Nokia N95 İncelemesi Türk Sitelerinde Ender...!

Sponsorlu Bağlantılar

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Dostum yukarıda belirtmiştim cihaz benim değil alıntı olarak yazdım incelemeyi. ;)

angelscafe

angelscafe

Üye
çok işlevsel görünüyor...

theahbab

theahbab

Üye
arkadaşlar merhaba,
ben de bir n95 kullanıcısıyım.1 buçuk ay kadar önce yurtdışından getirmiştim.arkadaşların haklı olduğu tek konu şarj durumu.nokia daha uzun giden bir batarya tasarlayabilirdi..yabancı sitelerde takip ettiğim kadarı ile tüm dünyada aynı sorun var herkes şarjdan şikayetçi ve nokia dan özür mahiyetinde bir kompliman yapması bekleniyor. n95 bir telefondan çok bir laptop.bluetooth kalvyesi ile kullanımı daha da kolay oluyor..benim en sevdiğim özelliği internete normal bilgisayar mantığında bağlanması.işyerinde veya herhangi bar veya cafe de yada şöyle diyeyim şifresiz kablosuz bağlantısı olan heryerden dilediğiniz gibi internete bağlanın,download edin....işinize yarayacak pek çok programı indirip kullanabilirsiniz...pek sınır tanıyacak gibi durmuyor.....ha şunu da belirteyim, yeni çıkan güncellemesini yaptıktan sonra şarj durumu biraz daha değişti ilk kullandığım versiyona göre biraz daha uzun gidiyor...tatildeyken hiç bir özelliğini kurcalamadan sadece telefon özelliğini kullandığımda 3 gün gitmişti ama bir arkadaşın verdiği yolu kullanarak bazı özelliklerini otomatik aramalarını kapatarak biraz daha da uzatmak mümkün...ama sanıyorum en yiyi çözüm daha uzun gidecek bir bataryanın nokia tarafından marketlere sunulması....resimleri ve videoları gerçekten çok kalite...video çekimlerini ilk test ettiğimde çok şaşırmıştım ve bu kadar bir aletin bunu yapmasına sevinmiştim....ben de şu an için piyasadakilerin en iyisi diyebilirim...almayı düşünen arkadaşlarada tavsiye ederim.....

kürsad

Üye
su an ki kvk fiyati nedir?

POWER

POWER

Üye
Çok işlevsel bi tlefon yaw...

Lion2007

Üye
Slm arkadaslar,

VE bende bir N95 kullanicisiyim, cep telefonun herseyi süper (tam 2 ay bekledim) BIR tek sorunu var oda herkesin dedigi gibi $ars :/ ama ben bu cepi denedim ve 1 hafta boyunca telefon ettim, ve bir haftaya kadar $ars dayanmadi, yani 5 gün arkadaslar, bu problem tüm dünyada var yani millet, elvet cözülür birgün ;)

N95 icinde süper calismalar yapilmis, sanki bunlar yetmiyormus gibi Route66 Navigasyon (*******) progami yükledim icine, N95 in kendi GPS ile calistirdim almanyanin kartiyla (DACH CARD) GPS bana göre iyi, bir ceptelefonu internal GPS ile hic de fena degil ,artik yolumu sasirmam yollarda :D, ve sunu diyim size ben bu cepden cok memnun kaldim ve bence 2 ay beklememe ragmen buna deydi.

Ama herkez neyi begenirse o arkadaslar, Nokia severler icin bunu tavsiye ederim.

hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
bnce çok iyi bi telefon ama ekranda koruma olmayışı gözüme çarptı benim de kulllanma fırsatım oldu bu teli bi kaç günlüüne resim kalitesi insanı büyülüo yaaw;)

POWER

POWER

Üye
Şarjı dayanmıyor yaw...

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
bende genel olarak arkadaşlara katılıorum aşırı pahali! ayrica fotolar da biraz karanlik gibime geldi sanki..."kedi ulaşamadigi cigere" psikolojiside oluşmuş olabilir belki şu an bilemiorum tabi :ehe

fbyigit

Üye
arkadaşlar hakkını yemeyelim telefonun
paraya değmez ffln para verip alanlar var...

benim çok hoşuma gitti ayrıca arkadaşın biri ekran korumasıyla ilgili soru sormuş 4 aydır çizilmedi ayrıca da ekranı n80 den kötü değil..

Master_Evil

Master_Evil

Üye
bende n95e geçmeyi düşünüyorum ama daha erken

computerangels

computerangels

Üye
bende var allah herkese almayı nasip etsin

DaMaG3R

DaMaG3R

Üye
wlan kullanmadığınız zamanlarda kapatarak ekran ışığını kısarak şarzdan azda olsa kazanabilirsiniz

çitgöl

Üye
özellikleri güzel ellerine sağlık

sezgin35

Üye
ıyı bır eklentı elıne saglık

casoper1

casoper1

Üye
hakikaten güzel telefon

casoper1

casoper1

Üye
Gps varmı peki ?

smash

Üye
bilgilendirme için saol

mustimusti

Üye
çok güzel bir inceleme olmuş arkadaşım teşekkürler

serseri77

Üye
makina gerçekten güzel ama keşke bu kadar pahalı olmasa özelliklerinden çok tasarımı ilgimi çekiyo zaten.keşke aynı tasarımla birlikte daha düşük özellikli bi model daha olsa.geniş ekrana bayılıyorum:)

Üst Alt