YENi! Free-iSMS v1.11 FiNaL 3G Express Turkish S60v3/S60v5 Uns. By YusufEMRE (TekKelimeyleMükemmel)

Sponsorlu Bağlantılar

esinti_1986

esinti_1986

Üye
N82 de kuramadım sertifika hatası diyo
sertifika iptal oluyo mu acaba acil cvp lutfen?
Yoksa kıracam teli?

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
N82 de kuramadım sertifika hatası diyo
sertifika iptal oluyo mu acaba acil cvp lutfen?
Yoksa kıracam teli?

kardeş konu ile alakalı tam 7 sayfa mesaj var onlara bakarsan sorunu çözebileceğini ümit ediyorum.

mraz

mraz

Üye
Türkçeleştirme için dil dosyasını indirdim fakat bahsettiğin rarlı klasör içinden FreeiSMS_0x200218EF.r14 diye bir dosya çıkmadı daha doğrusu rar ın içinde hiç bir şey yok.Güncellersen sevinirim PAylasım ve desteğin için tesekkürler.

hsngr

hsngr

Üye
rardan cıkarırken hata veriyor linki yenilersen sevinirim

OrEmCeLL

OrEmCeLL

Üye
rar dan cıkarma o kendisi dil dosyasıdır zaten.. o dil dosyasını direk atıyorsun...

pRime.

pRime.

Üye
Mehmet hocam bu tam sürümü mü acaba?

pRime.

pRime.

Üye
YusufEMRE™;2988220' Alıntı:
Evet tam sürüm kardeşim.

Çok saolasın emeğine sağlık Mehmet hocam. :oke:

--------------- Ekleme ---------------

Gerçekten tek kelimeyle mükemmel... tekrar teşekkürler. :op:

snagzr

snagzr

Üye
ben 5230 kullanıyorum son sürüm olmasa da sadece bu programın her telefon kapandığında mesajları senkronize etmeyen versiyonunu istiyorum bana link tavsiye edebiliecek olan var mı yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten :S

OrEmCeLL

OrEmCeLL

Üye
bu proyu her teli kapayıp actıgında senkronize etmeden kulllanmak istiyorsan m.15 e uye kaydı yapmalısın kardesim artı logaut u kullanmadan back yapmalısın.. bu sekilde senkronize etmene gerek kalmayacaktır..

YusufEMRE™;2982850' Alıntı:
Aynen dediğin gibi :) Tşk.

rica ederim :)

kimyager_im

Üye
bende kullanmak istıyorum yapamadım yrdm lutfennn :((

astroerol

astroerol

Üye
selam kardeşim programların gerçekten mükemmel emegine saglık ama bir sorum olacak
ben programı kurdum su an ingilizce olarak calısıyor ama bu verdigin tr dil dosyasını nasıl atacagım o kısmı anlatırsan cok sevinirim kardeşim.

OrEmCeLL

OrEmCeLL

Üye
selam kardeşim programların gerçekten mükemmel emegine saglık ama bir sorum olacak
ben programı kurdum su an ingilizce olarak calısıyor ama bu verdigin tr dil dosyasını nasıl atacagım o kısmı anlatırsan cok sevinirim kardeşim.

Öncelikle ROMpatcher programın olacak onu kur ve disable konumuna getir.
xplorer gibi bir dosya yoneticisinden resource / apps klasörüne gir orada FreeiSMS_0x200218EF.r01
FreeiSMS_0x200218EF.r29

FreeiSMS_0x200218EF.r30
FreeiSMS_0x200218EF.r31

isimlerinde küçük boyutlu dosyalar olacaktır. bunları sil yerine yusuf emre arkadasımızın verdigi FreeiSMS_0x200218EF.r14
isimli dosyayı resource / apps klasörü içine atacaksın yani aynı yere..
işlem bu kadar...

Not: ama hatırlatmakta fayda var ROMpatcher in kurulu olmalı yoksa silemezsin...

madmann

madmann

Üye
Arkadaşlar program için çok teşekkürler ..ancak söyle bir sorunum var öncedenki versiyonunda msj geldiğinde ismi gösteriyordu şimdi hem isim hemde numara gözüküyor ilk msj geldiğinde numara gözükmesin istiyorum nasıl yapcaz??

OrEmCeLL

OrEmCeLL

Üye
Arkadaşlar program için çok teşekkürler ..ancak söyle bir sorunum var öncedenki versiyonunda msj geldiğinde ismi gösteriyordu şimdi hem isim hemde numara gözüküyor ilk msj geldiğinde numara gözükmesin istiyorum nasıl yapcaz??

1.10 farkı olsa gerek

sineld

Üye
Tek kelimeyle harika olmuş. Teşekkürler.

formardin

Üye
arkadaşlar n73 üm hackli.... programı kurdum çalışıyor..ancak sürüm yapamadım..bunu nasıl halledeceğiz..bilen var mı..

arkadaşlar n73 üm hackli.... programı kurdum çalışıyor..ancak TAM sürüm yapamadım..bunu nasıl halledeceğiz..bilen var mı..

tam sürüm yapamadım olacaktı..:)

programı her açtığımızda baştan açılıyo... önceden aldığımız messjalrı göstermiyor..her açılışta bütün mesajları nasıl görebilirm..

yardım lütfennn ..:)))

arkadaşlar n73 üm hackli.... programı kurdum çalışıyor..ancak sürüm yapamadım..bunu nasıl halledeceğiz..bilen var mı..

tam sürüm yapamadım olacaktı..:)

programı her açtığımızda baştan açılıyo... önceden aldığımız messjalrı göstermiyor..her açılışta bütün mesajları nasıl görebilirm..

yardım lütfennn ..:)))

ok arkadaşlar hallettim...
türkçe yapmama gerek yok zaten ingilizce öğrenmem gerek..:)))

uzil-real

Üye
program çöktü kaldıramyırom..kaldırdığını sansada program yeniden yükleyemiuorum..bi çözümünüz var mı?

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
program çöktü kaldıramyırom..kaldırdığını sansada program yeniden yükleyemiuorum..bi çözümünüz var mı?

Program çöktü derken...?
Nasıl bir hata aldığını yazsaydın daha kolay yardımcı olabilirdik kardeş

Üst Alt