Nokia 5800 RM-356 Blue Firmware Modifiye Hack Beta 1 By @n!wa+*R [GÜNCELLENDİ]

Sponsorlu Bağlantılar

cix_man

Üye
@n!wa+*R™;2148107' Alıntı:
İnş. dostum hele birde bu Widgetler var ya..:yuru
Hadi bakalım görelim seni şu işte de :naughty::naughty::naughty: Bu arada daha önce sormuştum ama sen mi cevap vermiştin hatırlamıyorum. 5800 daki mini klavyenin boyutunu nokia editör ile arttırmanın bir yolu var mı acaba?

emrebroken

Üye
ben bu hotfile dosyalarını yükleyemiyorum size pm de attım ama pm yollayamıyor muşum. o dosyaları sitede ekleseniz de ben alsam olur mu acaba?

--------------- Ekleme ---------------

arkadaşım sen şu modifiyeyi nasıl yapıyorsun? magic iso var ama neyi değiştirince ne oluyo bilmiyorum. kimse de bilmiyor. sen nasıl öğrendin paylaşırsan mükemmel olur.

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
ben bu hotfile dosyalarını yükleyemiyorum size pm de attım ama pm yollayamıyor muşum. o dosyaları sitede ekleseniz de ben alsam olur mu acaba?

arkadaşım sen şu modifiyeyi nasıl yapıyorsun? magic iso var ama neyi değiştirince ne oluyo bilmiyorum. kimse de bilmiyor. sen nasıl öğrendin paylaşırsan mükemmel olur.
Dostum boyut büyük olduğu için siteye eklenti halinde koyamıyorum ama sen alamadıysan CWF'yi "[email protected]" b mail adresim kayıt et sana msn'den atayım;)

Bu aralar yoğunum uzun biraz o yüzden..:oke:

Hadi bakalım görelim seni şu işte de :naughty::naughty::naughty: Bu arada daha önce sormuştum ama sen mi cevap vermiştin hatırlamıyorum. 5800 daki mini klavyenin boyutunu nokia editör ile arttırmanın bir yolu var mı acaba?
Yok bana sormamıştın ama bilmiyorum kalvye olayını bakmak lazım..:hmmm

cix_man

Üye
@n!wa+*R™;2151206' Alıntı:
Dostum boyut büyük olduğu için siteye eklenti halinde koyamıyorum ama sen alamadıysan CWF'yi "[email protected]" b mail adresim kayıt et sana msn'den atayım;)

Bu aralar yoğunum uzun biraz o yüzden..:oke:

Yok bana sormamıştın ama bilmiyorum kalvye olayını bakmak lazım..:hmmm
Peki nasıl bakabiliriz? Ben mi bakıcam sen mi? Ben bakıcaksam nasıl bakıcam? Bi anlatsan zahmet olmazsa

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi

cix_man

Üye
@n!wa+*R™;2153945' Alıntı:
Valla bilmiyorum dostum şu an klavye olayına bakamıyacağım.
Sağlık olsun ya. Bakarsın zaten bi ara onada. :oke::oke::oke:

OzkDmr

OzkDmr

Üye
ben hack yaptım rompatcher sprunsuz çalışıyor.ama e de patches diye bi klasör yok ben oluşturup içine attım bi kaç yama ama rompatcher bu yamaları görmüyor.örneğin c2z.rmp dosyasını atıyorum görmüyor bunu nasıl yapabiliriz

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
ben hack yaptım rompatcher sprunsuz çalışıyor.ama e de patches diye bi klasör yok ben oluşturup içine attım bi kaç yama ama rompatcher bu yamaları görmüyor.örneğin c2z.rmp dosyasını atıyorum görmüyor bunu nasıl yapabiliriz
Dostum isime bak doğru yazdığından tam emin ol yoksa kesinlikle görecektir

osmx1453

osmx1453

Üye
Doğancan Kardeşim Bu Çalışman daha güzel olmuş Diğer Çalışmanda Fontlar Ve menü Daha karışıktı herkese tavsiye Ederim

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
Doğancan Kardeşim Bu Çalışman daha güzel olmuş Diğer Çalışmanda Fontlar Ve menü Daha karışıktı herkese tavsiye Ederim
İşte dostum zevk meselesi ama en fazla özelliği ola sürüm Professional sürüm:oke:

Teşekkürler

mavrakar

Üye
hacı süpersin vlla çok teşekkür ederim günlerdir uğraşıyorum şu hack işiyle sonunda senin verdiğin firmware sorun çıkarmadı bitek ellerin dert görmesin

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
hacı süpersin vlla çok teşekkür ederim günlerdir uğraşıyorum şu hack işiyle sonunda senin verdiğin firmware sorun çıkarmadı bitek ellerin dert görmesin
Hacı profesyonel sürümü incele kusursuz sürüm:oke:

mavrakar

Üye
@n!wa+*R™;2181564' Alıntı:
Hacı profesyonel sürümü incele kusursuz sürüm:oke:

ya onu yükledim onda rompatcher vardı ama program yüklemeye çalışırken sürekli yüklenemedi diyordu. ama şu anda sorun yok herşeyi yükleyebiliyorum :d: zaten fazla bi özellik de aramıyorum ben bu yeter sağol :oke:

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
ya onu yükledim onda rompatcher vardı ama program yüklemeye çalışırken sürekli yüklenemedi diyordu. ama şu anda sorun yok herşeyi yükleyebiliyorum :d: zaten fazla bi özellik de aramıyorum ben bu yeter sağol :oke:
Hmm..bir yerde yanlış yapmış olmalısın yoksa hiç bir hatası yok çnkü ben zaten şu an o sürümümü kullanıyorum ama fazla özelliğe gerek duymuyorsan tabiki :oke:

mavrakar

Üye
usta bişey sorucam. bi sistem temizleme programı gibi bişey var mı acaba ? sürekli program yükleyip siliyoruz da. sonra sildiğimiz programların atıkları kalıyor bi kenarda

benberkay

Üye
link çalışmıyor

mardok

mardok

Üye
link çalışmıyor

Üst Alt