Telefon Tavsiyesi 1400 TL Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

zencibitc

zencibitc

Üye
o paraya bence bulabilirsen 2. el nexus 6(şiddetle tavsiye ederim) , note 4 ve xperia z2 bulabilirsen z3 müthiş olacaktır.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
değişim yaparken fiyat aralığı göz önüne alınıyor diye biliyorum 1520de 1400 civarında
ayrıca forumdan başka bir arkadaşa 1520 gelmiş yani belli olmaz
değişim olsun da 930a da razıyım ama cihaz değişimi olucağı bile meçhul benimkisi bir umut
düşük batarya ömrüne cihaz değişimi oluyor mu bu sorundan cihaz değişimi yapmış tanıdığın falan var mı
Yokda O Batarya İle Alakalı Birşey Olmayabilir Belki Bi Aceminin Elinde Patlamiştir Mecburen Değiştirmek Zorunda Kalıyordur Yada Başka Bir Problem Patlar Vermiştir Değiştirmiştirler Fiyat Göz Önünde Bulundurulacağini sanmıyorum Daha Çok Özelliklerdir Yani üstün Özellikli Cihaz Gönderirler Ama Düşük GÖndermezler Ben Nokia 701 i Verdim Servise 520 Gönderdiler Gönderdikleri Cihazında Flaşı Bile Yoktu Fiyat İle Alakalı Olacağını Sanmıyorum Hakem Heyetine Gittim Paramı Geri Aldım :D

Polymath

Polymath

Üye
Kardeş teknosa onerdi filan onların telefon bilgiside herseyide sıfır. Onların onermesine bakma. M5 mi g8 mi dersen g8 derim ki g8 Android 6 dan sonra bir güncelleme daha alir. Bir artisi daha var:)

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Yokda O Batarya İle Alakalı Birşey Olmayabilir Belki Bi Aceminin Elinde Patlamiştir Mecburen Değiştirmek Zorunda Kalıyordur Yada Başka Bir Problem Patlar Vermiştir Değiştirmiştirler Fiyat Göz Önünde Bulundurulacağini sanmıyorum Daha Çok Özelliklerdir Yani üstün Özellikli Cihaz Gönderirler Ama Düşük GÖndermezler Ben Nokia 701 i Verdim Servise 520 Gönderdiler Gönderdikleri Cihazında Flaşı Bile Yoktu Fiyat İle Alakalı Olacağını Sanmıyorum Hakem Heyetine Gittim Paramı Geri Aldım :D
her halükarda değişim kararı 1520-930dan yana tabi bi sıkıntı çıkarıp 640 falan kitlemezlerse.
küfrederim valla 1400e aldığım cihazla 1100 tlliği değiştirecek değilim

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
her halükarda değişim kararı 1520-930dan yana tabi bi sıkıntı çıkarıp 640 falan kitlemezlerse.
küfrederim valla 1400e aldığım cihazla 1100 tlliği değiştirecek değilim
Yanı Olursada Tüketici Hakem Heyetine Başvurursun Paranı Geri Alırsın :)

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
G3 Mağlum Sarj Ve Isinmasiyla dillere destan Oldu :D Ondan Uzagiz . Fotograf Pek Cekmez Zaten

Teknosada M5 Önerdiler Aslinda Da Mediatek Sarji Sömüruyomus Dayanmiyomus Fazla
g3 kullanıyorum gram sıkıntım yok.sen telefonu kullanmadan konuşan sallamasyoncu arkadaslara bakma.(genel anlamda soyluyorum.)sarj konusuna gelirsek 6 buçuk saat ekran süresi alıyorum 2 gün bekleme. ısınma neredeyse hiç olmuyor.cpu 30-50 derece arasında geziniyor.android marsmallow guncellemesiyle ucak oldu cihaz zaten.bu yorumumu dikkate alip lütfen lg g3 u tekrar düşün. 1400 liraya gidipte sonynin kiytirik mediatek işlemcili telefonlarını almayın.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: tifazcik
SeLFISH

SeLFISH

Üye
Beyler GM Discovery Elite - Xperia M5- HTC Desire Eye hakkinda ne diyonuz ?

Son düzenleme:
GreaTH

GreaTH

Üye
    Konu Sahibi
g3 kullanıyorum gram sıkıntım yok.sen telefonu kullanmadan konuşan sallamasyoncu arkadaslara bakma.(genel anlamda soyluyorum.)sarj konusuna gelirsek 6 buçuk saat ekran süresi alıyorum 2 gün bekleme. ısınma neredeyse hiç olmuyor.cpu 30-50 derece arasında geziniyor.android marsmallow guncellemesiyle ucak oldu cihaz zaten.bu yorumumu dikkate alip lütfen lg g3 u tekrar düşün. 1400 liraya gidipte sonynin kiytirik mediatek işlemcili telefonlarını almayın.

Kardes birde Yazı Var bunun Sicakta Nolur ? S3 Bile Yazın bi oyun Oynuyodum ates gibi oluyodu G3 Te Nasil Olur acaba Suan Ben xperia Z2 Kullaniyorum Memnunum Stoklarda Yok Olsa Alicaz G3 Alipta Pisman Olmak istemiyorum

mrzstyl

mrzstyl

Üye
zenfone 2 :oke:

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
Kardes birde Yazı Var bunun Sicakta Nolur ? S3 Bile Yazın bi oyun Oynuyodum ates gibi oluyodu G3 Te Nasil Olur acaba Suan Ben xperia Z2 Kullaniyorum Memnunum Stoklarda Yok Olsa Alicaz G3 Alipta Pisman Olmak istemiyorum
oyun oynamiyorum ama uzun sureli oyun oynamada her telefon isinir artik.burda ve diger forumlarda isinmasi cok abartiliyor o kadar muthis bir isinmasi yok.merak etme pisman olmazsin.2 ay arastirdim.cihaz güzel.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
oyun oynamiyorum ama uzun sureli oyun oynamada her telefon isinir artik.burda ve diger forumlarda isinmasi cok abartiliyor o kadar muthis bir isinmasi yok.merak etme pisman olmazsin.2 ay arastirdim.cihaz güzel.
telefonun ısınıp ısınmaması mesele değildir nasıl görevlerde ısındığı daha önemli
mesela asphalt 8 DUNGEON HUNTER gibi büyük oyunlarda ısınması gayet doğaldır ama candy crushta yada whatsappta ısınmaması gerekir

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
ya bu arada g3 ün nasıl bu kadar ısındığı kanısına nasıl variyorsunuz anlamıyorum. cihazin ısındığı falan yok.kullanmadiginiz cihaz hakkinda yorum yapmayın.dillere destan edende kulakdan dolma bilgilerle oraya buraya girip cihazi kötüleyen insanlar.

bende almadan önce ısınıyor falan diyorlardı. riske girdim aldım suan bir sıkıntım yok.

zencibitc

zencibitc

Üye
şimdi yakın arkadaşlarımda s5 ve g3 var bende de z2 var 3 üde birbirine rakip. ARALARINDA en çok ısınan g3.

tifazcik

tifazcik

Üye
şimdi yakın arkadaşlarımda s5 ve g3 var bende de z2 var 3 üde birbirine rakip. ARALARINDA en çok ısınan g3.
aralarında en soluk ekranlısada z2 soluk ekran olacagın ısnsın daha iyi :yuru:thumbup:

zencibitc

zencibitc

Üye
renk ayar yeri var kullanmadan yorum yapmayın. diyelimki soluk. ısınınca parlaklığınız düşüyor. nerde kaldı ekran canlılığı :)

ali54st

Üye
şarj istiyosan eğer sonyden vazgeçme z2yle z3 arasında sadece kamera afarkı var bence z2yi alabilirsin ama ben arayüzünü sevmedim ama lg g3e hiç bulaşma derim karar senin

onurcngzhn34

onurcngzhn34

Üye
Şimdiden hayırlısı olsun.

GreaTH

GreaTH

Üye
    Konu Sahibi
şarj istiyosan eğer sonyden vazgeçme z2yle z3 arasında sadece kamera afarkı var bence z2yi alabilirsin ama ben arayüzünü sevmedim ama lg g3e hiç bulaşma derim karar senin

Z2 Bulamiyorum Sen bulursan Haber et :)

hasimoooo

Üye
galaxy note4 veya 3neo hem 4gli hemde kullanisli