Nokia 5800 RM-356 Blue Firmware Modifiye Hack Beta 1 By @n!wa+*R [GÜNCELLENDİ]

Sponsorlu Bağlantılar

lord_kanka

lord_kanka

Üye
ROMPATCHERPLUS_2.3 sertifika hatası veriyor.Siz nasıl kurdunuz arkadaşlar? birde şşu fontu orjinal yapsaydıın harika olucaktı :)

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
ROMPATCHERPLUS_2.3 sertifika hatası veriyor.Siz nasıl kurdunuz arkadaşlar? birde şşu fontu orjinal yapsaydıın harika olucaktı :)
Dostum ben her şeyi en ince ayrıntısına kadar yazdım.......

Bak ekte "Patches" adında verdiğim dosyayı telde patches adlı bir klasör olacak onun içine at o .rmp uzantılı dosyaları ve Installer Server&OPEN4ALL yamalarını aktif et rom patchera girip bu kadar sertifika hatası tarih oldu:oke:

Font olayına gelince onuda yine yazdım.......

Teli usb ile pc ye bağlayıp hafıza kartında resource adlı bir klasör aç ve içine istedğin fontu at resetler İlk sayfaya bak daha iyi anlarsın ;)

mekanik

Üye
eline sağlık kardeşim deneyelim bakalım...:oke:

lord_kanka

lord_kanka

Üye
@n!wa+*R™;2080364' Alıntı:
Dostum ben her şeyi en ince ayrıntısına kadar yazdım.......

Bak ekte "Patches" adında verdiğim dosyayı telde patches adlı bir klasör olacak onun içine at o .rmp uzantılı dosyaları ve Installer Server&OPEN4ALL yamalarını aktif et rom patchera girip bu kadar sertifika hatası tarih oldu:oke:

Font olayına gelince onuda yine yazdım.......

Teli usb ile pc ye bağlayıp hafıza kartında resource adlı bir klasör aç ve içine istedğin fontu at resetler İlk sayfaya bak daha iyi anlarsın ;)

ROMPATCHERPLUS_2.3 dostum bu programı kuramadım pachtleri aktif edemiyorum ne yapmam gerekiyor? Kısıtlı hatası alıyorum? Birde fontu dememdeki sebep insanların font aramasına gerek kalmaması.Ben orjinali bulamadım varsa sende eklermisin.
(http://www.maxicep.com/symbian-v9-4...andirma-5800-xm-de-100-calismakta-276879.html) bu konuyla hallettim teşekkürler.

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
Firmwareyi indirdim ve çok memnunum çok teşekkürler.Yalnız tek sorunum ROMPATCHERPLUS_2.3_LITEVERSION-YSNCN_.SiGNED.SIS bu dosyayı kuramıyorum.Sertifika istiyor.Neden olabilir
...Sen de hack dosyasını değiştirmemişsin..Bak V40 hack 5800 diye bir konu var modifikasyon bölümünde orada 5800 v40 hack firmwaresi var benim modifiye dosyamı nasıl değiştirdiyesen o hack'ide değiiştirmen lazım o zman bi sorun kalmaz.

_porquerogue_

_porquerogue_

Üye
abı cok karısmıs yaw yapmaya usendım walla :S

GaDDaR!

GaDDaR!

Üye
@n!wa+*R™;2081962' Alıntı:
...Sen de hack dosyasını değiştirmemişsin..Bak V40 hack 5800 diye bir konu var modifikasyon bölümünde orada 5800 v40 hack firmwaresi var benim modifiye dosyamı nasıl değiştirdiyesen o hack'ide değiiştirmen lazım o zman bi sorun kalmaz.
Yani şöylemi;
Hem RM356_40.0.005_023_xxx_U01.uda.fpsx.rar indircem v40 hack konusundaki
Hemde senin firmwareyi.
İkisinide RM-356 atıcam.
Tekrar en baştan flaşlıycam.???
Böyle yaparsam tüm programlar oyunlar şarkılar silinecekmi??
Ve sadece RomPatcherPlusta sertifika hatası aldım ben.
Ve rompatcherda yüklü

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
Yani şöylemi;
Hem RM356_40.0.005_023_xxx_U01.uda.fpsx.rar indircem v40 hack konusundaki
Hemde senin firmwareyi.
İkisinide RM-356 atıcam.
Tekrar en baştan flaşlıycam.???
Böyle yaparsam tüm programlar oyunlar şarkılar silinecekmi??
Ve sadece RomPatcherPlusta sertifika hatası aldım ben.
Ve rompatcherda yüklü

Hayır hiç bir şey silinmeyecek...Ve dedğin evet her ikisini atacaksın kopayala değiştir yapıpı flash atacaksın..Ve srtifika olayı hallolacak...

--------------- Ekleme ---------------

abı cok karısmıs yaw yapmaya usendım walla :S
Karışık değil emin ol ben devamlı güncellediğim için öyle:oke:

GaDDaR!

GaDDaR!

Üye
@n!wa+*R™;2082321' Alıntı:
Hayır hiç bir şey silinmeyecek...Ve dedğin evet her ikisini atacaksın kopayala değiştir yapıpı flash atacaksın..Ve srtifika olayı hallolacak...

--------------- Ekleme ---------------

Karışık değil emin ol ben devamlı güncellediğim için öyle:oke:

olmuyor dostum.aynen öyle yaptım sadece yazı tipi değişti yine kuramıyorum rompatcherplus.ama başka programlarda sorun çıkmıyor

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
olmuyor dostum.aynen öyle yaptım sadece yazı tipi değişti yine kuramıyorum rompatcherplus.ama başka programlarda sorun çıkmıyor
Valla arkadaşım bak ben herkese ana konuda en ayrıntılı şekilde anlatmamla kalmadım ayrıca soranlarada aynı oranda anlattım..O yüzden diyeceğim şudur ki daha dikkatli ve daha dikkatli oku..!

WirldPrN

Üye
bu hack işlemini yaparken v40 yükleniyomu yoksa v40 yüklücez sonramı hack işlemi yapcaz çünkü başka bi yerde gördüydüm product code değiştirip v40 yüklüyoduk bu işlemler o v40'ı yükledikten sonramı yoksa bu işlemleri yaparken v40 yükleniyomu ?

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
bu hack işlemini yaparken v40 yükleniyomu yoksa v40 yüklücez sonramı hack işlemi yapcaz çünkü başka bi yerde gördüydüm product code değiştirip v40 yüklüyoduk bu işlemler o v40'ı yükledikten sonramı yoksa bu işlemleri yaparken v40 yükleniyomu ?
Dostum v40'ına yükselt öyle hack ve modifiye işine el at..:oke:

PESSIMIST03

Üye
Şu resimdeki font ve temanın ismini yazabilir misin?

Belki daha önce sorulmuştur ama konunun her sayfasını okumadım.

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
    Konu Sahibi
Şu resimdeki font ve temanın ismini yazabilir misin?

Belki daha önce sorulmuştur ama konunun her sayfasını okumadım.
Fontun ismini değiştirdiğim için bilmiyorum..Temaya gelince bu benim ekran resmim değil sadece font tanıtım için:oke:

PESSIMIST03

Üye
@n!wa+*R™;2083362' Alıntı:
Fontun ismini değiştirdiğim için bilmiyorum..Temaya gelince bu benim ekran resmim değil sadece font tanıtım için:oke:
Gerek kalmadı fontu extract edip aldım. Tema da kalsın artık.

Üst Alt