YENi! Free-iSMS v1.11 FiNaL 3G Express Turkish S60v3/S60v5 Uns. By YusufEMRE (TekKelimeyleMükemmel)

Sponsorlu Bağlantılar

finike_ru

finike_ru

Üye
selam bu 5800 için hangisini indirecez..tşk

ozgunakillli

Üye
teşekkürler

efeyzie

Üye
teşekkürler de ben indiremedim telefon hackli değil o yüzden sanırım..

время

время

Üye
Geçersiz sertifika diyor E5 te.

ThE VeNoM

ThE VeNoM

Üye
ben programı kullanıyorum hack li olduğu için sorunsuz yükledim.. ama galeridee programın resimlerii gözüküyor bunu nasıl halletcez.. bayağı var yanii program temaa resimleri.s

dddddeniz

Üye
sertifika hatası. Uygulama saglayısıyla gorusun dıyor. az kaldı deliricem hiç bi programı yukleyemıyorum neredeyse bunun nedenı nedir ?

melekcocuk

Üye
teşekkürler

evr3n

Üye
cok tesekkurler, eger biri numara yerine isimler nasil gosterecek anlatsa en sahane olur. Program guzel.

cadlaq.cojuk

Üye
27 sayfa yorum okudum sorularma yanıt bulamadm arkadaşlar ben proğramı sornsuz yükledm tlfnum ha@ckli. Bu proğramın özelliklerini anlatsa biri. Ayarlar/eklenti ayarları/fetion die birşey var bunu çözemedim. Birde msj şifreleme olaynıda yapamadm şifre süresi ve şifre belirledim ama devreye girmiyor :/ zamanlı sms gönder birde flaş sms gönder bunların farkı ne ? Yardmcı olursanz çok sevnirim

kartal 78

kartal 78

Üye
Arkadaşlar 3G expres yazıyo ben bununla görüntülü de konuşma imkanım var mi sms programı olduğunu biliyorum kullanıyorum da zaten aklıma geldi bi sorayım dedim eğer öyleyse çok güzel olur du

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Teşekkürler

Slimboy_81

Üye
Teşekkürler.

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
teşekkürler çalışıyor

Üst Alt