ıphone 5 yoksa sony Xperia Z almalıyım yada bi oneri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaan200520

Üye
    Konu Sahibi
ıphone 5 yoksa sony Xperia Z almalıyım yada bi oneri
ıphone 5 yada sony xperia z almayı dusunuyorum ama karar veremedım. bi telefondan ıstedıgım guzel bi ekran kalıtesı ve guzel bi konusmada ses kalıtesı bide sarjı gunu doldursun yeterlı

Sony xperia Z <<<ekranından cok sikayetcı olanlar var bu kafamı karıstırıyor

ıphone 5 <<< İOS bı cıhaz hıc kullanmadım ama bugun arkadasımda var gunesten ekranı gorunmuyor benım nokia c6-01 ekranı bıle guneste ondan cok cok net

benim için ekran kalıtesı ve guneste gorunmesı onemlı ufak takıntıları olan bırıyım.

lumia 820 alayım dıyorum bı nokia benım ıcın ayrı bı yerı var ama windows turklere karsı marketinde dolandırıcı bır doları kafasına gore yuvarlıyo ve daha gelısmemıs bı marketi var Samsungu tasarım olarak beyenmiyorum

KULLANAN KİŞİLER BİLGİ VERIRSE SEVİNİRİM YAZMAK İCİN YAZANLAR YAZMASIN LUTFEN YADA B TELEFON ONERİSİ OLAN YAZABİLİR

phasan

phasan

Üye
ıphone 5 yada sony xperia z almayı dusunuyorum ama karar veremedım. bi telefondan ıstedıgım guzel bi ekran kalıtesı ve guzel bi konusmada ses kalıtesı bide sarjı gunu doldursun yeterlı

Sony xperia Z <<<ekranından cok sikayetcı olanlar var bu kafamı karıstırıyor

ıphone 5 <<< İOS bı cıhaz hıc kullanmadım ama bugun arkadasımda var gunesten ekranı gorunmuyor benım nokia c6-01 ekranı bıle guneste ondan cok cok net

benim için ekran kalıtesı ve guneste gorunmesı onemlı ufak takıntıları olan bırıyım.

lumia 820 alayım dıyorum bı nokia benım ıcın ayrı bı yerı var ama windows turklere karsı marketinde dolandırıcı bır doları kafasına gore yuvarlıyo ve daha gelısmemıs bı marketi var Samsungu tasarım olarak beyenmiyorum

KULLANAN KİŞİLER BİLGİ VERIRSE SEVİNİRİM YAZMAK İCİN YAZANLAR YAZMASIN LUTFEN YADA B TELEFON ONERİSİ OLAN YAZABİLİR
İos otamatık parlaklık var onu açarsan ısıya gore ekran ayarlanıyor

fk555897

fk555897

Üye
iPhone 5 iyi bir telefon ama istemiyorsan Nokia Lumia 920 alabilirsin. Yinede iPhone 5'i ilk tercihin olarak görmeni tavsiye ederim.

phasan

phasan

Üye
iphone 5 bakmassan nokıa al derım

arizalidoktor

arizalidoktor

Üye
yapilan yorumlara aldirma. Neye git kendin gor derim. Ben yeni nesil tft ler gayet gorunuyor guneste. Ama baska suphelerin ve duyumlarin varsa birsey diyemem. Iphone 5 mi xperia z mi dersen ben xperia z derim. Ama kullanmadim elime bile almadim binlerce yorum video izledim sadece :)

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Xperia z kesinlikle

IVI-Elia

Üye
yapilan yorumlara aldirma. Neye git kendin gor derim. Ben yeni nesil tft ler gayet gorunuyor guneste. Ama baska suphelerin ve duyumlarin varsa birsey diyemem. Iphone 5 mi xperia z mi dersen ben xperia z derim. Ama kullanmadim elime bile almadim binlerce yorum video izledim sadece :)

haklısınız ama ust seviye cihazlarda tft ekranlar kullanılmıyor.Amoled veya IPS LCD kullanılıyor birçok yerde yazdığı gibi tft-ips panel diye bir şey yok.TFT de IPS gibi bir LCD teknolojisidir.Konuya gelince açıkçası ben sana HTC One öneririm.Eğer WP hoşuna giderse Lumia 920 almalısın.Ben çok memnunum cihazımdan ama HTC one baya iyi...

mrgoxel

mrgoxel

Üye
ben bir haftadır kullanıyorum Sony Xperia Z yi ve eğer araştırdıysanız benim ekranım o beğenilmeyen JDC ama dokunmatik hassasiyet renkler ışık o kadar güzel ki sen ekranına çamur atanlara inanma.evet ekranı tft ama ilk çıkan tft değil bu sonuç itibariyle sony birsürü teklonoji ile geliştirdi(5" tft de hd olur mu?) ve adını JDC/SHARP koydu. sonuç olarak sony markasını sevmeyenler bu telefonda sadece kusur olarak ekranı bulunca ordan saldırıyor.ben 1850 verdim bu alete, paramın boşa gitmesini hiç istemem 2 ay araştırma yaptım Xperia Z,HTC One, Glaxy S4,İphone 5 karşılaştırması yaptım bana uygun olanı XZ geldi.ha birde hiçbir oyunda en son çözünürklükte donma olmuyor(sanırım sony reklam için bazı inceleme şirketlerine bahşiş vermemiş!)

aklınızda telefonla ilgili sorununuz olursa elimden geldiğince yardımcı olurum

restmod

restmod

Üye
Ben olsam xperia z yi secerim

oktaygezgin

oktaygezgin

Üye
iphone 5 veya bekle galaxy s4 al bence

fk555897

fk555897

Üye
Arkadaşlar Xperia Z'yi daha önce başka konularda belirttiğim gibi pek beğenmemiştim. Ama biraz daha inceleyince telefonu beğenmeye başladım. Güzel bir telefon ama yinede iPhone 5'in oyun performansını vereceğini sanmıyorum.

MrExpert

MrExpert

Üye
Ben ip4 de parlaklık sorunu yaşamadım ayarı becerememiştir.

oguztz

Üye
Bence htc one ı bekle

fk555897

fk555897

Üye
iPhone 5'de ekrana güneş yansımasını tek sebebi Parlaklığın düşük olmasıdır. Ben telefpnun parlaklığını yapıp kullanıyorum. Alacak arkadaşlara da kapalı ortamda düşük parlaklıkta dışarıda yüksek parlaklıkta kullanmalarını öneririm.

muratkara21

muratkara21

Üye
xperia z derim

kaan200520

Üye
    Konu Sahibi
yorum yapan arkadaslara tskler ;) buyuk ıhtımal ıphone 5 karar verdım gıbı

fk555897

fk555897

Üye
yorum yapan arkadaslara tskler ;) buyuk ıhtımal ıphone 5 karar verdım gıbı

Sen yinede sonradan pişman olmamak için iki telefonunda menüsünü incele. iPhone 5 daha performanslı olsa da iOS'ta bluetooth, radyo vs. yok. İnceleyipte karar vermeni öneririm.

kaan200520

Üye
    Konu Sahibi
Sen yinede sonradan pişman olmamak için iki telefonunda menüsünü incele. iPhone 5 daha performanslı olsa da iOS'ta bluetooth, radyo vs. yok. İnceleyipte karar vermeni öneririm.

radyo onemlı degıl ama xperia daha kafamı karıstırıyo en ıyısı ben musaıt bı zamanda bı alısverıs merkezıne ugrayım bole vıdeo ıncelemekle olmuyo :) ıphone 5 karar vermemın sebebı bugun bı oyun oynadım ıphone 5 adroidle hıc zevk almadıgım bı oyun cok guzel geldı algılaması dokunmatıgının cok yuksek

fk555897

fk555897

Üye
radyo onemlı degıl ama xperia daha kafamı karıstırıyo en ıyısı ben musaıt bı zamanda bı alısverıs merkezıne ugrayım bole vıdeo ıncelemekle olmuyo :) ıphone 5 karar vermemın sebebı bugun bı oyun oynadım ıphone 5 adroidle hıc zevk almadıgım bı oyun cok guzel geldı algılaması dokunmatıgının cok yuksek

Senin dediğin doğru iPhone 5'in dokunmatiği android telefonlardan daha hassas.

SalihByk

SalihByk

Üye
kardeş aynı bende aynı durumdayım 1 aydır x perıa nın pesındeyım sonra bı ara ıphone gırdı aklıma ama ıyıce arastırdım hep gorunum hemde farklılık ıcın xperia yı sectım herkezde bı ıphone alınca sankı kendımı ozentı olacakmısım gıbı her neyse yınede sen bılırsın nasıpse yarın gıdıp forum ankaradan cıhazı alcam kullandıktan sonra sanada bı onerıde daha bulurunum =)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt