i550w fun clup +tema +program

Sponsorlu Bağlantılar

Telefonu beğendiniz mi veya kullanıyorsanız memnunmusunuz?

• Kullanılan toplam oy
    367

zafer_cns

Üye
süper walla helal olsun

optiq

Üye
Arkadaslar ben handywii diye programla wi-fi bağlanıyorum ama programsız wi-fi bağlanmak istiyorum ayarları detaylı olarak anlatabilirmisiniz programsız bi türlü yapamadım programla sadece şifresiz yerlere bağlanılabiliyor. şifreli yerler için programsız yapmak gerekıyor ve ben olayı çözemedim bilenler yardim ederse çok makbule geçicek..

Saygılar

hamza5561

Üye
arkadaşlar benim tel arama kaydına grmiyo ne oldu acaba.bide forman nası atılıyo yardımcı olurmusunuz..

+angry_poseidon

Üye
Arkadaşlar bu tlf ile internetten cebe nasıl dosya indirilir? Özel bir program kurmaya ihtiyaç varmı? İndirdiğimiz .rar dosyaları açmak için ne yapıyoruz? BU soruları cevaplarsanız sevibirim..

buyey

Üye
merhaba arkadaşlar.ben telefonun güvenlik kodunu değiştirdim ve unuttum.kodu hatırlayamayınca format atarsam düzelir dedim ama olmadı. bu güvenlik kodunu nasıl kırabilirim acaba?

optiq

Üye
Arkadaslar ben handywii diye programla wi-fi bağlanıyorum ama programsız wi-fi bağlanmak istiyorum ayarları detaylı olarak anlatabilirmisiniz programsız bi türlü yapamadım programla sadece koduz yerlere bağlanılabiliyor. şifreli yerler için programsız yapmak gerekıyor ve ben olayı çözemedim bilenler yardim ederse çok makbule geçicek..

Saygılar

mecnun_erdal

Üye
dostum ses yukseltme programını tel e attım ama kesmek için dediginiz program yok bende ne yapabilirim

efsane.tahsin

Üye
Arkadaşlar samsung i550w'da simkartta kayıtlı olan telefon numaralarını nasıl görebilirim. Ayarlarına baktım ama yapamadım. Simkartta kayıtlı birisi aradığı zaman isim çıkmıyor sadece numara görünüyor. Bütün numaraları da telefona kaydetmek işime gelmiyor. Makina değiştirdiğim zaman numaraları göremiyorum çünkü. Varsa bir çaresi lütfen yardımcı olun.

hayabusa.1400

hayabusa.1400

Üye
bilgi paylaşıldıkça değerlidir sağolasın........

mutafik

Üye
Teşekkürler..Elinize sağlık

djsuc

Üye
kardes calısmıo bunlar bi bakarmısın sana zahmet

chelsea_55

Üye
kardeş bu telefonun wifi lisi birde wifi olmayanı mı var.bir sitede var yazıyo birinde yok yazıyor.

--------------- Ekleme ---------------

kardeş samsung i550 telefonun bi wifi lisi birde wifi olmayanı mı var.bir sitede var yazıyo birinde yok.

Bora

Bora

Üye
    Konu Sahibi
kardeş bu telefonun wifi lisi birde wifi olmayanı mı var.bir sitede var yazıyo birinde yok yazıyor.

--------------- Ekleme ---------------

kardeş samsung i550 telefonun bi wifi lisi birde wifi olmayanı mı var.bir sitede var yazıyo birinde yok.

Doğrudur.Ancak wifi ve gps i olmayan versionu üretimden kalktı.

laraaral

Üye
teşekkürler..pc programı varmı acaba?teli takınca drek tanıyıp işlem yapabileceğim.

Bora

Bora

Üye
    Konu Sahibi
Samsung Pc Studio İndiriniz.

Üst Alt