ıphone 5 yoksa sony Xperia Z almalıyım yada bi oneri

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaan200520

Üye
    Konu Sahibi
kardeş aynı bende aynı durumdayım 1 aydır x perıa nın pesındeyım sonra bı ara ıphone gırdı aklıma ama ıyıce arastırdım hep gorunum hemde farklılık ıcın xperia yı sectım herkezde bı ıphone alınca sankı kendımı ozentı olacakmısım gıbı her neyse yınede sen bılırsın nasıpse yarın gıdıp forum ankaradan cıhazı alcam kullandıktan sonra sanada bı onerıde daha bulurunum =)
kardes aynen bende bunun gıttım alısverıs merkezınde xperia z baktım yarın gıdıp almayı dusunmuyo basladım dedıklerı gıbı ekranı soluk gosteren bı ekran degıl ınceleme yapanlar bıraz abartmıs gayet guzel geldı gozume

kadikoy

kadikoy

Üye
ne iphonu 5 be 15 olsa ne yazar..
sony Z SÜPER BİŞEY...

fk555897

fk555897

Üye
Bende Sony Xperia Z'yi inceledim. Güzel bir telefon ama benim telefonun ekranı ve kamerası benim telefondan kötü gibi geldi. Diğer özelliklerini beğendim. Kullanımda takılma vs. yok. Kullanımı rahat.

avcitalip

avcitalip

Üye
Bende Sony Xperia Z'yi inceledim. Güzel bir telefon ama benim telefonun ekranı ve kamerası benim telefondan kötü gibi geldi. Diğer özelliklerini beğendim. Kullanımda takılma vs. yok. Kullanımı rahat.

xperialar ilk bakışta öyle :evet: bence iPhone 5 daha iyidir :)

kaan200520

Üye
    Konu Sahibi
kararımı verdim xperia z aldım bakalım dogru bı kararmı yarın kargodan gelınce goruruz artık

arizalidoktor

arizalidoktor

Üye
bende merak ediyorum acaba dogru bi karar mi :) hayirli olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt