YENi! Free-iSMS v1.11 FiNaL 3G Express Turkish S60v3/S60v5 Uns. By YusufEMRE (TekKelimeyleMükemmel)

Sponsorlu Bağlantılar

uzil-real

Üye
Program çöktü derken...?
Nasıl bir hata aldığını yazsaydın daha kolay yardımcı olabilirdik kardeş
en son telefondan toplam 3000 e yakın msj vardı..girdiğimde açılış ekranı geliyor devamı gelmiyordu..kaldırım tekrar kurayım dedim ama nafile...kaldırmadada sonuna kadar geliyor kaldırılmıyor...program müthiş de format atmayada kıyamıyorum...

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi

majorx

Üye
daha önceden 1.08 sürümünü kullanıyordum gerçekten çok güzelprogram değişmezlerimden bir tanesi şimdi yeni sizin verdiğinizi yükledimama program simgesine basınca bi türlüaçılmıyo program neden dir acaba ? nokia 5800 kullanıyorum

dearlover

dearlover

Üye
teşekkürler

majorx

Üye
senin verdiğin türkçe sürümolan 5800 da çalışmadı açmıyo bi türlü ama ingilizce olanı çalıştırıyo böyle fevkalade bi program olunca insan türkçesini istiyor doğalolarak ama ingilizcesini türkçeleştirmeye çalışınca da açmıyo ingilizcesinde de türkçesinde de r29 adlı dosya yok. ingilizceyi türkçeleştiremedim ben ama türkçeyi yükledim açılmadı bende türkçeyi ingilizce yapmaya çalıştım ingilizcedeki dosyLrı kopyaladım türkçe sürümeattım ingilizceleşti ve burdan şu kanıya vardım senin verdiğintürkçe dil dosyası çalışmadı bende ingilizce yani r14 ü atınca çalışmıyo program ordan sildiğimiz r01 dosyayı geri yükleyince çalışıyor. işin içinden bi türlü çıkamadım ama verdiin dil dosyasınıniçine girme imkanımız yokmu ingilizce dosyasına girip senin verdiğin in içindeki metni ona aktarma yapıp birde öyle denemekistiyorum filexpler ile denedim ordan da isim ve silme işlemi olmadı yardımcı olursan sevinirim

Santero

Santero

Üye
bunu signed nasil yapa bilirim? lutfen yardim ediN

majorx

Üye
senin verdiğin türkçe sürümolan 5800 da çalışmadı açmıyo bi türlü ama ingilizce olanı çalıştırıyo böyle fevkalade bi program olunca insan türkçesini istiyor doğalolarak ama ingilizcesini türkçeleştirmeye çalışınca da açmıyo ingilizcesinde de türkçesinde de r29 adlı dosya yok. ingilizceyi türkçeleştiremedim ben ama türkçeyi yükledim açılmadı bende türkçeyi ingilizce yapmaya çalıştım ingilizcedeki dosyLrı kopyaladım türkçe sürümeattım ingilizceleşti ve burdan şu kanıya vardım senin verdiğintürkçe dil dosyası çalışmadı bende ingilizce yani r14 ü atınca çalışmıyo program ordan sildiğimiz r01 dosyayı geri yükleyince çalışıyor. işin içinden bi türlü çıkamadım ama verdiin dil dosyasınıniçine girme imkanımız yokmu ingilizce dosyasına girip senin verdiğin in içindeki metni ona aktarma yapıp birde öyle denemekistiyorum filexpler ile denedim ordan da isim ve silme işlemi olmadı yardımcı olursan sevinirim

yunus emre kardeşim cvp yazarsan mumnun olurum

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi

Bunu signed yapmanin birkac yolu var Sertifika ile ilgili konulara bir goz at orada detayli bilgileri gorursun kardesim.
Ama sen en iyisi cihazini h@ckle sorun toptan ortadan kalkmis olur.

--------------- Ekleme ---------------

V5lerde calismadi, bunun nedenini bende arastirdim baska bir cevirmen arkadasta arastirdi ama inan anlayamadik kardesim.
Bu aslinda v3 icin olan surum ama nedense ingilizcesi v5lerdede calisti.
Simdi v5lere ozel bir surum cikmis biryerde gozume takilmisti, eger symbian isletim sistemli bir cihaz bulabilirsem ben onuda turkce yapmaya calisacam.
Kardes sen gerekli islemleri yapmissin zaten olmamis, Dil dosyasinda kucuk bir bolumde tr karakter var veya bir iki harf fazlalik var, bundan dolayida v5lerde sorun oluyor, 750 satirdan kimbilir hangi satirdadir o hata onu cozmek icin elimde v5 destekli bir cihaz olmasi lazim ve satir satir kontrol etmem lazim.
Bu konuda yardimci olamadigim icin uzgunum :(

majorx

Üye
estağfurullah kardeş ben türkçeleştirmek için bazı programlar indirdim ama olmadı sen de ki programların ismini verirmisin bana hem benim için uğraş olur vakit geçer hemde bu pro nun aşinasıyım olunca insan türkçe olsun diyo :D malum insan oğlunun ihtiyaç ve istekleri bitmez :)

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
estağfurullah kardeş ben türkçeleştirmek için bazı programlar indirdim ama olmadı sen de ki programların ismini verirmisin bana hem benim için uğraş olur vakit geçer hemde bu pro nun aşinasıyım olunca insan türkçe olsun diyo :D malum insan oğlunun ihtiyaç ve istekleri bitmez :)

Suan cepten girdim ekliyemiyorum ama senin istedigin V5 destekli TEST edilmis turkce surumu aksama dogru eklerim ilk mesaja. Suan bende BlackBerry var o yuzden arkadasa soylemistim o halletmis sagolsun.
Ceviri icinde gerekli programlari yazarim sana ama bana hatirlat unuturum ben:)
E-posta/Msn: [email protected]

ilk Mesaja 5800 - N8 Gibi cihazlarda çalışan resmi yeni sürümü eklenmiştir.
Güle Güle Kullanın.

snookumboo

Üye
mesajı silmek istedğimde şifre istiyor .s

majorx

Üye
4 tane 0 ( sıfır ) dene kardeşim 0000

Suan cepten girdim ekliyemiyorum ama senin istedigin V5 destekli TEST edilmis turkce surumu aksama dogru eklerim ilk mesaja. Suan bende BlackBerry var o yuzden arkadasa soylemistim o halletmis sagolsun.
Ceviri icinde gerekli programlari yazarim sana ama bana hatirlat unuturum ben:)
E-posta/Msn: [email protected]

ilk Mesaja 5800 - N8 Gibi cihazlarda çalışan resmi yeni sürümü eklenmiştir.
Güle Güle Kullanın.

kardeş ekledimmsn adresini [email protected] olan benim
tükçesi için allah rzzı olsun :) yanlız ben senden o programları yinede alıyım ben kurcalama yapmamlazım

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
Paylaşım için teşekkürler Yusuf Emre kardeşim.

Fakat bu programı kullanmak için sürekli internet bağlantımız mı olması gerek? Açılışta eposta kayıt vs istedi de... Bir de nasıl güveneyim ben öyle şeye ya mesajlarımı görüp alıyorlarsa. Yani olmayacak şey değil geçenlerde haberlerde de çıkmıştı özellikle iPhone programlarından büyük bir kısmı özel bilgileri şirketlere yayıyormuş diye.

Yani int bağlantısı sürekli gerekiyorsa çok saçma.

Kopyalanabilir ama xplore gizli dosyaları göster vs ayarlarını yapmalısın.
Neyse sen en iyisi pcde yap bu işlemi usb ile pcye bağla cihazını dediğim işlemi o şekilde yap
X-Plore de görünürlük ayarları açık olsa da silmeye de kopyalamaya da izin vermiyor. Ayrıca apps da bende sadece r01 ile biten var diğerleri yok :)

babay22

babay22

Üye
eveet ya Muhammed'e katılıyorum..ya mesajlarımızı okuyolarsa :S

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
eveet ya Muhammed'e katılıyorum..ya mesajlarımızı okuyolarsa :S

Guzel kardesim iyide bu program online bir program degilki msjjlarini okusunlar
Bu program sonucta yardimci bir program ve senin telefonunda kullandigindan hic ama hic bir farki yok
Sizin soylediginiz internet uzerinden kullanilan msj programlari icin gecerli, bu programin interneetle bir alakasi yok
Gonul rahatligiyla kullanabilirsiniz

babay22

babay22

Üye
Guzel kardesim iyide bu program online bir program degilki msjjlarini okusunlar
Bu program sonucta yardimci bir program ve senin telefonunda kullandigindan hic ama hic bir farki yok
Sizin soylediginiz internet uzerinden kullanilan msj programlari icin gecerli, bu programin interneetle bir alakasi yok
Gonul rahatligiyla kullanabilirsiniz
Login/Logout durumu kafamı karıştırdı ondan sordum.içimizi rahatlattın.:ehe teşekkürler:oke:

VIPER53

Üye
sorunsuz çalışıyor.... tesekkurler paylasım için arkadasım

b.georgia

Üye
ya bende e71 var onda calısır mı bu uygulama? Bı de lınkı goremıyorum ben :s

b.georgia

Üye
ya bilgisayara indirdim imzalamayı yaptım ama sis dosyasını telefonumda hangi dosyaya kaydedeceğimi bilmiyorum. yardımcı olur musunuz

Üst Alt