720 mi ? 820 mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Churchil

Üye
    Konu Sahibi
720 mi ? 820 mi ?
Merhaba arkadaslar . Lumia almayi dusunuyorum daha oncede 620 kullanmistim ama satmak zorunda kaldim ve yeniden lumia telefon alicam . Ama bir turlu karar veremedim .. 720 nin 2000 mah bataryasi 512 mb ram ve 6.7 mp kamerasi var , 820 nin ise 1650 mah bataryasi 1 gb ram ve 8.0 mp kamerasi var . Bnm icin daha cok ram onemli ama batarya konusu kafami karistirdi ve ikisinin arasinda kararsiz kaldim .. sizce gore hangisi ?

ÖEY

ÖEY

Üye
Bence 820 al eğer pil performansı tatmin etmezse yeni pil alırsın:oke:

Matthe

Matthe

Üye
820 tabikide ram önemli wp'da. Oyun falan oynuyorsanız 820

papakudioflu

papakudioflu

Admin
lumia720'nin kamerası 6.7mp ama lumia820 kadar başarılı bazı yerlerde 820'den de iyi. Pil konusunda bugüne kadar kullandığım en iyi lumia cihazı. Benim kullanımıma bile 10saat dayanıyor yani. Onun dışında tam sıkıntısı oyunlarda önemli.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
820

BrahimOkumus

BrahimOkumus

Üye
Lumia 820 tabiki de :)

braayn

braayn

Üye
walla tasarım olarak 720 ve kamera olarak yine 720 derim ama gel gelelim ram önemli arkadaşa 720 aldırdım bütçesinden dolayı gün içerisinde sürekli kamera kapıştırıyoruz.GDR2 ile aktif olacakolan nokia Smart Cam Lensi şuanlık 1 Gb donanıma sahip cihazlarda çalışacak hani bu tarz kısıtlamalarla karşılaşmak istemiyorsan 820 al derim ...VE kapak değiştirerek tarz oluşturabilirsin

ferit.61

ferit.61

Üye
Bende Lumia 820 var ama Allah için 720 nin tipi biraz daha güzel geldi gibi. Daha bir köşeli gibi durduğu içindir belki. Ama çok da deli fark yok arasında.
Bana kalırsa 820 daha mantıklı. En azından ram olayından sıkıntı çekmezsin, almışken bari 1gb rami olsun. Bazı oyunlarda sıkıntı oluyor bu yüzden ama bu gidişle 1 gb ram isteyen programlarda çıkacak sanırım..
Batarya olayında da çok da dağlar kadar fark yok arasında...

PureFood

PureFood

Üye
Hocam bütçe varsa koşa koşa 820 al..

tanercoskun

tanercoskun

Üye
Tabikide 820 derim.

sympatico

Üye
Başımızda 1gb ram diye bi bela var !

Bunlar hep işlemci lobisinin faaliyetleri.

serinaga

serinaga

Üye
Görsellik arıyorsan 720 daha kibar duruyor, ama bir Lumia Canavarı istiyorsan 820 her şeyin üstesinden geliyor, pil olayıda benim gibi yoğun kullanan, sürekli 3G açık aylık 2 Gbyte yetmeyen biri için akşamı kurtarıyorsa, sıkıntı yoktur ...

fk555897

fk555897

Üye
Donanımı az olsun tasarım güzel olsun diyorsan Lumia 820, Donanım güzel olsun diyorsan Lumia 820 al. Ama bildiğim kadarı ile 1 GB'ın altında RAM WP8'deki oyunlarda sorun yaşatıyor.

ponçikEnişte

ponçikEnişte

Üye
Donanımı az olsun tasarım güzel olsun diyorsan Lumia 820, Donanım güzel olsun diyorsan Lumia 820 al. Ama bildiğim kadarı ile 1 GB'ın altında RAM WP8'deki oyunlarda sorun yaşatıyor.
her türlü 820 diyorsun yani :d:

alperen kutuk

Üye
batarya sorunun yoksa 820 al

FeRhAt0152

FeRhAt0152

Üye
820

skynet

Üye
Bencede 820 en mantıklısı :)

sekajmer

sekajmer

Üye
820 kullanıyorum bence 820 evet tipi daha güzel 720 nin köşeli olması çok hoş

recep288

recep288

Üye
820 al tabikide. ben aldığımda çok fazla pil problemi yaşıyordum hatta telefonu satma raddesine geldim ama alalı 4 ay oldu 3. aydan sonra pil kendine geldi şuan her türlü şeyi yapiyorum rahat sabahtan geceye kadar dayanıyor. pili sorun etme