Kasma Sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

thechaos61

Üye
    Konu Sahibi
Kasma Sorunu
Merhaba arkadaslar,
Benim LG L7II Telefonum var. 768Mb Ram 1Ghz cift cekirdek islemci 4gb hafiza ama subway surfers i kasiyor ama ace 2 ve ya wonder gibi ram i bendeb dusuk telefonlar hic kasmiyor benim aklim buna bi turlu ermedi lutfen yardim edin bunun nedeni nedir?

Superfan

Superfan

Üye
Telefon çok aşırı dolu olabilir. Oyunu açmadan önce kullanmadığın uygulamaları kapatıp dene.

fk555897

fk555897

Üye
Telefon güç tasarrufu modunda olabilir, hafızası fazla dolu olabilir.

AHKE

AHKE

Üye
ram durumuna bak. büyuk ihtimal ram doludur ondan kasıyodur

thechaos61

Üye
    Konu Sahibi
Hafizayi bosaltiyorum gereksiz uygulamalarida siliyorum ama fayda etmiyor kardesim 512mb ram ile cok rahat oynuyor

bulentercan

Üye
bi hard reset at

thechaos61

Üye
    Konu Sahibi
Zaten attim daha once hic bi uygulama yuklemeden sadece subway i attim gene ayni derecede kasiyor hafiza ve ya ram fazla olsada hep ayni derecede kasiyor ne fazla ne de az!

bulentercan

Üye
Zaten attim daha once hic bi uygulama yuklemeden sadece subway i attim gene ayni derecede kasiyor hafiza ve ya ram fazla olsada hep ayni derecede kasiyor ne fazla ne de az!
aldığından beri mi kasıyor sonradan başladı ise rom yükle garanti çözülür

thechaos61

Üye
    Konu Sahibi
Ilk gunden beri ayni degisen hic bisey yok ramle ilgili oldugunu sanmiyom cunku rami tamamen temizliyom oyuna giriyom ram fazla zorlamiyo ama genede kasiyor dr.driving gibi basit bir oyunda bile arasira takiliyor stock rom ariyom internetten cunku rootlu telefon guncelleyemiyorum stock romu nerden bulurum yardim edebilir misiniz ?