafi ve hic anlayamadigim sey ayni telefon ayni yazilimi yukluyor ama farkli sonuclar doguyor..

kardeşim farklı sonuçlar çıkmasının en büyük nedeni flashtan önce telefonlar yedekleniyor ve flashtan sonra geri yükleme yapıyorlar bu yüzden eski sistem yeni sistemle karışıyor ve bu sorunlar çıkıyor. eğer sorunun kaynağı bu değilse ikinci bir neden de eski sistemin flash sonrasında kalıntılar bırakması olabilir bu nedenle flash atan arkadaşlar flash atmadan hemen önce telefonun d kısmını ve varsa hafıza kartını biçimlesin sonra *#7370# ile soft format atın ve sonra flash yapın arkadaşlar. bu şekilde tamamen sorunsuz kullanım sağlarsınız

----------Eklendi @ 22:20:09 ---------- Yazıldı @ 22:17:19 ----------

dadas_2525 ustam bazı dusyalar linkde silinmiş galiba gerekli bütün dosyalar tek linkde verebilirimisin yardımci olursan sevinirim teşkürler..
linkleri hemen kontrol ediyorum. ama tek link vermem etik olmayacağından bu şekilde kullanıma devam etmenizi tavsiye ederim kardeşim

----------Eklendi @ 22:32:48 ---------- Yazıldı @ 22:20:09 ----------

linkler çalışıyor arkadaşım tamamen sorunsuz

• Beğen
Tepkiler: ЯReiS
ЯReiS

ЯReiS

Üye
hay sen cok yasayasin murat dogru soyluyorsun hic aklima gelmedi..halbuki ben bir yerde yazmistim hatirliyorum yedek alirken ayarlari dahil etmeyin diye veya yedegi geri yuklerken dahil etmeyin diye..simdi iste icim rahatladi..tekrar tesekkur ederim murat cok yararli bir hatirlatma oldu..

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
ЯReiS;4276042' Alıntı:
hay sen cok yasayasin murat dogru soyluyorsun hic aklima gelmedi..halbuki ben bir yerde yazmistim hatirliyorum yedek alirken ayarlari dahil etmeyin diye veya yedegi geri yuklerken dahil etmeyin diye..simdi iste icim rahatladi..tekrar tesekkur ederim murat cok yararli bir hatirlatma oldu..

rica ederim şahinim. ben de bu hatayı defalarca tekrarlamıştım jetonum geç düştü. eminim biçok arkadaşım da bu hataya düşüyor ama umarım artık düşmezler

• Beğen
epts

epts

Üye
reis hocam bi sorum daha olacak. bu widgetleri ben rofs 2 atmak istiyorum..yani format atınca widgetler silinmesin..ne yapabilirim. teşekkürler

ЯReiS

ЯReiS

Üye
reis hocam bi sorum daha olacak. bu widgetleri ben rofs 2 atmak istiyorum..yani format atınca widgetler silinmesin..ne yapabilirim. teşekkürler

Atabilirsin tabiki ama cok zahmetli olacak..once rofs2 deki scriptint.txt dosyasini aciyosun ve oraya butun ekledigin widgetler icin script yaziyorsun ki onlar C de olsun (yani bi tur yonlendirme) cunki widgetler sadece uda ya atilinca calisir..sen bi incele bu dosyayi eger yapmak istersen yardimci olurum..

wratH!

wratH!

Üye
reis bu z deki programları ayrı olarak uploadlayabilir misin ?

epts

epts

Üye
reis hocam herşey için çok sagol. Artık flas atmaktan yoruldum.. Ama sizin verdiginiz bu son sürümde karar kıldım.ve açıkça söylemek gerçekten iyi iş çıkardınız. Büyük yenilikler olmadıgı müddetçe bunu kullanacağım..bu arada bize belleyi sevdiren kurtuluş hocamada ayrıca teşekkür ederim.gerçekten ustalar olarak çok emek harcadınız Allah razı olsun.

• Beğen
Tepkiler: iatis, Esendağlı ve ЯReiS
KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
recepts kardesime gönùlden katiliyorum

• Beğen

sercanx1

Üye
Arkadaşlar ben N8 de arapça mesaj yazmak istiyorum arap harfleri nasıl yükleyebiliriz yardımcı olurmusunuz??

----------Eklendi @ 18:37:36 ---------- Yazıldı @ 18:19:18 ----------

Dil olarak olmasada olur sadece yazı yazarken dil seceneklerinde arapçada olmasını istiyorum mumkunmudür lütfen yardım edin...

ЯReiS

ЯReiS

Üye
Arkadaşlar ben N8 de arapça mesaj yazmak istiyorum arap harfleri nasıl yükleyebiliriz yardımcı olurmusunuz??

----------Eklendi @ 18:37:36 ---------- Yazıldı @ 18:19:18 ----------

Dil olarak olmasada olur sadece yazı yazarken dil seceneklerinde arapçada olmasını istiyorum mumkunmudür lütfen yardım edin...

mumkun tabiki ama arapca dil kodlari lazim..bunlari eklemek lazim..ben kodunu bilmiyorum arapcanin..bir arap sitesinden bakin arapcaniz varsa sorun..kodlari bulursaniz ben eklerim sizin icin.

Esendağlı

Esendağlı

Üye
reis hocam herşey için çok sagol. Artık flas atmaktan yoruldum.. Ama sizin verdiginiz bu son sürümde karar kıldım.ve açıkça söylemek gerçekten iyi iş çıkardınız. Büyük yenilikler olmadıgı müddetçe bunu kullanacağım..bu arada bize belleyi sevdiren kurtuluş hocamada ayrıca teşekkür ederim.gerçekten ustalar olarak çok emek harcadınız Allah razı olsun.

Bende aynı fikirdeyim...emeği geçen herkese teşekkürler

• Beğen
firtina.84

firtina.84

Üye

Aynen Katılıyorum Teşekkürler Üstat....

• Beğen
ЯReiS

ЯReiS

Üye
arkadaslar destek icin herkese tesekkur ederim..

sercanx1

Üye
bana bulabir misin kardeşim şimdiden Allah razı olsun

ЯReiS;4280023' Alıntı:
[SIZ
E="2"]

mumkun tabiki ama arapca dil kodlari lazim..bunlari eklemek lazim..ben kodunu bilmiyorum arapcanin..bir arap sitesinden bakin arapcaniz varsa sorun..kodlari bulursaniz ben eklerim sizin icin.[/SIZE]

ЯReiS

ЯReiS

Üye
kardesim tamam ben yaparim onuda sen bana arapca bir rofs2 bul..

sercanx1

Üye
o dediğin ne ki valla ben yeni aldım bunu pek anlamıyorum

Üst Alt