YENi! Free-iSMS v1.11 FiNaL 3G Express Turkish S60v3/S60v5 Uns. By YusufEMRE (TekKelimeyleMükemmel)

Sponsorlu Bağlantılar

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
ya bilgisayara indirdim imzalamayı yaptım ama sis dosyasını telefonumda hangi dosyaya kaydedeceğimi bilmiyorum. yardımcı olur musunuz

sis dosyasını telefonuna herhangi bir kalasöre at sonra üzerine gel tıkla yüklensinmi diyecek evet de bu kadar

MusTy57

MusTy57

Üye
N73'ü olupda bu programı sorunsuz kullanan var mı beyler? Bende N73 var arkadaşlar mesaj yazarken 3 mesaj yazıyorsam 1mesajında Yıldız(*) tuşuna bastığımda programdan atıyor. Bunu çözemedim arkadaşlar ya :(
Şu sorun telefonumu kırdırma noktasına getirdi beni arkadaşlar birimiz şunu halledelim lütfen atmadığım format kullanmadığım program kalmadı ama şu sorunu halledemedim yokmu bir çaresi arkadaşlar birileri birşey söylesin artık :|

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Şu sorun telefonumu kırdırma noktasına getirdi beni arkadaşlar birimiz şunu halledelim lütfen atmadığım format kullanmadığım program kalmadı ama şu sorunu halledemedim yokmu bir çaresi arkadaşlar birileri birşey söylesin artık :|

Ilk mesaja 1.11 son surumu yukledim Ondadami ayni hatayi aldin kardesm?

MusTy57

MusTy57

Üye
Ilk mesaja 1.11 son surumu yukledim Ondadami ayni hatayi aldin kardesm?
Hocam Taa 1.0 sürümünüde 1.09 uda .1.08 ide - 1.10 - 1.11 hepsini hepsini yükledim ama gerçekten çıldırdım artık olmuyor yokmu bir çözümü yaaa :'(

b.georgia

Üye
sis dosyasını telefonuna herhangi bir kalasöre at sonra üzerine gel tıkla yüklensinmi diyecek evet de bu kadar
ya telefonumu bilgisayara taktım depolama modunu seçtim. herhangi bi dosya dediğiniz için de imzalayıp faklı kaydet dediğim sis dosyasını images dosyasına attım. ama telefonu depolama modundan çıkardığımda images dosyasında isms le ilgili hiçbişey bulamadım. yanlış yaptığım ne var benim bu konularda pek bi bilgim yok ya yardımcı olursanız çok sevinirim o mesajı ilk yazdığım günden beri uğraşıyorum bi türlü kullanamadım uygulamayı birisi yardım etsin ya :'(

MusTy57

MusTy57

Üye
depolama modu deil pc suite ile yüklerken direk uygulama olarak sürükleyip bırakırsan yüklenecektir.

b.georgia

Üye
pc suite modunu seçtim ama bu seferde bilgisayarımda cihazım görünmüyor. my computerda falan aradım yok :s

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici

b.georgia

Üye
çok sorunluyum sanırım. bilgisayarımda bluetooth yok... :alsana::alsana::alsana: nokia ovi suite yüklemeye çalıştım yüklenmedi başarısız dedi zaten saatler sürdü.

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
çok sorunluyum sanırım. bilgisayarımda bluetooth yok... :alsana::alsana::alsana: nokia ovi suite yüklemeye çalıştım yüklenmedi başarısız dedi zaten saatler sürdü.

usb ile tekrar bağlan pcye indirdiğin SİS uzantılı dosyayı DİĞER veya OTHER klasörüne at birde öyle dene dostum

b.georgia

Üye
yükle diyince uyarı veriyor:
''güvenilmeyen sağlayıcıdan alınan korumalı bir uygulama yüklenemez''

sorun ne?

fb0708

Üye
Kardes saolasın. cok güzel program olmus. türkce icin ellerine sağlık

mrvckrgl

Üye
bunun .jar ya da .jad ya da .sisx uzantılısından yapsan da ben de kullanabilsem bennm n96 m sis dosyalarını açmıoo :aha:

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
cihazım hackli sadece sis dosyalarını açmıo :(
bununla ilgili bir başlık açmıştım ama verim alamadım herkes aynı şeyi sölüo .

Cihazin h@ckli olsa butun sis dosyalarini sorunsuz yukleyebiliirsin
Demekki ha@ckli deil, tam haackleyememissindir belki
Ne sekilde h@ck yaptin Helloox ile mi?

b.georgia

Üye
ya ben bunu yükledim sonunda ama telefonumu kapatıp açınca eski mesajlarımın hepsi gidiyo onları nasıl kalıcı hale getirebilirim hiç kaybolmayacak şekilde? bi yere kaydedebiliyomuşum sanırım ama onlar programı tekrar başlattığımda gözükmüyo sanırım..

kırıkhançer74

kırıkhançer74

Üye
teşekkürler

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
ya ben bunu yükledim sonunda ama telefonumu kapatıp açınca eski mesajlarımın hepsi gidiyo onları nasıl kalıcı hale getirebilirim hiç kaybolmayacak şekilde? bi yere kaydedebiliyomuşum sanırım ama onlar programı tekrar başlattığımda gözükmüyo sanırım..

Birkereye mahsus M15 sitesine kayıt yapman gerekiyor... Bunu yaptıktan sonra her girişte öyle bir sorun yaşamazsın.
Ücretsiz kayıt için buraya tıkla yazısına tıkla e-posta adresini gir şifreni gir şifreni tekrarla bu kadar.

b.georgia

Üye
teşekkürleeerrrr:bud::spr

Üst Alt