5800 Modifiye Firmware Türkçe - Hack!

Sponsorlu Bağlantılar

ayrilik

ayrilik

Üye
    Konu Sahibi
@n!wa+*R™;2047797' Alıntı:
Dostum ben tam 2 kere denedim üst üste bak yamaları aktif hale getiriyorsun senin verdiğin 2 yamayı fakat bu seferde bütün unısıgned uygulamarda "bu dahili bir bileşendir,yüklenemez" gibi bir hata alıyorsun..Yani sys&private gbi özel klasörler gözüküyor fakat sertifika hatası yine aynı kalmış..:sopa:

Tekrar denedim sorun olmadı. Orjinal firmware dosylarına sadece bu konuda verdiğim dosyala ile değiştirip flash atıyorsun di mi?

selimakyazi61

selimakyazi61

Üye
arakdasım neden bana cevap vermıyorsun anlamadım bı yardımcı olurmusun

fatih_reis

fatih_reis

Üye
Hack Olmuyormu Arkadaşlar ?

techno_esh

techno_esh

Üye
teşekkürler çok güzel

--------------- Ekleme ---------------

ama unsignedler yüklenmiyor

ayrilik

ayrilik

Üye
    Konu Sahibi
BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
linkler bozuk arkadaşım yenilermisin lütfen....

ahenk

ahenk

Üye
bu sistem ilk samsung i8910 üzerinde kullanıldı ve halada kullanıyor bunlar için bazı programlar var samsungta
rofsviewer ancak kesinlikle denemeyin arkadaş işi biraz biliyor oyüzden hazırlamiş
rofs dosyaları ile oynama yani modifiye etmiş tebrikler 5800 satmiş olmasa idim kullanırdım

başarılar

efendy19

Üye
kardeşim link öle 3 gündür giriyorum aynı konuya ama icraat yok yenilermisin linki lütfen...

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
Tekrar denedim sorun olmadı. Orjinal firmware dosylarına sadece bu konuda verdiğim dosyala ile değiştirip flash atıyorsun di mi?
Yine titiz bir şekilde denedim ama hayır..Kesinlikle unısıgned yüklenmiyor patchler aktif duruma getirilse bile bu seferde dahili bir bileşendir,yüklenemez hatası geliyor..Dosyalar düzenlenmiş ama hack olmuyor.

tugrul_27

tugrul_27

Üye
kardeşim güzel çalışma olmuş eline ve emeğine sağlık kurdum şuan deniyorum sorun yokki gibi ama bakalım zaman ne göstericek ama gerçekten süper bi çalışma

evet kardeşim denedim ve ilk sorunla karşılaştım şöyleki wireless bağlantısı için bağlanmadan önce kablosuz modem şifresini girmek için açılan sayısal tuş klavye ekranında bi sorunla karşılaştım ör 7 tuşuna basılı tuttuğumda önce 7 nin harf olarak karekterini sonra 7 tuşunu veya 8 tuşunu önce harf karekterini sonra 8 tuşunu giriyo bu bi hatamıdır yoksa yapılması gerekn bi ayar mı var ve bu bütün tuşlarda böyle buna hiç dikkat ettin mi veya sende de oluyomu bunun haricinde genel olarak iyi

BarisOlsun

BarisOlsun

Üye
[sıze=2]arkadaşım hackli sistem çok iyi herşey için teşekürler
modifiye etmen dahada iyi süper harika
hiç bir riskte yok ben defalarca denedim
ama rica etsem benim istediğim şekilde modifiye edermisin
ve biraz daha herkesin kullanabileceği bir kurulum dosyası olsun..

1.şu 6 ikon ve navigation çıkar (çünkü ana ekranda arama yapmak için tuşlar çıkmıyor)
2.handy taskman türkçe değil ve kendisinde açık olan bir uygulamayı tıklayınca açmıyor
3.telefon açılırken nokıa kendi başlangıcı olsa yani şu el uzatma başlangıcı :)
4.ovi yine kendi kurulu olsa
5.wlan ayarlarını yapabilirmisin bazen int girilmiyorda.. (bu olmaz sanmıyom ama )
6.tema efekti daha fazla olsa yada şu tema efekti yapan proyu tele yüklesen yani handy t. Gibi kurulu yapabilirmisin
tabi çalışcaksa telefonda çünkü çalışmıyor bazen...yada bunları boşver tema efekti kalsın çok saolasın harbi
çok iyi eline koluna aklına sağlık :)
[/sıze]

cengizsadikli

cengizsadikli

Üye
dostum n97 için aynı şekilde bir yazılım hazırlayabilirmisin

onur--45

onur--45

Üye
bunları yaparken son sürümün yüklü olması gerekli anladığım kadarıyla ben biraz hızlı davrandım 310 101 sürümü üzerine yaptım olmadı fakat bunları yaptıktan sonra tel yazılım güncellemesi pc sitü üzerinden yapmıyo format attım yine düzelmedi ne yapmam gerekiyo yardım lütfen.

ayrilik

ayrilik

Üye
    Konu Sahibi
[sıze=2]arkadaşım hackli sistem çok iyi herşey için teşekürler
modifiye etmen dahada iyi süper harika
hiç bir riskte yok ben defalarca denedim
ama rica etsem benim istediğim şekilde modifiye edermisin
ve biraz daha herkesin kullanabileceği bir kurulum dosyası olsun..

1.şu 6 ikon ve navigation çıkar (çünkü ana ekranda arama yapmak için tuşlar çıkmıyor)
2.handy taskman türkçe değil ve kendisinde açık olan bir uygulamayı tıklayınca açmıyor
3.telefon açılırken nokıa kendi başlangıcı olsa yani şu el uzatma başlangıcı :)
4.ovi yine kendi kurulu olsa
5.wlan ayarlarını yapabilirmisin bazen int girilmiyorda.. (bu olmaz sanmıyom ama )
6.tema efekti daha fazla olsa yada şu tema efekti yapan proyu tele yüklesen yani handy t. Gibi kurulu yapabilirmisin
tabi çalışcaksa telefonda çünkü çalışmıyor bazen...yada bunları boşver tema efekti kalsın çok saolasın harbi
çok iyi eline koluna aklına sağlık :)
[/sıze]

Teşekkürler, Yeni sürüm hazırlıyorum bir kaç gün içinde yayınlayacağım. İlk sürümdeki hataları gidereceğim. Bu ilk denememdi ufak tefek hatalar illaki çıkabilir. Handy taskman'in dil sorunu çözülecek. Başlagıç animasyonunu sadece bırakmaya çalışırım. (ya da 2 farklı sürüm yapabilirim) Ovi derken? Maps mi yoksa store mi? Tema efekt programı ayarlanabilinir ama çok fazla yer kapladığı için olmaz. Sonradan kurulması daha iyi ;)

kardeşim güzel çalışma olmuş eline ve emeğine sağlık kurdum şuan deniyorum sorun yokki gibi ama bakalım zaman ne göstericek ama gerçekten süper bi çalışma

evet kardeşim denedim ve ilk sorunla karşılaştım şöyleki wireless bağlantısı için bağlanmadan önce kablosuz modem koduni girmek için açılan sayısal tuş klavye ekranında bi sorunla karşılaştım ör 7 tuşuna basılı tuttuğumda önce 7 nin harf olarak karekterini sonra 7 tuşunu veya 8 tuşunu önce harf karekterini sonra 8 tuşunu giriyo bu bi hatamıdır yoksa yapılması gerekn bi ayar mı var ve bu bütün tuşlarda böyle buna hiç dikkat ettin mi veya sende de oluyomu bunun haricinde genel olarak iyi

Daha açık yazabilir misin? Wireless'e bağlanırken ki şifre girme ekranında herhangi bir sorun yok.

Zamanım olursa evet.

bunları yaparken son sürümün yüklü olması gerekli anladığım kadarıyla ben biraz hızlı davrandım 310 101 sürümü üzerine yaptım olmadı fakat bunları yaptıktan sonra tel yazılım güncellemesi pc sitü üzerinden yapmıyo format attım yine düzelmedi ne yapmam gerekiyo yardım lütfen.

Navifirm ile istediğin sürümü indirip flash atarak orjinal sürümü dönebilirsin.

@n!wa+*R

@n!wa+*R

Üye
Şu notu da ekliyeyim..Bu modifiyede rom patchlerini aktif etmekte bir sorun yok fakat otomatik yapmada bir sorun var!Yani oto diosun ama o sadece öyle kalıyor her resetlendiği zaman tekraralamak zorunda kalıyoruz..Buna da bir göz atarsan :oke:
Teşekkürler.

metinbestil

Üye

evet çok iyi olur. ben bitane buldum çok güzel ama türkçe değil. kendim türkçe yapmaya çalıştığım tam istediğim gibi olmadı. sen bi bakabilir misin?

şuan kullanıyorum ingilizce olarak. sadece türkçe dil eklemek gerekiyor. çok güzel hazırlamışlar.

fatih82

fatih82

Üye
verdiğin yama dosyası inmiyor

Üst Alt