Yuzume gore gunes gozlugu tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Yuzume gore gunes gozlugu tavsiyesi
Merhaba Ankaradayim gunes gozlugu alicam ama bir turlu karar veremedim neye gore alinacak yapamadim bi yardim edermisiniz

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Aksesuar olarak mı alcaksın :D yoksa güneşten korunmak için mi

UpOneTR

UpOneTR

Üye

Öneririm :D hem dikkat çeker hem iyi durur bence

• Beğen
Tepkiler: avast
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Bende cerceveli siyah cercevelere falan bakmistim yalniz 150 liradan fazla vermem :D onuda katalim hesaba

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Bende cerceveli siyah cercevelere falan bakmistim yalniz 150 liradan fazla vermem :D onuda katalim hesaba
Yav kizilayda karanfili gez biraz 20 liraya dolu gözlük :D al tak dene hangisi hosuna giderse al bi kac hafta takil beğenmezse baska al o kadar paraya değmez sanki sürekli takcaksinda iyisini alcan :D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Yav kizilayda karanfili gez biraz 20 liraya dolu gözlük :D al tak dene hangisi hosuna giderse al bi kac hafta takil beğenmezse baska al o kadar paraya değmez sanki sürekli takcaksinda iyisini alcan :D
Haha mantikli aslinda da cakmalarda hic kullanmadim dur bakayim bi bu hafta :D yuzume cercevelimi damlami iyi olur :D

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Haha mantikli aslinda da cakmalarda hic kullanmadim dur bakayim bi bu hafta :D yuzume cercevelimi damlami iyi olur :D
Bu tipe ikiside gider yav :D
Bence dediğim gibi tak tak dene işte :D hangisi hosuna giderse al gitsin

• Beğen
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Yarin bakiyim bi kizilayda nerde demistin :D

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Var orda 15 lera :D dur bi yarin gideyim gaza geldim :D ya damlalar pek olmuyo gibi buyuk geliyo da kuxuk damla bulursam oda olurGuncelKonu guncel

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Kimse seni iplemiyo :D

esmeran3

esmeran3

Üye
Damla gözlük iyi olur :)

Buda benim kullandığım :)

• Beğen
avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Damla gözlük iyi olur :)

Buda benim kullandığım :)
benim elmacık lar tombul biraz oncdan kararsız kaldım duz damla varsa egimsiz boyle cerceveli gibi olabilir 80 e kadar verebilirim hawk yada osse varsa yada cakma alıcam :D

esmeran3

esmeran3

Üye
benim elmacık lar tombul biraz oncdan kararsız kaldım duz damla varsa egimsiz boyle cerceveli gibi olabilir 80 e kadar verebilirim hawk yada osse varsa yada cakma alıcam :D

En güzel Damla bu kardeşim hepsini denedim ama en uygunu bu emin olabilirsin.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
En güzel Damla bu kardeşim hepsini denedim ama en uygunu bu emin olabilirsin.
ankarada nerden bulurum 50 liraya falan sebago gozluk satılıyor cakmaya 20 verecegime sebago alayımama netten alamam denemem lazım neresi satar ankarada arsatırdım googleda bulamadım

esmeran3

esmeran3

Üye
ankarada nerden bulurum 50 liraya falan sebago gozluk satılıyor cakmaya 20 verecegime sebago alayımama netten alamam denemem lazım neresi satar ankarada arsatırdım googleda bulamadım

Kardeşim avm lere bakabilirsin. Ama ben Ray Ban kullanıyorum orjinal hediye geldi.
Gözlükçülere girebilirsin.

avast

avast

Üye
    Konu Sahibi
Kardeşim avm lere bakabilirsin. Ama ben Ray Ban kullanıyorum orjinal hediye geldi.
Gözlükçülere girebilirsin.
ben o hatayı bii kere yaptım dostum :D300 lira verip rayban aldım dayım çöktü :D bidaha mumkun degil vermem okadar bak sunalara baktım ama denemek lazım netten de denen miyo

Joker.

Joker.

Üye
:bigstar:Wayfarer dene

• Beğen