Kendi İşletim Sistemini Kendin Yap - Symbian OS v9.4, Series 60 rel. 5 telefonlar için! 5800 özel

Sponsorlu Bağlantılar

Sizce yazdığım konu yararlı mıdır? Bu yazıyı beğendiniz mi? Bu yazı orjinal mi?

• Kullanılan toplam oy
    365

cansutcu

Üye
kardeşim teşekkür ederim ama bu program ile neyi düzenleyecez onuda açıklasan iyi olur binlerce dosya var ne ne işe yarıyor ne neye bağlı ne nerede varmı bilginiz

--------------- Ekleme ---------------

4000 tane dosya var ne ne işe yarıyor bilen varsa anlatsın yoksa bu bir işe yaramaz

Quadrinim

Üye
VErdiğinlinklerin Çoğu Ölü

heroman33

heroman33

Üye
Merhaba arkadaşlar. Arkadşım bu işlemleri yaptıktan sonra telefon resetleniyor mu acaba?

uydu

uydu

Üye
    Konu Sahibi
evet

[CeZZaR]

[CeZZaR]

Üye
bişi dicem bu sadece OS v9.4-5 temi oluyor yani ben kendi e50 m de yapsam olmaz mı?
OS 9.1 dosyaları indirmeye başlıyacağım da bi cvp veriver

uydu

uydu

Üye
    Konu Sahibi
dene bence olur !

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
kardeş 5320 de yapıyorum ama telefon açılmıyor ...

caglarkedisi

caglarkedisi

Üye
teşekkürler gerçekten, bizim gibi normallerin :D bir telefona bu kadar profesyonelce müdahele edilebileciğini bilmiyordum. Sağlam Çalışma olmuş.
Ancak bir sorum var, ben 5800 XM beyaz kullanıyorum,burda kırmızı olan Firmware'i yüklersem sorun çıkar mı ?
ben nokianın orjinal kırmızı temasını çok seviyorum ondan sordum.

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Güzel paylaşım saol

mole70

Üye
anlatım için teşekkür ederim bi sorum olacak ben red telefonumu hacklemek istiyourm fakat hangi dosyalar olduğunu bilmiyorum
sadece otomatik mesajı iptal ve rom patch nasıl ekleyebiliriz yardım edersen sevinirim

delichaos

Üye
ya herşey iyi güzelde şu değişiklik olayını nasıl yapıcaz ya illa o konu hakkında deneyim olması mı gerekiyor...herşeyi anlatmışsınız ama dosyaları nasıl düzenleyeceğimizi anlatmamışsınız...forumda böyle konu da yok araştırdım...eğer yapan varsa nasıl yaptıgını bizlede paylaşsında bizde neyi nasıl yapıcağımızı öğrenelim...5530 düzenlemek istiyorum ama bi türlü hangi dosaynın ne işe yaradıgını bilmiyorum eğer bu olaya bi açıklık getirilirse çok sevinirim...

delichaos

Üye
:D:D 2 gün önce yazdım hala cevap yok arkadaşlar hiç anlayanınız yokmu şu olaydan ya hngi dosyayı nasıl düzenlicez bi anlatabilicek yokmu?

amede2147

Üye
kardeş yazıların anlatım tamada yada telefon giderse yani bir daha acılmasa yada çöp olursa bunun faturası kim ödeyecek sence tşklr

halidfirat

Üye
valla nokia editorun yuklenen dosyalari icerik halini gosteren bir sürümü var arkadaslar onu indirin onun icinde görüyorsunuz komple tele ne yüklenecegini, ondan sonrasi ise öyle basit islemler degil symbian hakkinda bilginiz olmasi gerekiyor dosya silmek basit icinden tutup siliyorsunuz ama nasil extra yükleniyor onu bende henüz bulamadim kolay bisey deil arkadasin bahsettigi sadece baslangic kismi ki oda isin zaten en kolay kismi su siteyi incelemenizi tavsiye ederim

ankara85

Üye
şimdilik telefonun versiyonuna kendi adımı yazdım, telefonun fontunu değiştirdim, açılış animasyonu ve sesini değiştirebildim yavaş yavaş kapacaz biz bu işi ancak nasıl porgram gömeriz araştırdım ama bulamadım,

postpaid

postpaid

Üye
Emeğiniz için teşekkürler ama biraz daha yardım rica ediyorum herşey güzel tüm programlar yüklendi rofs açıldı master iso ile açtık x bir uygulama örn:asdf.sis isimli bir uygulama veya oyun eklicez veya cıkarıcaz hangi kalasörün içinde bu tür uygulamalar bulamadım editleme ile ilgili biraz daha yardım rica ediyorum...

SonSamuray61

SonSamuray61

Üye
Evet ya, ne ne işe yarıyor anlamadım... Hepsini açtım ama anlamadım :D

rapboi

Üye
bu konunun neden bu kadar hit yaptıgını anlayamadım.hem maxicep hem de symbian hack mudavimlerindenimdir ama bastan assa sıkılmadan okudum.burda onemlı olan sudur arkadaslar benım dıkkatımı ceken nokia editor yazılımı ıle ıstenılen bır seyın nasıl yapılacagı anlatılmamıstır ve bunu ancak bu konuda ılerı derecede bılgısı olan ınsanlar yapabilir.kımse oyle kafasına gore dosya degıstırıp sılemez.bu kullandınız xp ya win 7 ye benzemez.yanlıslıkla yapılacak bır sılme olası ısletım sıstemı sorunlarını beraberınde getırecektır.eger ınsanlara bu konuda yardımcı olmak ıstıyorsanız acık acık ornek verıp resım veya vıdeo koymanız gerekmektedır.kendı kısısel gorusum degıldır.uzman arkadasların zaten zamanı yoktur ama kımsenın zamanını da bosa harcamamak gerekır takdır ederler ki:...

dangerousyaso

dangerousyaso

Üye
bu konunun neden bu kadar hit yaptıgını anlayamadım.hem maxicep hem de symbian hack mudavimlerindenimdir ama bastan assa sıkılmadan okudum.burda onemlı olan sudur arkadaslar benım dıkkatımı ceken nokia editor yazılımı ıle ıstenılen bır seyın nasıl yapılacagı anlatılmamıstır ve bunu ancak bu konuda ılerı derecede bılgısı olan ınsanlar yapabilir.kımse oyle kafasına gore dosya degıstırıp sılemez.bu kullandınız xp ya win 7 ye benzemez.yanlıslıkla yapılacak bır sılme olası ısletım sıstemı sorunlarını beraberınde getırecektır.eger ınsanlara bu konuda yardımcı olmak ıstıyorsanız acık acık ornek verıp resım veya vıdeo koymanız gerekmektedır.kendı kısısel gorusum degıldır.uzman arkadasların zaten zamanı yoktur ama kımsenın zamanını da bosa harcamamak gerekır takdır ederler ki:...
Şimdi biri çıkar, çok biliyorsan kendin yap der.:ehe
Ben de ilk mesajı büyük bir sabırla okudum, ama en ufak bir bilgi bile yok. Tamam az buçuk bu işlerden anlıyoruz ama, adamla FW yapıyor çatır çatır. Bilmediğimiz bir şeyler var ki bizler yapamıyoruz. Neyse uzun lafın kısası, ilk mesajda kayda değer en ufak bir bilgi bile yok.

SonSamuray61

SonSamuray61

Üye
Şimdi biri çıkar, çok biliyorsan kendin yap der.:ehe
Ben de ilk mesajı büyük bir sabırla okudum, ama en ufak bir bilgi bile yok. Tamam az buçuk bu işlerden anlıyoruz ama, adamla FW yapıyor çatır çatır. Bilmediğimiz bir şeyler var ki bizler yapamıyoruz. Neyse uzun lafın kısası, ilk mesajda kayda değer en ufak bir bilgi bile yok.

Katılıyorum... Nokia Editor bulmak iş değil, asıl sorun nasıl modifiye edileceği...

Üst Alt