Yuzume gore gunes gozlugu tavsiyesi

• 19 Temmuz 2014
  • 2845 Okunma
  • 38 Cevap

1. Merhaba Ankaradayim gunes gozlugu alicam ama bir turlu karar veremedim neye gore alinacak yapamadim bi yardim edermisiniz

< Resmi açmak için tıklayın >

Nexus ile gönderdi
  2. Aksesuar olarak mı alcaksın :D yoksa güneşten korunmak için mi

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Hahaha tabiki aksesuar :D

Nexus ile gönderdi
  4. Mobil cihaz ile gönderdi
    avast bunu beğendi.
  5. Bende cerceveli siyah cercevelere falan bakmistim yalniz 150 liradan fazla vermem :D onuda katalim hesaba

Nexus ile gönderdi
  6. Yav kizilayda karanfili gez biraz 20 liraya dolu gözlük :D al tak dene hangisi hosuna giderse al bi kac hafta takil beğenmezse baska al o kadar paraya değmez sanki sürekli takcaksinda iyisini alcan :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Haha mantikli aslinda da cakmalarda hic kullanmadim dur bakayim bi bu hafta :D yuzume cercevelimi damlami iyi olur :D

Nexus ile gönderdi
  8. Bu tipe ikiside gider yav :D
    Bence dediğim gibi tak tak dene işte :D hangisi hosuna giderse al gitsin

Mobil cihaz ile gönderdi
    avast bunu beğendi.
  9. Yarin bakiyim bi kizilayda nerde demistin :D

Nexus ile gönderdi
  10. Karanfilde metrodan çıkinca solda vardi geçen sene :P
    Simdide vardir yani oralarda gorursun

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Var orda 15 lera :D dur bi yarin gideyim gaza geldim :D ya damlalar pek olmuyo gibi buyuk geliyo da kuxuk damla bulursam oda olur
    ---
    Guncel
    ---
    Konu guncel

Nexus ile gönderdi
  12. Kimse seni iplemiyo :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Sorma dostum :D ayip be :D forum dedik bagrimiza bastik :D eskiden boyle degildi

Nexus ile gönderdi
    UpOneTR bunu beğendi.
  14. avast bunu beğendi.
  15. benim elmacık lar tombul biraz oncdan kararsız kaldım duz damla varsa egimsiz boyle cerceveli gibi olabilir 80 e kadar verebilirim hawk yada osse varsa yada cakma alıcam :D

16. En güzel Damla bu kardeşim hepsini denedim ama en uygunu bu emin olabilirsin.

17. ankarada nerden bulurum 50 liraya falan sebago gozluk satılıyor cakmaya 20 verecegime sebago alayımama netten alamam denemem lazım neresi satar ankarada arsatırdım googleda bulamadım

18. Kardeşim avm lere bakabilirsin. Ama ben Ray Ban kullanıyorum orjinal hediye geldi.
    Gözlükçülere girebilirsin.

19. ben o hatayı bii kere yaptım dostum :D300 lira verip rayban aldım dayım çöktü :D bidaha mumkun degil vermem okadar bak sunalara baktım ama denemek lazım netten de denen miyo Orjinal Sebago Polarize Erkek Güneş Gözlüğü 1172 GittiGidiyor'da 115104928

Orjinal Sebago Polarize Erkek Güneş Gözlüğü 1078 GittiGidiyor'da 115104416

20. :bigstar:Wayfarer dene

iPhone ile gönderdi
    avast bunu beğendi.
Yüklüyor...
15/10/2018 - 18:10