Telefon Tavsiyesi 1400 TL Telefon Tavsiyesi

Sponsorlu Bağlantılar

GreaTH

GreaTH

Üye
    Konu Sahibi
1400 TL Telefon Tavsiyesi
Kardesime 1400 TL Arasi Telefon Bakiyoruz Karar Veremedi bi turlu Oyun vs Ugrastigi icin performans Akici bi telefon istiyor Hak edicek Bi Telefon Önerin :D

romedon

romedon

Üye

endel

Üye
İkinci el note 4 al

GreaTH

GreaTH

Üye
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: Bülent872
romedon

romedon

Üye
Bu gun Teknosaya Gittik Yetkili Sahsen Önermedi 4 gb Ram yaniltmasin Dedi Sony-Htc-Lg Markalarini Onerdi
ordakiler herşeyi çok bildiklerini sanıp milleti gerizekalı yerine koymayı pek severler.Hiçbirşey bildikleri yok. antutu testlerine bak.

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Xperia Z2

• Beğen
Tepkiler: zencibitc
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
ordakiler herşeyi çok bildiklerini sanıp milleti gerizekalı yerine koymayı pek severler.Hiçbirşey bildikleri yok. antutu testlerine bak.
hemen hemen tüm telefoncular böyle kıl oluyorum o tür insanlara kullandığğın cihazla alakası olmuyor senin fikrini yok sayıyorlar
lumia 925 kullanıyorum 2 yıl oldu cihazdan çok memnunum ama microsoftun yavaşlığı nedeniyle androide geçecem zaten zamanında lumiayı wp diye değil nokia diye almıştım nokianın adı ile birlikte kaliteside lumia serisini terketti
şimdi kime sorsan benim telefona laf atar bilip bilmeden eleştirir

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
0 Bir 1520.Yada E7 Gibi Samsung yada Zenfone 2.Lenovonun Şu 5 Amperlik Cihazi Başka Ne Var S5 Alabilirmisinki O Paraya Yada G3 G4

Emre

Üye
Xperia M5

• Beğen
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Polymath

Polymath

Üye
Sony m5 veya huawei g8. Huawei g8 in artıları çok. Snap 615 islemci, 3gb ram, optik sabitleyici 13mp kamera, 32 gb hafiza+artırabilir. Metal gövde.3000 bin mah batarya ile incelemlerde g7den farksiz olduğu söyleniyor bataryası. Yani şarji cok iyi.

• Beğen
tifazcik

tifazcik

Üye
cok selfile cekiyosa htc desire eye cok onem gostermıosa on kameraya lg g3 32gb

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
1520 candır ya şarj aletini unutturur
ama microsofta sabretmen lazım
Evde Var Geçen Sene 1.379a Aldım Servise Verdim Ses Tuşu ve Ekranda Leke Vardı BOzuktu Adamlar Telefonu Değiştiriyorlar Bakalım Ne Gönderecekler :D

GreaTH

GreaTH

Üye
    Konu Sahibi
cok selfile cekiyosa htc desire eye cok onem gostermıosa on kameraya lg g3 32gb

G3 Mağlum Sarj Ve Isinmasiyla dillere destan Oldu :D Ondan Uzagiz . Fotograf Pek Cekmez Zaten
Sony m5 veya huawei g8. Huawei g8 in artıları çok. Snap 615 islemci, 3gb ram, optik sabitleyici 13mp kamera, 32 gb hafiza+artırabilir. Metal gövde.3000 bin mah batarya ile incelemlerde g7den farksiz olduğu söyleniyor bataryası. Yani şarji cok iyi.

Teknosada M5 Önerdiler Aslinda Da Mediatek Sarji Sömüruyomus Dayanmiyomus Fazla

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Evde Var Geçen Sene 1.379a Aldım Servise Verdim Ses Tuşu ve Ekranda Leke Vardı BOzuktu Adamlar Telefonu Değiştiriyorlar Bakalım Ne Gönderecekler :D
bende Lumia 925 var garantinin eli kulağında bitmeden batarya değişimi için gönderecem bakalım belki benimkine de değişim kararı çıkar zamanında fiyatı 1400dü bunun olur da değişirse 1520 gelme ihtimali var :D
ama önce şu faturayı bulmam lazım Türkcell den almıştım maliyeden çıkacak dediler üç gündür bekliyorum istememişler bile bugün faturayı isteyip uzun uzun oturdum gelir yakında bakalım nasıl olacak

Bülent872

Bülent872

Üye
Kesinlikle Xperia M5

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
bende Lumia 925 var garantinin eli kulağında bitmeden batarya değişimi için gönderecem bakalım belki benimkine de değişim kararı çıkar zamanında fiyatı 1400dü bunun olur da değişirse 1520 gelme ihtimali var :D
ama önce şu faturayı bulmam lazım Türkcell den almıştım maliyeden çıkacak dediler üç gündür bekliyorum istememişler bile bugün faturayı isteyip uzun uzun oturdum gelir yakında bakalım nasıl olacak
920 ye 930 Gönderiyor Manyaklar :D Olabilir

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
:D 930da güzel ama 1520nin yeri ayrı iki günlük pil ömrünü ufak boyuta tercih ederim
'manyaklar' güldürdün lan :D :kop:
Gül Mübarek :P Bana Kalırsa Sana Garanti 930 Göndereceklerde Bana 1520mı Gelir 930 Mu Gelir Bİlmiyorum 3 Gündür Değişim Cİhazi Bekliyor Zaten Telefon Kimin Üzerine Alınmışsa O Kişinin Telefonuna Sms Gelir Cihazınızın İMEİsi Klonlandı Yada Kapatıldı Diye O Zaman Girer Bakarsın İMEİsini Sorgulat Netten Hangi Cihaz Olduğu Anlaşılır :)

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
Gül Mübarek :P Bana Kalırsa Sana Garanti 930 Göndereceklerde Bana 1520mı Gelir 930 Mu Gelir Bİlmiyorum 3 Gündür Değişim Cİhazi Bekliyor Zaten Telefon Kimin Üzerine Alınmışsa O Kişinin Telefonuna Sms Gelir Cihazınızın İMEİsi Klonlandı Yada Kapatıldı Diye O Zaman Girer Bakarsın İMEİsini Sorgulat Netten Hangi Cihaz Olduğu Anlaşılır :)
değişim yaparken fiyat aralığı göz önüne alınıyor diye biliyorum 1520de 1400 civarında
ayrıca forumdan başka bir arkadaşa 1520 gelmiş yani belli olmaz
değişim olsun da 930a da razıyım ama cihaz değişimi olucağı bile meçhul benimkisi bir umut
düşük batarya ömrüne cihaz değişimi oluyor mu bu sorundan cihaz değişimi yapmış tanıdığın falan var mı